Берое-Славия-1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Берое-Славия-1:2

Мнениеот sandi74 » 05 окт 2019 14:01

Дербито за седмото място.Мътно,кърваво и тройно откъдето и да го погледнеш.Нека по-малко слабият и по-малко неможещият победи.
Последна промяна от sandi74 на 21 окт 2019 21:53, променено общо 1 път.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот bsz1916 » 05 окт 2019 14:34

Резултатът от този мач не е особено важен . По - интересно е какво ще каже след мача САШКО ПЪТЯ след бисерите които изръси снощи . Върхът беше че в България само 1 отбор мислел за футбол , а останалите - за резултати ???!!! Но САШКО НИКОГА НЕ МИСЛЕЛ ЗА РЕЗУЛТАТИ , А САМО ЗА ФУТБОЛ . Това изказване е особено интересно на фона на " ФУТБОЛЪТ " демонстриран снощи от Берое във Варна .

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот ti4a70 » 05 окт 2019 16:48

До скоро симпатизирах на Александър Томаш, но последните му изяви много ме карат да се смея! Върхът бе снощи във Варна. Нямал претенции към съдията ама ако не бил той щяло да е 1:1. Мислел за футбол ама не и за резултат. Бил доволен от всички ама отборът като цяло играл слабо. Нещата ми звучат като ромския бисер от Господари на ефира: “Исках да гласувам, ама нямах желание!“ Колкото до Берое личното ми мнение е, че е един от най-стойностните в групата. Колкото до резултатите, вие най-добре си знаете защо е така. Мачът със Славия е доста далеч във времето, но съм убеден че победата ще е за по-класния отбор - Берое. Проблемът на Берое, а пък и на нас от Черно море е, че силите стигат до борба за шестицата. За нещо повече, примерно второ, трето място, Лига Европа си остава недостижимо и за вас и за нас!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Радо
Мнения: 621
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот Радо » 05 окт 2019 16:52

ti4a70 написа:До скоро симпатизирах на Александър Томаш, но последните му изяви много ме карат да се смея! Върхът бе снощи във Варна. Нямал претенции към съдията ама ако не бил той щяло да е 1:1. Мислел за футбол ама не и за резултат. Бил доволен от всички ама отборът като цяло играл слабо. Нещата ми звучат като ромския бисер от Господари на ефира: “Исках да гласувам, ама нямах желание!“ Колкото до Берое личното ми мнение е, че е един от най-стойностните в групата. Колкото до резултатите, вие най-добре си знаете защо е така. Мачът със Славия е доста далеч във времето, но съм убеден че победата ще е за по-класния отбор - Берое. Проблемът на Берое, а пък и на нас от Черно море е, че силите стигат до борба за шестицата. За нещо повече, примерно второ, трето място, Лига Европа си остава недостижимо и за вас и за нас!


Прав сте за циганския/ромския бисер.

Доколко обаче дали трябва да гласуват на избори: раждат амолетни ( криминализиране на раждането от малолетен родител ) кандидатура за българско гржданство одобряване принцип на уседналост 10 и повече години и тогава се гласува на избори.

Радо
Мнения: 621
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот Радо » 05 окт 2019 16:54

Сигурни ли сте, че е на 21.10 ( понеделник )?

Малко е рано имайки предвид паузата за Евроквалификациите на 11.10 Черна гора и на 14.10 с Англия.


Аз ще предположа 1 - ца или " хикс ".

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 05 окт 2019 17:32

ti4a70 написа:До скоро симпатизирах на Александър Томаш, но последните му изяви много ме карат да се смея! Върхът бе снощи във Варна. Нямал претенции към съдията ама ако не бил той щяло да е 1:1. Мислел за футбол ама не и за резултат. Бил доволен от всички ама отборът като цяло играл слабо. Нещата ми звучат като ромския бисер от Господари на ефира: “Исках да гласувам, ама нямах желание!“ Колкото до Берое личното ми мнение е, че е един от най-стойностните в групата. Колкото до резултатите, вие най-добре си знаете защо е така. Мачът със Славия е доста далеч във времето, но съм убеден че победата ще е за по-класния отбор - Берое. Проблемът на Берое, а пък и на нас от Черно море е, че силите стигат до борба за шестицата. За нещо повече, примерно второ, трето място, Лига Европа си остава недостижимо и за вас и за нас!

Некадърника Томаш е ментално болен и детайлно увреден и едва ли има нормален човек който да не се изсмее от все сърце на фантасмагориите,глупостите и философиите му.Тоя е толкова тъпо и бездарно парче и евтин стойкаджия трета употреба качество брак че не е истина.Ей Богу,все някой за нещо му е виновен а той винаги е невинен,няма друг такъв паразит като него.ФАКТ.Но не той е виновен че все още е в Берое :idea: :!: Ако имахме ръководство което поне малко се интересува от Берое много отдавна този доказан некадърник и завършен бездарник щеше да е изгонен от Берое.Не е виновен този който яде баницата,а този който му я дава.Факт.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 05 окт 2019 18:29

След загубата във Враца играчите на Ботев Пд бяха съблечени на пистата от своите фенове.Крайно време е ако ръководството на Берое не изгони бездарника Томаш и ДДС престъпника Грудев от отбора двамата да бъдат съблечени от феновете колкото и малко да са останали още по време на мача със Славия.Всяко отлагане на изгонването на тези двамата бездарника и некадърника от Берое ще е удължаване на агонията и ходене по мъките.ЗАТОВА МОЩНО ГОНИ И СЪБЛИЧАЙ ТОМАШ И ГРУДЕВ ОТ БЕРОЕ.НЯМА НАКЪДЕ ПОВЕЧЕ ДА СЕ ОТЛАГА.ФАКТ.
Последна промяна от sandi74 на 05 окт 2019 18:45, променено общо 1 път.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот bsz1916 » 05 окт 2019 18:41

sandi74 написа:След загубата във Враца играчите на Ботев Пд бяха съблечени на пистата от своите фенове.Крайно време е ако ръководството на Берое не изгони бездарника Томаш и ДДС престъпника Грудев от отбора феновете да ги съблекът още по време на мача със Славия.СЪБЛИЧАЙ :idea: :!:

Лошото е че прекалено дългото присъствие на САШКО ПЪТЯ в Берое доведе до там , че Берое остана почти без фенове ( поне без такива които ходят на стадиона ) . А иначе всеки отбор си има по една групичка " платени фенове " или " агитка " но тяхната задача е да подкрепят ръководството и от тях такива действия не могат да се очакват .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 05 окт 2019 18:53

Томаш и Грудев са ясни.Изгониха феновете от стадиона и провалиха Берое 3 години подред и то с такъв финес,грация и лекота на които и примите на Илиана Раева благородно завиждат :lol: :mrgreen: И двамата са вредни за Берое и са се впили като паразити в отбора.Наистина е време боклука да бъде изметен от отбора :idea: :!:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Славия-21 октомври от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 05 окт 2019 19:34

След загубата на Лаута с 3:0 философа и наглеца Томаш каза че Локото бягали от футбола :mrgreen: :lol: Дано е гледал мача в Търново днес и да е видял как се бяга от футбол :mrgreen: :lol: Същият нещастник снощи след загубата на Тича отново говори като малоумен,психично болен и ментално увреден.ФАКТ.Тоя е за лудница ,Раднево е близо и шефовете на ТЕЦ-а все ще извадят някоя връзка в някоя психиатрична клиника за изключително тежки и неотложни случаи като него.Тоя психично болен човек е срам и позор и за Берое и за цялата треньорска гилдия.Да отива да се лекува спешно и скорострелно.Вън нещастника,бездарника,психично болният и ментално увреденият Ал Бънди Томаш от Берое.Веднага :!: :idea:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта