Локо Пд - Берое-4:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот sandi74 » 02 мар 2019 16:38

4:1.Циганите извадиха нож на умряло куче.Факт.Томаш вън от Берое.ВЕДНАГА :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 390
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот sss1912 » 02 мар 2019 16:39

:shock: 4:1.Дали след мача Томаш пак няма да каже,че е изключително доволен от играта на отбора?

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот shoma » 02 мар 2019 16:40

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
shoma написа:С тези измъчени "победи", в последните 2 мача се видя, че не ставаме за ЛЕ. Преди 10 години и двата мача нямаше да има как да ги спечелим, защото в този с Етър щяха да им дадат дузпа и нямаше да им изгонят играч, а в този с Дунав щеше да им признаят гола... просто днес Берое се радва на съдийски комфорт, изключвам мачовете срещу Каузата и Тирето, какъвто никога не е виждал и имал.

Въпреки всичко, печелим с 1 на мъка, което показва, че Томаш не се справя добре с ръководенето на отбора. Затова и не вярвам, че какавито и играчи да му докарат, ше успее да постигне поставените му цели. За 2 години, не помня да сме спечелили важни срещи, изключвам 1 гостуване на Герена и последният мач срещу Левски.

Хубчев, от друга страна, беше пример за точно обратното, единствено Лудогорец му беше препъни камък, но тогава Каузата бяха в епогея си, а и имаха уникален съдийски комфорт. След като черепа пое Левски обаче, почнаха да режат Каузата, защото няма как БФС да слугува на двама господари.

Преди мача със Септември, вярвах че поне част от думите на Томаш ще се реализират и че наистина сме направили стъпка напред, но се вижда, че сме кръгла нула. И ако Томаш не го вижда, запленен от собствните си брътвежи за психология, вярвания и маталитет, то толкова по-зле за нас, като фенове.

А най-парадоксалното е според мен е, че Томаш наистина има желание Берое да играе офанзивен и красив футбол, но явно не може да си напасне вижданията към играчите, докато Хубчев играеше основно на Контри, но извличаше почти максимума от всеки, въпреки че ме е яд, задето държеше Костов твърда резерва, тогава.


Здр.!
На мен лично много повече ми допада стила на Томаш пред този на Хубчев.
Много по-лесно е и с по-слаби футболисти може да се играе на контра, но да изградиш атака се иска умения и интелект.
Футболисти за атака се намират трудно и са скъпи на пазара. Трябва да играеш с по-малко хора в защита, което значи да си виртуоз в тази фаза и включва бързина перфектно владеене на топката. Не е лесно това с което се е захванал Томаш!
Уважавам го за смелостта да се пробва!
Какво ни липсва?
Ами много неща, но няма да стане за 1 ден, 1 седмица и т.н. Това е стил и философия на игра, не е само тичане по терена!
Тичането е за лекоатлетите.
Започнем ли да вкарваме по-смело положенията си ще дойдат и победите. Имам вяра в БЕРОЕ!
И преди съм писал какво не ми харесва:
1. Прекалено се стремим "да влизаме с топката във вратата". Шутовете отдалеч също носят успех, но не са лесни за изпълнения - трябват и хора, които да го могат.
2. Текучеството - безкрайна тема за коментиране ...
3. Липса на кадри от школата в отбора! (Макар че предателството на Райнов и Главата ще ги помним).
4. Не ми е ясна политиката на ръководството. Пускаме капитана си (основен играч, около него се гради играта в центъра и не само) в конкурентен отбор. Пряк конкурент! Трябваше на всяка цена да остане! Ще търка пейката, ще тренира с юношите, но ще е тук, а не в ОНЗИ отбор! Като му изтече договора - прав му път. Със/без 100х лв. все тая. Вземем добър играч и веднага "големите" отбори (не ЛУДОГОРЕЦ) го привикват и той отива!!!!! Понякога имам чувството, че НЯКОЙ високо горе ръководи нашето ръководство!!!! (... или ке ми даеш, или ке те е*ем!).
Моля за повече търпение и уважение към Томаш! Заслужава го!
Трудно се разбива статуквото на "първите" 2 обора в БГ. ЛУДОГОРЕЦ го направи, но с огромен стартов финансов ресурс и с изненадата като добре окомплектован и обигран нов отбор от долна дивизия.
Иначе на нас (и БОТЕВъ) ще ни отпускат каишката само от време на време. За да не пречим.
Вярвайте в БЕРОЕ, ходете на мачове, ПЛАЩАЙТЕ си билети - отбора има нужда от феновете си и от пари! Това е най-малкото, което можем и ТРЯБВА да правим.
Поздрави на всички!

E, вижда се стила на Томаш до колко пасва на Берое... Акрапович, със стила на ХУбчев, разпердушини балета на Берое... Ти чакай красиви игри и победи едновременно.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот icko65 » 02 мар 2019 16:42

sandi74 написа:4:1.Циганите извадиха нож на умряло куче.Факт.Томаш вън от Берое.ВЕДНАГА :lol: :mrgreen:

Санди...Добре че Етър са с малко точки.Иначе изхвърчахте от 6-цата.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот shoma » 02 мар 2019 16:43

bsz1916 написа:Такава глупост като сътворената от Охене рядко може да се види .

O, това му е втора такава, след онзи, миналата година, в мача срещу Ботев Пд. Тоя мангал не става за нищо, за съжаление го върнаха обратно .... Това само показва каква трансферна политика водим.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот Sisi 1914 » 02 мар 2019 16:44

Направо ви разбиват! :mrgreen:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15052
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот miro_rz » 02 мар 2019 16:45

sandi74 написа:ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ бой по циганите :!: :?:

" циганите " и кучетата си не бият така !?
Изображение

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 390
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот sss1912 » 02 мар 2019 16:46

shoma написа:
bsz1916 написа:Такава глупост като сътворената от Охене рядко може да се види .

O, това му е втора такава, след онзи, миналата година, в мача срещу Ботев Пд. Тоя мангал не става за нищо, за съжаление го върнаха обратно .... Това само показва каква трансферна политика водим.

Вярно,този и аз го бях забравил.Прави сметка за какъв малоумник говорим

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот shoma » 02 мар 2019 16:49

sss1912 написа:
shoma написа:
bsz1916 написа:Такава глупост като сътворената от Охене рядко може да се види .

O, това му е втора такава, след онзи, миналата година, в мача срещу Ботев Пд. Тоя мангал не става за нищо, за съжаление го върнаха обратно .... Това само показва каква трансферна политика водим.

Вярно,този и аз го бях забравил.Прави сметка за какъв малоумник говорим

Не е луд този, който яде баницата...Уви.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Локо Пд - Берое-4:1

Мнениеот sandi74 » 02 мар 2019 16:56

Реанимирахме мъртвеца.На победителите честито.Днес беше поредният резил ма Томаш.С този бездарник и некадърник толкова.Томаш и Грудев вън от отбора веднага.Пишман треньор.Пишман директор.Пишман президент.Язък за държавните пари.Единственото правилно решение на путките от ръководството на отбора е да разкарат поради некадърност и бездарие Томаш.ВЕДНАГА :idea: :!:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта