Лудогорец-Берое-1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот pyrwaka » 14 ное 2018 08:22

Кирчо,като те чета уж пишеш интелегенто,а в същото време ръсиш големи простотии..... ;) :lol:

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот ELFen » 14 ное 2018 08:32

kiril.a.d написа:...
И защо трябва да сте чукши, вместо грамотни, четящи българи?...По-лесно е без образование и съответно знание и разбиране, щото така е по-удобно? Е на кой му пука от вашето удобство, след като реалността е друга???
Как така, за вече...не знам колко време, не разбрахте какво и как се случи?...ЦСКА София имат 10 млн. задължения? - към кого бре аланкоолу?...Това да не ти е "Левски" с 23 милиона задължения, но покриван от държавата?....
Разбери и запомни най-после! - ЦСКА София беше обявен на търг, с начална цена някъде около 3 млн.лв, от Синдик Милева и бе купен от "Ред Анималс", естествено зад които стоеше Гришата, за 8 млн.лв!!!
Ай кажи "берекет версин" и припознай, ако не искаш да познаеш ;)....
...може ли наистина, такава селска некомпетентност, но и прокламирана обществено?...."Народееее???"

Апропо - има ли модератори тук или...пак ще си играем на дръж ми шапката??? - а били имали правила, че и по тях налагали наказания...Е-е?

Разбирането не е като примирението - ситуацията е ясна, но това не значи, че е редна :!: Иначе казано:тоталната липса на финансов феърплей , насърчава бандитската анархия и утре "Левски" може да решат да спрат да си плащат - събират се с Раковски, ново АД и чиста работа - после Локо и Ботев и така...добре ли е?
Апропо - не знам що, Локомотив Сф още се мъчат в Б група :o... и защо се коментира отбор, който в момента играе в София в тема за мач между Разград и Ст.Загора ?
висша математика:314 :idea:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 14 ное 2018 12:06

Nabucco написа:
kiril.a.d написа:
G_I_G написа:Това е напълно нормално да се нарича ЦСКА СОФИЯ ЕТРОПОЛЕ.
Дори най-нормалното е да се нарече ЦСКА - Етрополе.
Относно покупката на истинския ЦСКА, това скоро няма да стане. Щом досега не е станало.
Когато решаваш да спасиш отбор, даваш всичко от себе си, а не правиш половинчати неща. Пример-Берое.
Активи,пасиви,акции,емблеми,марки, задължения,успехи, загуби-всичко е законно придобито и изплатено.
А вашето все още не е автентичното ЦСКА.
Да не говорим и че към този момент дори ЦСКА София имат 10 млн задължения.
А познайте защо?
Това са дългове, наследени от...забележете... Литекс и..."дружеството-майка" Чавдар Етрополе.
За какъв автентичен ЦСКА изобщо говорим?

:lol: ...благодаря! - разсмя ме, по същия начин като другия дървен философ, а нещо ми беше...криво...
Как и защо изобщо се изказвате, след като не четете, не знаете, не разбирате...а просто приказвате...като чукши? - припомням: "Чукша не читатель! - чукша писатель!"
И защо трябва да сте чукши, вместо грамотни, четящи българи?...По-лесно е без образование и съответно знание и разбиране, щото така е по-удобно? Е на кой му пука от вашето удобство, след като реалността е друга???
Как така, за вече...не знам колко време, не разбрахте какво и как се случи?...ЦСКА София имат 10 млн. задължения? - към кого бре аланкоолу?...Това да не ти е "Левски" с 23 милиона задължения, но покриван от държавата?....
Разбери и запомни най-после! - ЦСКА София беше обявен на търг, с начална цена някъде около 3 млн.лв, от Синдик Милева и бе купен от "Ред Анималс", естествено зад които стоеше Гришата, за 8 млн.лв!!!
Ай кажи "берекет версин" и припознай, ако не искаш да познаеш ;)....
...може ли наистина, такава селска некомпетентност, но и прокламирана обществено?...."Народееее???"

Апропо - има ли модератори тук или...пак ще си играем на дръж ми шапката??? - а били имали правила, че и по тях налагали наказания...Е-е?


Кириле, какво ядеш, та сереш толкова простотии? Не е нормално да си толкова невеж и да пишеш такива уммосбъркващи неумности!

:lol: елементарно! - просто не се друсам, поради което съм с разума си, за разлика от...простаците ли беше, ти?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 14 ное 2018 12:20

ELFen написа:
kiril.a.d написа:...
И защо трябва да сте чукши, вместо грамотни, четящи българи?...По-лесно е без образование и съответно знание и разбиране, щото така е по-удобно? Е на кой му пука от вашето удобство, след като реалността е друга???
Как така, за вече...не знам колко време, не разбрахте какво и как се случи?...ЦСКА София имат 10 млн. задължения? - към кого бре аланкоолу?...Това да не ти е "Левски" с 23 милиона задължения, но покриван от държавата?....
Разбери и запомни най-после! - ЦСКА София беше обявен на търг, с начална цена някъде около 3 млн.лв, от Синдик Милева и бе купен от "Ред Анималс", естествено зад които стоеше Гришата, за 8 млн.лв!!!
Ай кажи "берекет версин" и припознай, ако не искаш да познаеш ;)....
...може ли наистина, такава селска некомпетентност, но и прокламирана обществено?...."Народееее???"

Апропо - има ли модератори тук или...пак ще си играем на дръж ми шапката??? - а били имали правила, че и по тях налагали наказания...Е-е?

Разбирането не е като примирението - ситуацията е ясна, но това не значи, че е редна :!: Иначе казано:тоталната липса на финансов феърплей , насърчава бандитската анархия и утре "Левски" може да решат да спрат да си плащат - събират се с Раковски, ново АД и чиста работа - после Локо и Ботев и така...добре ли е?
Апропо - не знам що, Локомотив Сф още се мъчат в Б група :o... и защо се коментира отбор, който в момента играе в София в тема за мач между Разград и Ст.Загора ?

Тук съм почти на 100% съгласен с теб! НО - то винаги има по едно но ;) - кой е виновен че се случи така? - преди всичко БФС, което не изхвърли ЦСКА от "А" група още...да кажем 2009 - 10 г. за да не се стига до отвратителните неща, които Гришата описа в последното си интервю! А именно, всеки стар собственик, слага в джоба по един печат и почва да печати договори, за да прави мръсно на новия собственик...
"Левски" отдавна не плащат и почти са стигнали до задлъжнялоста на ПФК ЦСКА, но тях не ги закачай! - те наистина са отбора на всички власти и винаги имат солидни връзки и подкрепа ;)...Но за това пък ги виждаш, колко струват в реалност! - оценяват ги отбори като Иртиш и Вадуц ;)
Локо и Ботев, вече бяха...Дай Боже да не им се налага повече пак да са...Не си забравил Велбъжд Пловдив и Христолов, нали?
А за Локо Сф, ще питаш Бойчо и жадните му мераци да събира от всякъде суджук!!! - е, Гигов не даде суджука...и отпадна от играта...
И да, най съм съгласен с теб, защо тук се коментират други неща, извън мача Лудогорец - Берое???
И мога да те похваля, че ти единствен, макар и под завоалирана форма, си посипа главата с пепел, за съдийските ...изгъзици и в този мач! - ама пък си ти харесват, нали? Пък ни говориш тук за феърплей...Финансов? - предпочитам футболен феърплей, за да имаме Национален отбор и деца запалени по футбола!!!
А то и в Германия и Швеция вече знаели че първенството ни е наредено, та Ериксон и Магат, отказали на Гришата да дойдат за треньори...
Но съм сигурен, че вечно провалящия се Матеус, ако Домусчиев му предложи, веднага ще дойде за треньор на Лудогорец :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот bsz1916 » 14 ное 2018 17:25

Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни ( без да виждам нищо обидно в тая дума ) ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни учудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .
Последна промяна от bsz1916 на 15 ное 2018 11:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот TristaNNN » 14 ное 2018 17:48

bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят .

:!: Право в десятката :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 14 ное 2018 20:23

bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни ( без да виждам нищо обидно в тая дума ) ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни очудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .

:lol: :lol: :lol:...и ти говориш за неграмотност?...кой ли ти е бил даскал по Български език?...жалко че не си учил в килийно училище! - може наистина да станеш грамотен...
Не, няма как да ти кажа "Прочети си още веднъж, какво и как си написал" защото нищо няма да разбереш, поради ужасната си неграмотност!!!
...че и географията на България не знаеш...но и това не те Очудва, нали? ;)....
А мен, не ме учудва, подкрепата за теб, от подуенския селянин, под теб ;)...
:lol: :lol: :lol: ...Боже, ела си прибери вересиите....
Апропо, след като си неграмотен, нямаш право да претендираш за интелигентност!!! Още по-малко да говориш за такава, при грамотни хора, които не разбираш че са грамотни и интелигентни!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот bsz1916 » 14 ное 2018 20:45

kiril.a.d написа:
bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни ( без да виждам нищо обидно в тая дума ) ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни очудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .

:lol: :lol: :lol:...и ти говориш за неграмотност?...кой ли ти е бил даскал по Български език?...жалко че не си учил в килийно училище! - може наистина да станеш грамотен...
Не, няма как да ти кажа "Прочети си още веднъж, какво и как си написал" защото нищо няма да разбереш, поради ужасната си неграмотност!!!
...че и географията на България не знаеш...но и това не те Очудва, нали? ;)....
А мен, не ме учудва, подкрепата за теб, от подуенския селянин, под теб ;)...
:lol: :lol: :lol: ...Боже, ела си прибери вересиите....
Апропо, след като си неграмотен, нямаш право да претендираш за интелигентност!!! Още по-малко да говориш за такава, при грамотни хора, които не разбираш че са грамотни и интелигентни!!!

Ти освен че си безкрайно тъп и неграмотен , очевидно имаш и нужда от специализирана медицинска помощ . Болният ти мозък изпъква дори и в сравнение с известните със своето малоумие и ненормалност твой колеги -- припознавачи .

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот CaptainBertorelli » 15 ное 2018 09:04

bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни ( без да виждам нищо обидно в тая дума ) ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни очудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .

Изключително нагъл пост. Точно ти, който не си оставил неосран подфорум, с бъртвежите си на тема "ГМО-Микре-алабала", точно ти ли? "Очудва", а?
Хайл Мусолини

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот bsz1916 » 15 ное 2018 11:11

CaptainBertorelli написа:
bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни ( без да виждам нищо обидно в тая дума ) ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни учудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .

Изключително нагъл пост. Точно ти, който не си оставил неосран подфорум, с бъртвежите си на тема "ГМО-Микре-алабала", точно ти ли? "Очудва", а?

Не си спомням някога да съм писал във вашия подфорум . Друг е въпросът , че вие нямате и подфорум , а се подвизавате в тоя на бившия ЦСКА .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта