Петър Хубчев-фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот sandi74 » 14 окт 2018 15:40

Петър Хубчев-човекът,футболистът,треньорът -изписал името си с главни букви.Като футболист бе номер 1 на своя пост.Като треньор изписа името си със златни букви в историята на Берое-купа,супер купа,сребърни и бронзови медали.Евала за което.Като национален селекционер се справя почти прекрасно и отлично с меко казано слабият материал с който разполага.От нищо прави нещо.Само адмирации за което.

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот dvdvd » 14 окт 2018 16:28

Свириш ли,свириш любителю на духовите инструменти!?

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот orlando7 » 14 окт 2018 17:18

Санде,спри се малко приятелю! Грозно е такова лизане!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот pomiqr272 » 14 окт 2018 18:13

sandi74 написа:Петър Хубчев-човекът,футболистът,треньорът -изписал името си с главни букви.Като футболист бе номер 1 на своя пост.Като треньор изписа името си със златни букви в историята на Берое-купа,супер купа,сребърни и бронзови медали.Евала за което.Като национален селекционер се справя почти прекрасно и отлично с меко казано слабият материал с който разполага.От нищо прави нещо.Само адмирации за което.


Санди, Санди, преди пет години го плюеше, днес го благотвориш...

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот Вълчан » 14 окт 2018 18:23

Все си мисля че във тези мачове голям късмет спохожда нашите.Нищо особено като игра но побеждават.Притеснява ме да не се окопитят и запишат 2-3 загуби подред.Могат го.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот sandi74 » 14 окт 2018 19:34

orlando7 написа:Санде,спри се малко приятелю! Грозно е такова лизане!

Кое от написаното не е вярно :?: Нима Хубчев не беше номер 1 като футболист на своя пост :?: Нима не постигна като треньор на Берое успехи които никой друг не успя (изключвам шампионската титла при Евгени Янчовски) :?: Нима като национален селекционер не постига отлични резултати(играта не я коментирам) въпреки слабите футболисти които имаме :?:

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот g3_ev2 » 14 окт 2018 19:51

Вълчан написа:Все си мисля че във тези мачове голям късмет спохожда нашите.Нищо особено като игра но побеждават.Притеснява ме да не се окопитят и запишат 2-3 загуби подред.Могат го.


Без късмет не става! Но, според мен, усещането за твърде голям късмет идва от прекалено дългото влизане в предвидения игрови ритъм от нашите, което се проявява като продължителен начален хаос в играта им, от една страна, но от друга - успяват да се възползват, макар не толкова често, от хаоса (който е такъв и за противника), в интерес на крайния резултат. При българските футболисти създаването на баланс в изграждането им между техника на владеене на топката, техника на паса, съчетана с движение без топка, защитните техники и взаимодействието в защита, всичко това върху висока атлетическа основа, както и мобилизирането на тези качества в умение за налагане на тактика при противодействие на противника с интелигентно преодоляване на затрудненията и съпротивата на противника, не е по силите на треньорите им в ранната подготовка, а и по-късно, а се превръща в проблем за личното им развитие като футболисти, което решават кой както успее. На този фон, да заиграят ансамблово, в интерес на някаква тактика, изисква време да успеят да стигнат до някакво ниво на предварително планираното. Особено когато са специално загрижени да държат в свое владение топката! Но иначе създават хаос на терена, особено срещу отбори от нашата черга, и все на някого ще му се обади музата да измисли нещо от нищото. Това е, струва ми се, при тази наша обща система на градене на футбола, на което можем да разчитаме. Напр. начинът, по който играят Лудогорец, е пълна химера в нашия футбол и всички опити за копиране водят в "задънена" улица. Но момчетата, общо взето, често успяват с упорити действия да достигнат до златни моменти и после … каквото сабя покаже в опълчението! Според мен именно по тази причина наши играчи, които се харесват на публиката, не намират място в такъв ансамбъл!

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот Romanisto » 14 окт 2018 22:50

Аз съм на мнение, че не можем да си вадим генерални изводи от тези мачове. Бихме отбори които не са кой знае колко силни. До къде сме стигнали можем да видим когато се изправим срещу топ отбор, като Франция, Испания и дори Италия, която си ни бие независимо в каква форма са.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот bsz1916 » 15 окт 2018 06:17

За Хубчев каквото и да кажем , все ще е малко . В Поморие с един състав почти изцяло от юноши стигна до финал за купата и спечели промоция за влизане в " А " група ( от БФС не ги допуснаха до участие заради съмнения че са сателит на Черноморец ) . В Берое за малко повече от 3 години спечели повече отличия и трофеи от колкото всички останали треньори за останалите 99 години от историята на отбора ( имам в предвид отличията и трофеите в България - купа , суперкупа , сребърни и бронзови медали без 4 - те балкански купи , с които Берое все още е начело от българските отболи по спечелени трофеи от всички бивши и настоящи ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ по футбол ) , Сега виждам , че някои подценяват 3 - те поредни победи на националния отбор , както и авторитетните победи над Холандия и Швеция в предишните квалификации , с наличния материал те едва ли щяха да бъдат постигнати с който и да е друг треньор .

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот bsz1916 » 15 окт 2018 06:17

За Хубчев каквото и да кажем , все ще е малко . В Поморие с един състав почти изцяло от юноши стигна до финал за купата и спечели промоция за влизане в " А " група ( от БФС не ги допуснаха до участие заради съмнения че са сателит на Черноморец ) . В Берое за малко повече от 3 години спечели повече отличия и трофеи от колкото всички останали треньори за останалите 99 години от историята на отбора ( имам в предвид отличията и трофеите в България - купа , суперкупа , сребърни и бронзови медали без 4 - те балкански купи , с които Берое все още е начело от българските отболи по спечелени трофеи от всички бивши и настоящи ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ по футбол ) , А какво да кажем за постигнатите 5 победи и само 1 равенство и голова разлика 8:0 при 6 -ти гостувания на Берое в София през сезон 2014 -- 2015 год. ( и то в мачове срещу Левски , Славия , бившия ЦСКА и Локомотив Сф , а не срещу Витоша , Септември и прекръстения Чавдар - Литекс ) - това мисля че дори и Лудогорец не го е постигал в рамките на 1 сезон . Сега виждам , че някои подценяват 3 - те поредни победи на националния отбор , както и авторитетните победи над Холандия и Швеция в предишните квалификации , но с наличния материал те едва ли щяха да бъдат постигнати с който и да е друг треньор .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта