Лудогорец-Берое-1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот anker1878 » 13 ное 2018 09:18

Караманджука е от Смолян и е човека по посрещането и изпращането. Това съдии , това делегати , това наблюдатели - активна работа с всички длъжностни лица - там му е силата.Първото нещо което направи Киро в Разград беше да вземе Караманджука от Митко Събев .

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот Vladislav » 13 ное 2018 11:03

Извода от мача е, че най- многобройните фенски маси (тези на Левски и тиретата) за два часа се вляха мощно в редиците на привърженици на Берое. А после... "селяни умрете!". Това ги прави борци за справедливост или обикновени жалкари? Колкото до мача- напълно равностойно първо полувреме (и доста спокойно) и второ с леко превъзходство на Лудогорец откъм ситуации. Нямаше да е нелогично да завърши 0:0 мача. Много красив гол го реши.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 13 ное 2018 12:14

Не заравяйте че Домусчиев храни БФС, в буквалния смисъл на думата! За това са и подпиранията му, а от там се оправдават, че Лудогорец имал най-големия коефициент в ЕКТ...А това носи храна на БФС ;)...
Та ако грандомана, Домусчиев, си вземе още някой треньор като Рибейро, Аутуори, Здравков и хранилката секне, то и БФС ще го изостави! - аз не знам, в БФС да има и един свестен човек, който да не мисли за пари, а за футбол...Не случайно Наско и Гришата се оттеглиха от там!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 13 ное 2018 12:23

И една забележка към колегата G_I_G - няма такъв отбор "ЦСКА-СОФИЯ (Етрополе)" и внимавай за точка 9 май беше от правилника, за правилно изписване имената на отборите!
Можеш да си позволиш вече, да изпишеш ЦСКА-София, като само ЦСКА, след като Гришата закупи старото дружество, ПФК ЦСКА! - аз вече така правя, доколкото преди не забравях да изпиша тирето и Софето ;) :lol: Просто, защото съм стар цесекар!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот bsz1916 » 13 ное 2018 13:00

kiril.a.d написа:И една забележка към колегата G_I_G - няма такъв отбор "ЦСКА-СОФИЯ (Етрополе)" и внимавай за точка 9 май беше от правилника, за правилно изписване имената на отборите!
Можеш да си позволиш вече, да изпишеш ЦСКА-София, като само ЦСКА, след като Гришата закупи старото дружество, ПФК ЦСКА! - аз вече така правя, доколкото преди не забравях да изпиша тирето и Софето ;) :lol: Просто, защото съм стар цесекар!

" Гришата " не е закупил старото дружество , а само емблемата му . Старото дружество , което фалира преди повече от 2 години си върви с активите и ПАСИВИТЕ , които са няколко десетки милиона лева и никой не пожела да ги плати за да спаси ЦСКА . Емблемата е само един от активите -- както знаем преди години някакъв бизнесмен купи от Петър Жеков златната му обувка , но това не го направи нито Петър Жеков , нито голмайстор на Европа . Същото е положението и с ЦСКА и фирмата закупила емблемата ( доколкото съм чел тази фирма дори официално не е собственост на Ганчев , а е един от кредиторите на бившия ЦСКА ) , Така че колегата правилно е изписал името на отбора , официалната хронология по случая е : Чавдар купува Литекс , отборът получава лиценз , после си сменя името на ЦСКА -- СОФИЯ и се мести в София . Тук бившия ЦСКА няма нищо общо . Даже си спомням и казаното от Боби Михайлов по случая -- " ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ СМЕНИ ИМЕТО И ДА СЕ ПРЕМЕСТИ ".

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот bsz1916 » 13 ное 2018 15:29

Емблемата на бившия ЦСКА е закупена от фирмата " РЕД ЕНИМЪЛС " ЕООД . Собственик на фирмата е Иван Георгиев Велчев . Същият не фигурира между 41 - те акционери на ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) . Разбира се това няма някакво кой знае какво значение , защото собствеността върху емблемата дава право на притежателя и да я използва законно и нищо повече . В заключение искам да отбележа , че почти няма тема във форумите на GONG , в която да не се намеси някой " фен " - припознал преместилия се в София отбор от Етрополе -- Ловеч и вместо за футбол и за даден мач , да не започнат да се коментират глупости и небивалици нямащи нищо общо с темата .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 13 ное 2018 21:28

bsz1916 написа:
kiril.a.d написа:И една забележка към колегата G_I_G - няма такъв отбор "ЦСКА-СОФИЯ (Етрополе)" и внимавай за точка 9 май беше от правилника, за правилно изписване имената на отборите!
Можеш да си позволиш вече, да изпишеш ЦСКА-София, като само ЦСКА, след като Гришата закупи старото дружество, ПФК ЦСКА! - аз вече така правя, доколкото преди не забравях да изпиша тирето и Софето ;) :lol: Просто, защото съм стар цесекар!

" Гришата " не е закупил старото дружество , а само емблемата му . Старото дружество , което фалира преди повече от 2 години си върви с активите и ПАСИВИТЕ , които са няколко десетки милиона лева и никой не пожела да ги плати за да спаси ЦСКА . Емблемата е само един от активите -- както знаем преди години някакъв бизнесмен купи от Петър Жеков златната му обувка , но това не го направи нито Петър Жеков , нито голмайстор на Европа . Същото е положението и с ЦСКА и фирмата закупила емблемата ( доколкото съм чел тази фирма дори официално не е собственост на Ганчев , а е един от кредиторите на бившия ЦСКА ) , Така че колегата правилно е изписал името на отбора , официалната хронология по случая е : Чавдар купува Литекс , отборът получава лиценз , после си сменя името на ЦСКА -- СОФИЯ и се мести в София . Тук бившия ЦСКА няма нищо общо . Даже си спомням и казаното от Боби Михайлов по случая -- " ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ СМЕНИ ИМЕТО И ДА СЕ ПРЕМЕСТИ ".

?...защо пишеш глупости?...сетих се! - дай Боже ти да не си се сетил, щото трябва да излезеш от комфорта на собствената си глупост ;)...
И до сега не си разбрал, че търга именуван "за емблемата" беше търг за активите и пасивите на ПФК ЦСКА? - и какво изобщо си разбрал?...за тези "8 милиона, хвърлени в канала"?...
Господ да ви е на помощ на такива...дрън-дрън-дръндара та пляс....
Как може да има толкова непросветени, не знаещи същества, но с нахалството да се изразяват обществено??????
Е, той и Бойчо Тъпото така....явно си му последовател ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 13 ное 2018 21:37

bsz1916 написа:Емблемата на бившия ЦСКА е закупена от фирмата " РЕД ЕНИМЪЛС " ЕООД . Собственик на фирмата е Иван Георгиев Велчев . Същият не фигурира между 41 - те акционери на ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) . Разбира се това няма някакво кой знае какво значение , защото собствеността върху емблемата дава право на притежателя и да я използва законно и нищо повече . В заключение искам да отбележа , че почти няма тема във форумите на GONG , в която да не се намеси някой " фен " - припознал преместилия се в София отбор от Етрополе -- Ловеч и вместо за футбол и за даден мач , да не започнат да се коментират глупости и небивалици нямащи нищо общо с темата .

И в заключение, "търга за емблемата" върви със закупуването на "активите и пасивите на ПФК ЦСКА" от което следват един куп юридически последствия, но те, явно не са за...сульо и пульо! - дори меко се изразих, но....като не знаеш, не разбираш, просто не се мотай там, където не ти е работата!!!
Апропо, дървени философе, можеш да ни кажеш, как беше със закупуването на емблемата на Олимпик Тетевен ;)....
Някой да те пита за това или просто разбираме?...
Но за да разбираш, трябва да имаш разум, а не изпържен от омраза мозък!!!
И в заключение, да - отклони темета към собствената си омраза, поради нещастна простотия и некомпетентност, която винаги се появява в селски фенове, колкото и да ти е обидно! - а някой да ти е крив?...
Пък ние тук, говорим за България...и обсъждаме третодивизионния бразилски отбор, от Разград, участващ в Българското първенство...Както и бизнеса на БФС и хранителя им ;)...Да, чиято жертва си станал и ти, оня ден!!! - не в Етрополе ;) :lol: :lol: :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 13 ное 2018 21:48

G_I_G написа:Това е напълно нормално да се нарича ЦСКА СОФИЯ ЕТРОПОЛЕ.
Дори най-нормалното е да се нарече ЦСКА - Етрополе.
Относно покупката на истинския ЦСКА, това скоро няма да стане. Щом досега не е станало.
Когато решаваш да спасиш отбор, даваш всичко от себе си, а не правиш половинчати неща. Пример-Берое.
Активи,пасиви,акции,емблеми,марки, задължения,успехи, загуби-всичко е законно придобито и изплатено.
А вашето все още не е автентичното ЦСКА.
Да не говорим и че към този момент дори ЦСКА София имат 10 млн задължения.
А познайте защо?
Това са дългове, наследени от...забележете... Литекс и..."дружеството-майка" Чавдар Етрополе.
За какъв автентичен ЦСКА изобщо говорим?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...благодаря! - разсмя ме, по същия начин като другия дървен философ, а нещо ми беше...криво...
Как и защо изобщо се изказвате, след като не четете, не знаете, не разбирате...а просто приказвате...като чукши? - припомням: "Чукша не читатель! - чукша писатель!"
И защо трябва да сте чукши, вместо грамотни, четящи българи?...По-лесно е без образование и съответно знание и разбиране, щото така е по-удобно? Е на кой му пука от вашето удобство, след като реалността е друга???
Как така, за вече...не знам колко време, не разбрахте какво и как се случи?...ЦСКА София имат 10 млн. задължения? - към кого бре аланкоолу?...Това да не ти е "Левски" с 23 милиона задължения, но покриван от държавата?....
Разбери и запомни най-после! - ЦСКА София беше обявен на търг, с начална цена някъде около 3 млн.лв, от Синдик Милева и бе купен от "Ред Анималс", естествено зад които стоеше Гришата, за 8 млн.лв!!!
Ай кажи "берекет версин" и припознай, ако не искаш да познаеш ;)....
...може ли наистина, такава селска некомпетентност, но и прокламирана обществено?...."Народееее???"

Апропо - има ли модератори тук или...пак ще си играем на дръж ми шапката??? - а били имали правила, че и по тях налагали наказания...Е-е?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот Nabucco » 13 ное 2018 22:58

kiril.a.d написа:
G_I_G написа:Това е напълно нормално да се нарича ЦСКА СОФИЯ ЕТРОПОЛЕ.
Дори най-нормалното е да се нарече ЦСКА - Етрополе.
Относно покупката на истинския ЦСКА, това скоро няма да стане. Щом досега не е станало.
Когато решаваш да спасиш отбор, даваш всичко от себе си, а не правиш половинчати неща. Пример-Берое.
Активи,пасиви,акции,емблеми,марки, задължения,успехи, загуби-всичко е законно придобито и изплатено.
А вашето все още не е автентичното ЦСКА.
Да не говорим и че към този момент дори ЦСКА София имат 10 млн задължения.
А познайте защо?
Това са дългове, наследени от...забележете... Литекс и..."дружеството-майка" Чавдар Етрополе.
За какъв автентичен ЦСКА изобщо говорим?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...благодаря! - разсмя ме, по същия начин като другия дървен философ, а нещо ми беше...криво...
Как и защо изобщо се изказвате, след като не четете, не знаете, не разбирате...а просто приказвате...като чукши? - припомням: "Чукша не читатель! - чукша писатель!"
И защо трябва да сте чукши, вместо грамотни, четящи българи?...По-лесно е без образование и съответно знание и разбиране, щото така е по-удобно? Е на кой му пука от вашето удобство, след като реалността е друга???
Как така, за вече...не знам колко време, не разбрахте какво и как се случи?...ЦСКА София имат 10 млн. задължения? - към кого бре аланкоолу?...Това да не ти е "Левски" с 23 милиона задължения, но покриван от държавата?....
Разбери и запомни най-после! - ЦСКА София беше обявен на търг, с начална цена някъде около 3 млн.лв, от Синдик Милева и бе купен от "Ред Анималс", естествено зад които стоеше Гришата, за 8 млн.лв!!!
Ай кажи "берекет версин" и припознай, ако не искаш да познаеш ;)....
...може ли наистина, такава селска некомпетентност, но и прокламирана обществено?...."Народееее???"

Апропо - има ли модератори тук или...пак ще си играем на дръж ми шапката??? - а били имали правила, че и по тях налагали наказания...Е-е?


Кириле, какво ядеш, та сереш толкова простотии? Не е нормално да си толкова невеж и да пишеш такива уммосбъркващи неумности!
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта