Етър-Берое-1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Етър-Берое-1:1

Мнениеот Red_Neck » 24 сеп 2018 15:36

Майкооооо, ... ти колко си хлъзгав :)
От 2012 МИ2 трупа загуби, като за последните 2 фискални години са по около 80-90 милки за всяка. Само преди няколко месеца БЕХ обяви, че са наляти над 280 милки държавна пара в МИ2. Въпреки това, МИ2 налива по 3-4 милиона на година в Берое за нечий кеф! :)
Та кой и как покрива загубите на БЕХ от МИ2?
Директно или индиректно това са всички данъкоплатци и клиенти на холдинга.
... или според теб държавата ще остави БЕХ да фалира като Кремиковци :) :) :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Етър-Берое-1:1

Мнениеот ivan56 » 24 сеп 2018 16:29

Red_Neck написа:Майкооооо, ... ти колко си хлъзгав :)
От 2012 МИ2 трупа загуби, като за последните 2 фискални години са по около 80-90 милки за всяка. Само преди няколко месеца БЕХ обяви, че са наляти над 280 милки държавна пара в МИ2. Въпреки това, МИ2 налива по 3-4 милиона на година в Берое за нечий кеф! :)
Та кой и как покрива загубите на БЕХ от МИ2?
Директно или индиректно това са всички данъкоплатци и клиенти на холдинга.
... или според теб държавата ще остави БЕХ да фалира като Кремиковци :) :) :)


:lol: :lol:
Стига разтяга локуми.
Виж къде ти отиват данъците, ако намериш графа Берое, добре.
https://www.kolkodavam.bg/
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Етър-Берое-1:1

Мнениеот Вал » 25 сеп 2018 17:55

Red_Neck написа:
ivan56 написа:
Red_Neck написа:
Вал написа:
Най неприятно впечатление направи коментара на Балъков предния ден за бюджета на Берое. Не му прави чест.

Коментарът на Бала може би е продиктуван от факта, че и той (като нас) е данъкоплатец, който пряко волята си финансира заводски проект.
Общинско финансиране на ФК-та донякъде разбирам, но да се впряга подобен държавен ресурс за кеф на 1000 човека е обидно за останалите 3-4 милиона данъкоплатци!


Стига с глупости, на теб поне не ти е изкълвала чавка мозАка, къв данъкоплатец кви глупости.
Теца не е бюджетно предприятие, и твоите и моите пари не отиват там.

:mrgreen: :mrgreen:
Ванка, провери си инфото :)
БЕХ е собственик на МИ 2.

ЦСКА на ГГ от какво се издържа? За 25 години профукаха над половин Милиард, вземаха от Боклука на София. Сега ГГ от къде точи?

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Етър-Берое-1:1

Мнениеот nyketo » 25 сеп 2018 18:31

Вал написа:
Red_Neck написа:
ivan56 написа:
Red_Neck написа:
Вал написа:
Най неприятно впечатление направи коментара на Балъков предния ден за бюджета на Берое. Не му прави чест.

Коментарът на Бала може би е продиктуван от факта, че и той (като нас) е данъкоплатец, който пряко волята си финансира заводски проект.
Общинско финансиране на ФК-та донякъде разбирам, но да се впряга подобен държавен ресурс за кеф на 1000 човека е обидно за останалите 3-4 милиона данъкоплатци!


Стига с глупости, на теб поне не ти е изкълвала чавка мозАка, къв данъкоплатец кви глупости.
Теца не е бюджетно предприятие, и твоите и моите пари не отиват там.

:mrgreen: :mrgreen:
Ванка, провери си инфото :)
БЕХ е собственик на МИ 2.

ЦСКА на ГГ от какво се издържа? За 25 години профукаха над половин Милиард, вземаха от Боклука на София. Сега ГГ от къде точи?

ама всички много докачливи,ако се прави нещо извън София..ако тези пари отиваха към един от двата ....в София,дали щяхте да търсите под вола теле ....за вас всичко може ,и закони ще измислят и формати ще променят,и от девет планини вода ще докарат и на бялото черно ще се каже,но всичко ще е наред тогава,нали така ....


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта