Дунав-Берое-1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот Sisi 1914 » 30 сеп 2018 18:08

Дунав ви изпусна и с късмет взехте 1 точка! :oops:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот Bojko Berojko » 30 сеп 2018 18:32

Sisi 1914 написа:Дунав ви изпусна и с късмет взехте 1 точка! :oops:


Вярно е!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Дунав-Берое-30 септември от 15 часа

Мнениеот Вал » 30 сеп 2018 21:01

nitro77 написа:Бием, разбира се - този сезон бием всички, само да поискаме. Хайде, от нас да мине - много се изморихме в Горна, ще пуснем точка на Бироиту. Букмейкърите и те решили да ни направят подаръци - юруш, народе, сега е моментът бетовете да фалират! Ако пък нещо се обърка, ама разбира се, гадният Кабак ще е виновен отново. Дуда, Муда и компания са световни звезди - едно Бирои ли ще им се опре?! 8-)

То Руси е хубав град. Като махнеш някои калмуци.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот Вал » 30 сеп 2018 21:09

XXXX18 написа:АЗ НЕ ЗНАМ ЗАЩО 2РИ МАЧ ИГРАЕМ СЪС изритани топки? Онзи Дунав играха много здраво физически с много блъскане тяло в тяло, и борене, себераздаване и с сърце, а играчите на Берое не им се играеше физически с много блъска, със сърце не и се играеше много, беше ги страх Берое да атакуват, можеше и още по добре, и 2ри мач съдията подпира противника със накъсвания на играта, и за всеки контакт свиреше съдията бяхме малко груби, но не прекалено много. Спъват ни съдиите защото ако бяхме били Етър и Дунав сме 2ри или 3ти и заплашваме местата на Лудогорец, Цска и така за това ни режат съдиите ама и ние малко сами се спъваме което ме дразни страшно много вече?!?

Не си ли разбрал, че 3 мача с ЧМ, Етър, Дунав позволяват по-остра игра срещу Берое като даже по тв-то хвалят тези отбори как играели агресивен футбол. То между 45 и 65 нямаше фал за Берое, нито до първа, нито до втора топка можеха да се доберат. Това какво то говори? Какъв ти агресивен футбол. То си е жива подигравка. Виж как бутат Ботев? То си е предначертано да не се месим на ДС Ухо, БКЛК-Сф, и Лудогорец.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот Sisi 1914 » 01 окт 2018 07:32

Bojko Berojko написа:
Sisi 1914 написа:Дунав ви изпусна и с късмет взехте 1 точка! :oops:


Вярно е!


Поздравления, че 1 фен гледа реално на нещата!
Левски завинаги в моето сърце![

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот bsz1916 » 01 окт 2018 08:36

Sisi 1914 написа:Дунав ви изпусна и с късмет взехте 1 точка! :oops:

Не само Дунав ни изпусна . Същото беше и в Търново срещу Етър , както и срещу Ботев Пд и Септември в Стара Загора . Когато треньор ти е някакъв САШКО , без значение дали ЕТАПА или ПЪТЯ , няма на какво друго да разчиташ , освен за пореден път да те покрие късметът .

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 01 окт 2018 11:22

Момчета по-кротко! Да, вярно е, че нещо не вървят нещата, но селекцията не е лоша.
Много добре знаете, че "солидният бюджет" и "огромните заплати" са ги "виждали" само няколко "журналисти".
Томаш не е лош треньор или поне не можем да си позволим по-добър. А и кого ли? Нещо не върви в отбора както ни се иска, кофти късмет, но: НЯМА ДА Е ВСЕ ТАКА!

Подкрепяйте отбора и вярвайте в него! БЕРОЕ има най-голяма нужда от феновете си точно сега! Ще дойдат и успехите.
Иначе и аз имам критики: Иван Минчев! Не го схващам този - губи се на терена, лоши отигравания, лоши пасове, опропастява свободните удари ... играем с човек по-малко. Може би има потенциал, но ...???
Матеус Леони защо не играе? По-добър е от Ал. Василев отляво (поне за момента). Алфредо Мартинс му е време да получи повече шансове за сметка на Камбуров. Мешка е неубедителен, Вандерсон маже много, има нужда от физическа подготовка, но може много - твърд титуляр отдясно. Бандаловски му е време за почивка, Милен Желев може да поиграе.
Бандата и Цонев изнесоха добри мачове, но не могат винаги да са във форма.

Защо все гледаме да влезем с топката във вратата?!?? Важно е да се вкара гол!
Тотално липсват шутове отдалече! А всички отбори играят срещу нас със сгъстена защита, а тези които са по-силни ни притискат и нямаме възможност лесно да стигнем до вратата им. Удари отдалече! Създадените статични положения се пропиляват безотговорно! Никаква идея за отиграването им. Иван Минчев може би по-късно, но сега не е във форма.

Но точно сега и независимо от всичко отборът има нужда от НАШАТА подкрепа!!!! Нищо друго няма да помогне.
Да тренерът може да е зациклил, играта се е закучила, късметът липсва, но това се е случвало и ще се случва! Ще излезем от кризата. Не е време нито за тренерски промени, нито за плюене, мрънкане, говорене на глупости и т.н. ПОДКРЕПА!!!
Само БЕРОЕ!!!

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот XXXX18 » 01 окт 2018 11:27

Срещу Цска ще е лесно играят отворено отзад както и Ботев пд, ние искаме с елегантни оригравния без М иго борба да минаваме съперниците. Ерол алкан се усети липсата му както и Райнов, но но Вандерсон е по добър от Меска! И Вандерсон пробива които направи ми харесва на това му се казва крило и пробив толкова! Върза 3 4 човека на големия пенал! Можехме да бием 4 точки изтървахме щяхме да сме със 21 точки зад литекс Цска.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот Вал » 01 окт 2018 19:13

XXXX18 написа:Срещу Цска ще е лесно играят отворено отзад както и Ботев пд, ние искаме с елегантни оригравния без М иго борба да минаваме съперниците. Ерол алкан се усети липсата му както и Райнов, но но Вандерсон е по добър от Меска! И Вандерсон пробива които направи ми харесва на това му се казва крило и пробив толкова! Върза 3 4 човека на големия пенал! Можехме да бием 4 точки изтървахме щяхме да сме със 21 точки зад литекс Цска.

Аз пък смятам че Вандерсон е кон с капаци и Меска е по-добър. По скоро Цонев нещо се губи напоследък. Вкарва но и много пропуска. Нещо имам чувството че няма хъса от по-рано. Бригидо пък има прогрес. No 6 също е много добър и трябва да се сработи по-добте в отбора.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот Sisi 1914 » 01 окт 2018 20:07

bsz1916 написа:
Sisi 1914 написа:Дунав ви изпусна и с късмет взехте 1 точка! :oops:

Не само Дунав ни изпусна . Същото беше и в Търново срещу Етър , както и срещу Ботев Пд и Септември в Стара Загора . Когато треньор ти е някакъв САШКО , без значение дали ЕТАПА или ПЪТЯ , няма на какво друго да разчиташ , освен за пореден път да те покрие късметът .


Треньорът ли играе на терена или футболистите, че само него обвиняваш?
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта