Лудогорец-Берое-1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 15 ное 2018 11:43

bsz1916 написа:
kiril.a.d написа:
bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни без да виждам нищо обидно в тая дума ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни очудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .

:lol:...и ти говориш за неграмотност?...кой ли ти е бил даскал по Български език?...жалко че не си учил в килийно училище! - може наистина да станеш грамотен...
Не, няма как да ти кажа "Прочети си още веднъж, какво и как си написал" защото нищо няма да разбереш, поради ужасната си неграмотност!!!
...че и географията на България не знаеш...но и това не те Очудва, нали? ;)....
А мен, не ме учудва, подкрепата за теб, от подуенския селянин, под теб ;)...
:lol: ...Боже, ела си прибери вересиите....
Апропо, след като си неграмотен, нямаш право да претендираш за интелигентност!!! Още по-малко да говориш за такава, при грамотни хора, които не разбираш че са грамотни и интелигентни!!!

Ти освен че си безкрайно тъп и неграмотен , очевидно имаш и нужда от специализирана медицинска помощ . Болният ти мозък изпъква дори и в сравнение с известните със своето малоумие и ненормалност твой колеги -- припознавачи .

:lol: :lol: :lol: ...ти му окаш, оно руупа ли рупа! А бе неграмотник, наистина ли не ти е неудобно да демонстрираш неграмотността и простотията си! - няма ли кой да те научи, да не се Очудваш, колко си прост, че и къде се употребява И и къде Й?....
Боже-Боже, ела си прибери вересиите...ама от всички села и паланки!
Да, забелязал съм те до сега, че ги трещиш тук някакви, като най-обикновен прост ултрас, но да паднеш толкова ниско, възхвалявайки ултрасната дивотия, срещу интелигентен опит за диалог?...Ама какво ли да съм очаквал от теб...И аз вече няма да ти се Очудвам ;) :lol:
Апропо - припозналия Олимпик Тетевен, говори за припознаване...Не си изкарвай собственото недоверие в себе си, пред другите!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот ivan56 » 15 ное 2018 12:27

kiril.a.d написа:
bsz1916 написа:
CaptainBertorelli написа:
bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни ( без да виждам нищо обидно в тая дума ) ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни учудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .

Изключително нагъл пост. Точно ти, който не си оставил неосран подфорум, с бъртвежите си на тема "ГМО-Микре-алабала", точно ти ли? "Очудва", а?

Не си спомням някога да съм писал във вашия подфорум . Друг е въпросът , че вие нямате и подфорум , а се подвизавате в тоя на бившия ЦСКА .

:lol: бившия ЦСКА, глупаво неграмотно и просто селянче, беше купен за 8 милиона лева и вече не е бивш!!!
А че у ваше село още си мислите, че са платени 8 млн.лв за някаква си емблема си е ваша работа!!!
Но странното е че не можете да четете и "едрия шрифт", в който пишеше "заедно с пасивите и активите на ПФК ЦСКА"! И това, какво означава бе...дете просто? Знаеш ли кои са активите и пасивите на ПФК ЦСКА или просто не разбираш от такива работи?...
Ама че си загубен селянин...и изобщо да не ми се цупиш! - ЦСКА имаше до сега 7 емблеми! И каква стойност имат те, та да се плати за една от тях 8 млн.лв? А бе дете непоръбено, където са 7 емблеми, там е и 8-ма и патентоването и, и край с матряла ;)
Та 8 млн.лв се платиха за закупуването на ПФК ЦСКА, от които се разплащат дълговете на "старото ЦСКА"! - НАП намаза 4,5 млн.лв, като най-голям кредитор, а останалите 3,5 млн.лв бяха разпределени измежду другите физически и яридически кредитори!
Сега ясно ли ти е бе...ОчудващиЙ? :lol: :lol: :lol:


Кире, първо трябваше да почнеш, че си 15 поколение софиянец, с корени от Благоевград :lol: :lol: :lol:
И после да сипеш обиди като каруцар.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот bsz1916 » 15 ное 2018 13:56

Припознавачите пак бълнуват че наследяват бившия ЦСКА , макар че не друг , а " левентът " от Микре само преди броени дни в едно интервю сподели , че поради огромните си задължения старото дружество нямало как да се оздрави и затова минал на този вариант с ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) . А и ако човек не е прекалено тъп , би трябвало да е наясно , че ако " Гришата " наистина беше придобил бившия ЦСКА , с неговите активи и ПАСИВИ , сега тези ПАСИВИ ( ЗАДЪЛЖЕНИЯ ) ще трябва да се погасяват , а те са няколко пъти повече от тези 8 милиона платени за емблемата и някои имоти останали като активи на старото дружество . И не на последно място би трябвало да се напомни на тези , които поради късата си памет са забравили че преди около 2 години скандираха и бяха облепили половин София с лозунги " ЛИТЕКС НЕ Е ЦСКА " , че бившия ЦСКА е наказан от УЕФА заради неизплатени задължения към бивши футболисти с лишаване от право на участие в ЕКТ за 2 години . И този 2 годишен срок започва да тече , след като отборът погаси всичките си задължения , получи лиценз и придобие това право за участие в ЕКТ по спортно - технически път .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 16 ное 2018 12:00

ivan56 написа:
kiril.a.d написа:
bsz1916 написа:
CaptainBertorelli написа:
bsz1916 написа:Освен неграмотност и ниско ниво на интелигентност , припознавачите показват изключителна наглост и нахалство . Макар че очевидно никъде не са желани , те се появяват като конски мухи в подфорумите на всички български отбори , единствено с цел да напомнят за себе си и да дразнят . А на тези от тях , за които всички други отбори са селски , а всички освен тях -- селяни ( без да виждам нищо обидно в тая дума ) ще припомня , че единственото село което постоянно се коментира във форумите относно недъзите на родния футбол е село Микре от област Ловеч . Разбира се не бива да ни учудва ниското ниво на тази общност -- какво да очакваме от хора , които предадоха отбора си и се кланят на тоя , който го ликвидира .

Изключително нагъл пост. Точно ти, който не си оставил неосран подфорум, с бъртвежите си на тема "ГМО-Микре-алабала", точно ти ли? "Очудва", а?

Не си спомням някога да съм писал във вашия подфорум . Друг е въпросът , че вие нямате и подфорум , а се подвизавате в тоя на бившия ЦСКА .

:lol: бившия ЦСКА, глупаво неграмотно и просто селянче, беше купен за 8 милиона лева и вече не е бивш!!!
А че у ваше село още си мислите, че са платени 8 млн.лв за някаква си емблема си е ваша работа!!!
Но странното е че не можете да четете и "едрия шрифт", в който пишеше "заедно с пасивите и активите на ПФК ЦСКА"! И това, какво означава бе...дете просто? Знаеш ли кои са активите и пасивите на ПФК ЦСКА или просто не разбираш от такива работи?...
Ама че си загубен селянин...и изобщо да не ми се цупиш! - ЦСКА имаше до сега 7 емблеми! И каква стойност имат те, та да се плати за една от тях 8 млн.лв? А бе дете непоръбено, където са 7 емблеми, там е и 8-ма и патентоването и, и край с матряла ;)
Та 8 млн.лв се платиха за закупуването на ПФК ЦСКА, от които се разплащат дълговете на "старото ЦСКА"! - НАП намаза 4,5 млн.лв, като най-голям кредитор, а останалите 3,5 млн.лв бяха разпределени измежду другите физически и яридически кредитори!
Сега ясно ли ти е бе...ОчудващиЙ? :lol:


Кире, първо трябваше да почнеш, че си 15 поколение софиянец, с корени от Благоевград
И после да сипеш обиди като каруцар.

:lol: Иване, ако аз сипя обиди като каруцар, то трябва да си каруцар, за да се обидиш!!!
Та, аз обикновено пиша истини, а ако някой се обижда от истината, казвал съм! - да вземе мерки, истината да не е обидна за него!!!
С друго не мога да помогна на такъв индивид...Не съм учител, а сигурно е и твърде късно да учи, след като вече се опитва/напъва да пише...
Апропо, не знам от колко поколения съм софиянец, ама Триадица съществува от преди повече от 2000 години...оставям на теб сметките, колко поколения са ;)...Корени от Благоевград? - не се излагай като "Очудващия"!!!
Е, да речем че си позабравил, какво си учил в училище, но ще ти припомня, като бивш н.с. по генетика и селекция: И при хората, генома се предава по женска линия! Та ко праим ся, с баща ми от Благоевград?...Да ти припомня ли че старовремските вярвания, нямат нищо общо с науката, а от там с истината?...не ме карай и теб...да качвам на каруцата! :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот ivan56 » 16 ное 2018 13:48

kiril.a.d написа:
:lol: Иване, ако аз сипя обиди като каруцар, то трябва да си каруцар, за да се обидиш!!!
Та, аз обикновено пиша истини, а ако някой се обижда от истината, казвал съм! - да вземе мерки, истината да не е обидна за него!!!
С друго не мога да помогна на такъв индивид...Не съм учител, а сигурно е и твърде късно да учи, след като вече се опитва/напъва да пише...
Апропо, не знам от колко поколения съм софиянец, ама Триадица съществува от преди повече от 2000 години...оставям на теб сметките, колко поколения са ;)...Корени от Благоевград? - не се излагай като "Очудващия"!!!
Е, да речем че си позабравил, какво си учил в училище, но ще ти припомня, като бивш н.с. по генетика и селекция: И при хората, генома се предава по женска линия! Та ко праим ся, с баща ми от Благоевград?...Да ти припомня ли че старовремските вярвания, нямат нищо общо с науката, а от там с истината?...не ме карай и теб...да качвам на каруцата! :lol:


Срам те е от корените на баща ти, ле бе Кире :?
Голяма част от пришълците в София, сте такива самонадеяни чобани, делящи хората на селяни и граждани.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот pyrwaka » 16 ное 2018 22:47

Иване,игнорирай го тоя галош :idea: Като почнеш да му обръщаш внимание,почва да си мисли,че е значим и ЕНТЕЛЕГЕНТЕН :lol: :lol: Не го вкарвай в заблуда тоя цАрвул. ;) :lol:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 17 ное 2018 11:38

ivan56 написа:
kiril.a.d написа:
:lol: Иване, ако аз сипя обиди като каруцар, то трябва да си каруцар, за да се обидиш!!!
Та, аз обикновено пиша истини, а ако някой се обижда от истината, казвал съм! - да вземе мерки, истината да не е обидна за него!!!
С друго не мога да помогна на такъв индивид...Не съм учител, а сигурно е и твърде късно да учи, след като вече се опитва/напъва да пише...
Апропо, не знам от колко поколения съм софиянец, ама Триадица съществува от преди повече от 2000 години...оставям на теб сметките, колко поколения са ;)...Корени от Благоевград? - не се излагай като "Очудващия"!!!
Е, да речем че си позабравил, какво си учил в училище, но ще ти припомня, като бивш н.с. по генетика и селекция: И при хората, генома се предава по женска линия! Та ко праим ся, с баща ми от Благоевград?...Да ти припомня ли че старовремските вярвания, нямат нищо общо с науката, а от там с истината?...не ме карай и теб...да качвам на каруцата! :lol:


Срам те е от корените на баща ти, ле бе Кире ?
Голяма част от пришълците в София, сте такива самонадеяни чобани, делящи хората на селяни и граждани.

Честно казано, може малко да ме е срам, защото, когато баща ми дошъл в София - 1947 г., доста време...се е държал като теб, например ;) :lol:
Апропо, не съм те имал за самонадеян чобанин, но щом казваш, че си...аз какво да кажа? И да, има огромна разлика, дори м/у селски чорбаджия и обикновен гражданин! - разлика в образование, култура, поведение...А то, защо са му такива неща, дори на селския чорбаджия?...сигурно му е по-добре да бъде самонадеян чобанин ;) :lol:
Иване, Иване...не знам, какво търсиш, ама май, все го намираш ;)...и да не вземеш да се "очудваш" :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 17 ное 2018 11:40

pyrwaka написа:Иване,игнорирай го тоя галош :idea: Като почнеш да му обръщаш внимание,почва да си мисли,че е значим и ЕНТЕЛЕГЕНТЕН :lol: :lol: Не го вкарвай в заблуда тоя цАрвул. ;) :lol:

хахахахахахахаааааа, ето ти Иване типичния самонадеян чобанин! - ако искаш...дай Боже да можеш, опитай да направиш разлика ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот ivan56 » 17 ное 2018 12:26

kiril.a.d написа:
ivan56 написа:
kiril.a.d написа:
:lol: Иване, ако аз сипя обиди като каруцар, то трябва да си каруцар, за да се обидиш!!!
Та, аз обикновено пиша истини, а ако някой се обижда от истината, казвал съм! - да вземе мерки, истината да не е обидна за него!!!
С друго не мога да помогна на такъв индивид...Не съм учител, а сигурно е и твърде късно да учи, след като вече се опитва/напъва да пише...
Апропо, не знам от колко поколения съм софиянец, ама Триадица съществува от преди повече от 2000 години...оставям на теб сметките, колко поколения са ;)...Корени от Благоевград? - не се излагай като "Очудващия"!!!
Е, да речем че си позабравил, какво си учил в училище, но ще ти припомня, като бивш н.с. по генетика и селекция: И при хората, генома се предава по женска линия! Та ко праим ся, с баща ми от Благоевград?...Да ти припомня ли че старовремските вярвания, нямат нищо общо с науката, а от там с истината?...не ме карай и теб...да качвам на каруцата! :lol:


Срам те е от корените на баща ти, ле бе Кире ?
Голяма част от пришълците в София, сте такива самонадеяни чобани, делящи хората на селяни и граждани.

Честно казано, може малко да ме е срам, защото, когато баща ми дошъл в София - 1947 г., доста време...се е държал като теб, например ;) :lol:
Апропо, не съм те имал за самонадеян чобанин, но щом казваш, че си...аз какво да кажа? И да, има огромна разлика, дори м/у селски чорбаджия и обикновен гражданин! - разлика в образование, култура, поведение...А то, защо са му такива неща, дори на селския чорбаджия?...сигурно му е по-добре да бъде самонадеян чобанин ;) :lol:
Иване, Иване...не знам, какво търсиш, ама май, все го намираш ;)...и да не вземеш да се "очудваш" :lol:


Не ми разтягай локуми, просто престани да изтъкваш кое поколение софиянец си и да гледаш отвисоко, изглеждаш смешен, пък и преувеличаваш.
Целият форум те знае що за стока си, не е нужно всеки път да дълбаеш 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-1:0

Мнениеот kiril.a.d » 18 ное 2018 11:29

ivan56 написа:
kiril.a.d написа:
ivan56 написа:
kiril.a.d написа:
:lol: Иване, ако аз сипя обиди като каруцар, то трябва да си каруцар, за да се обидиш!!!
Та, аз обикновено пиша истини, а ако някой се обижда от истината, казвал съм! - да вземе мерки, истината да не е обидна за него!!!
С друго не мога да помогна на такъв индивид...Не съм учител, а сигурно е и твърде късно да учи, след като вече се опитва/напъва да пише...
Апропо, не знам от колко поколения съм софиянец, ама Триадица съществува от преди повече от 2000 години...оставям на теб сметките, колко поколения са ;)...Корени от Благоевград? - не се излагай като "Очудващия"!!!
Е, да речем че си позабравил, какво си учил в училище, но ще ти припомня, като бивш н.с. по генетика и селекция: И при хората, генома се предава по женска линия! Та ко праим ся, с баща ми от Благоевград?...Да ти припомня ли че старовремските вярвания, нямат нищо общо с науката, а от там с истината?...не ме карай и теб...да качвам на каруцата! :lol:


Срам те е от корените на баща ти, ле бе Кире ?
Голяма част от пришълците в София, сте такива самонадеяни чобани, делящи хората на селяни и граждани.

Честно казано, може малко да ме е срам, защото, когато баща ми дошъл в София - 1947 г., доста време...се е държал като теб, например :lol:
Апропо, не съм те имал за самонадеян чобанин, но щом казваш, че си...аз какво да кажа? И да, има огромна разлика, дори м/у селски чорбаджия и обикновен гражданин! - разлика в образование, култура, поведение...А то, защо са му такива неща, дори на селския чорбаджия?...сигурно му е по-добре да бъде самонадеян чобанин :lol:
Иване, Иване...не знам, какво търсиш, ама май, все го намираш...и да не вземеш да се "очудваш" :lol:


Не ми разтягай локуми, просто престани да изтъкваш кое поколение софиянец си и да гледаш отвисоко, изглеждаш смешен, пък и преувеличаваш.
Целият форум те знае що за стока си, не е нужно всеки път да дълбаеш

За последно и си вземи бележка, защото пак си намери това, което търсеше!
Локуми разтягат локумджиите! А в София, локум не се произвежда :)....
Не аз изтъквам, кое поколение софиянец съм, а ти го направи!!! - 15-то поколение ли бях?...
Да, гледам от високо, точно на такива индивиди, които се ровят надолу и надълбоко, имам основание!!!
Сигурно изглеждам смешно, на тези които се ровят...казах къде!
Преувеличение при мен няма! - има неразбиране сред ровещите се в...
Частта от форума, която не е стока, а тя е огромна, ме знае за "стока", но това е защото не е стока! - искаш ли да си сред тях?...и защо дълбаеш, след като ми пишеш че летиш във висините?...
Не забравяй! - не по думите ще те познаем ;)...Не съм го казал аз, а Исус ;)....
И хайде стига каруцарщини, защото непрекъснато защитаваш тезата ми, че ако обиждам като каруцар, явно си каруцар, за да се обидиш!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта