Ботев Пд-Берое-4:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Ботев Пд-Берое-4:1

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 02 дек 2018 11:41

Защо????
Защо точно тогава, когато трябва да затвърдим постигнатото, да укрепим позиция и да вървим напред - точно тогава се дъним жестоко?
Какъв е тоя Гаджев? Марто Райнов за пореден мач липсва на терена! Иван Минчев - ще играе ли? Бригидо?

Като всеки БГ пазбирач и аз да се изкажа:
Томаш да беше върнал в центъра на защитата Бандаловски, а отдясно Миле Желев. Цветков не можа да се ориентира докрая ...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Пд-Берое-4:1

Мнениеот sandi74 » 02 дек 2018 13:47

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:Защо????
Защо точно тогава, когато трябва да затвърдим постигнатото, да укрепим позиция и да вървим напред - точно тогава се дъним жестоко?
Какъв е тоя Гаджев? Марто Райнов за пореден мач липсва на терена! Иван Минчев - ще играе ли? Бригидо?

Като всеки БГ пазбирач и аз да се изкажа:
Томаш да беше върнал в центъра на защитата Бандаловски, а отдясно Миле Желев. Цветков не можа да се ориентира докрая ...

Едва ли и клетия физкултурник и абсолютно доказан бездарник,некадърник и нещастник Ал Бънди Томаш-Менталиста,Пътя може да каже защо и докога ще върши подобни глупости и ще проваля отбора.Мижитурка която не се учи от грешките си е той.ФАКТ.С неговото тики-така толкова.Тотален смях и абсолютен провал е това доказано МЕНТЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ботев Пд-Берое-1 декември от 15 часа

Мнениеот damyanov1963 » 03 дек 2018 11:02

G_I_G написа:Ботев са меганадценени от всички , а дефакто не са кой знае какво.
Все пак не са чак толкова жалки и смешни като Левски и трябва да се внимава.
Но залагам на 2:0 за Берое и притискаме мощно синята смешка за третото място!

Какво стана?
Пазехте си силиците за "синята смешка" ли?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Ботев Пд-Берое-4:1

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 03 дек 2018 14:45

sandi74 написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:Защо????
Защо точно тогава, когато трябва да затвърдим постигнатото, да укрепим позиция и да вървим напред - точно тогава се дъним жестоко?
Какъв е тоя Гаджев? Марто Райнов за пореден мач липсва на терена! Иван Минчев - ще играе ли? Бригидо?

Като всеки БГ пазбирач и аз да се изкажа:
Томаш да беше върнал в центъра на защитата Бандаловски, а отдясно Миле Желев. Цветков не можа да се ориентира докрая ...

Едва ли и клетия физкултурник и абсолютно доказан бездарник,некадърник и нещастник Ал Бънди Томаш-Менталиста,Пътя може да каже защо и докога ще върши подобни глупости и ще проваля отбора.Мижитурка която не се учи от грешките си е той.ФАКТ.С неговото тики-така толкова.Тотален смях и абсолютен провал е това доказано МЕНТЕ.



Според мен Томаш сбърка смяната на защитника в началото и с връщането назад на Цветков си разби и средната линия и отбраната едновременно. Но! Но всеки греши и вече съм му простил и нека гледаме напред!
Освен това начинът на игра на отбора ми харесва много повече сега, отколкото при Хер Хубчев!
Липсват ни само головете. Трябва да вкарваме голове!
Ако зависеше от мен не бих взел Гаджев. Посредствен футболист. Той може да играе само в неговия си о(т)бор. Ако се постарае да ме обори с добри резултати съм готов да му се извиня, но едва ли ....

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Ботев Пд-Берое-4:1

Мнениеот Вал » 03 дек 2018 21:58

Този мач го забравяме. Голът на куция кон Вутов си беше от чиста засада. Домакински мач. По-агресивна игра на домакините позволена. Двама им крайни бранители бяха за гонене, а изгониха играч на Берое.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта