Берое-Ботев Враца-4:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Берое-Ботев Враца-4:0

Мнениеот sandi74 » 17 авг 2018 22:42

Враца са симптяги и се опитват да играя футбол но ако искаме да сме в челото на класирането победата и трите точки срещу тях са задължителни.
Последна промяна от sandi74 на 28 авг 2018 06:36, променено общо 1 път.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот Mirosvel » 19 авг 2018 22:59

Ще бъде тежък и тегав мач!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 20 авг 2018 11:30

На мен все още нашият отбор ми е загадка!
Какво става с новия централен нападател? (Алфредо май се казва?). Да го видим как играе.
Вандерсон Виана (ако не му бъркам името) ми се вижда ОК, ама нещо не го пускат.
Иван Минчев ми мътен. Уж има техника, пас, а пък нещо ми се губи ...
Меска (или Мешка?) има данни, но нещо позицията ли му е сбъркана що ли?

Мача с ЧМ не можах да гледам, че точно тогава ми беше полета до БГ, ама от репортажа - много вяло и бездушно нещо ...
Дано до мача с Левски влезем в ритъм!

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот XXXX18 » 21 авг 2018 12:44

За мене Меска има много потенциал, просто не е полезен на крилото Меска по става за централен нападател. Вандерсон за крилото е добре там му е силата. Алфредо Мартинс не е във форма май не може да се климатизира, дано срещу Ботев Враца го пусне титуляр да го видим едно полувреме!! Иван Минчев нещо бледнее пред Цонев! Цонев и Камбуров си играят 2мата и не подават на Меска и Вандерсон особено много!! Хм трябва ни нападател голаджия! И офанзивен Халф разпределя играта. Райнов той в предни позиции повече ми харесва. Цветков не става не ми харесва!!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 21 авг 2018 16:05

XXXX18 написа:За мене Меска има много потенциал, просто не е полезен на крилото Меска по става за централен нападател. Вандерсон за крилото е добре там му е силата. Алфредо Мартинс не е във форма май не може да се климатизира, дано срещу Ботев Враца го пусне титуляр да го видим едно полувреме!! Иван Минчев нещо бледнее пред Цонев! Цонев и Камбуров си играят 2мата и не подават на Меска и Вандерсон особено много!! Хм трябва ни нападател голаджия! И офанзивен Халф разпределя играта. Райнов той в предни позиции повече ми харесва. Цветков не става не ми харесва!!


По времето на Хубчев бяхме пълни с дефанзивни халфове и защитници. Сега имаме само Цветков като типичен дефанзивен халф. Ако пусне Alfredo вместо Камбуров, то Цонев ще си заиграе нормално и с останалите. Мое лично мнение.

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот XXXX18 » 21 авг 2018 21:12

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
XXXX18 написа:За мене Меска има много потенциал, просто не е полезен на крилото Меска по става за централен нападател. Вандерсон за крилото е добре там му е силата. Алфредо Мартинс не е във форма май не може да се климатизира, дано срещу Ботев Враца го пусне титуляр да го видим едно полувреме!! Иван Минчев нещо бледнее пред Цонев! Цонев и Камбуров си играят 2мата и не подават на Меска и Вандерсон особено много!! Хм трябва ни нападател голаджия! И офанзивен Халф разпределя играта. Райнов той в предни позиции повече ми харесва. Цветков не става не ми харесва!!


По времето на Хубчев бяхме пълни с дефанзивни халфове и защитници. Сега имаме само Цветков като типичен дефанзивен халф. Ако пусне Alfredo вместо Камбуров, то Цонев ще си заиграе нормално и с останалите. Мое лично мнение.



Дай пак ама по подробно!! Сега ни трябват офанзивни или поне тия които са тука все още се климатизират, и не могат да отключат потенциала си?!? Според мене Алфредо трябва да играе като титуляр поне 3 мача за да свикне и да играят със него!! А Меска не искат да му подават изолират го. То се вижда! Или като му дадат пас не се получава. Или много си вярва че е във Англия все още , или не е уверен в себе си, и не си вярва че може?!? Вандерсон влиза в наказателното поле, докато Меска само центрира и е дразнещо понякога! Искам Меска да влиза да прави пеобови в наказателното. Само с центрирания към Камбуров не става. Цонев подава през средата на терена на Камбуров, или пък Меска или Бригидо, разпределя играта! В защитата за Мен Ерол Алкан е топ попадения с Камен Хаджиев 2мата са великолепни просто. Милен Желев и Леони имат яко конкуренция, Георги Ангелов никакъв шанс няма.

gong_marshi
Мнения: 1
Регистриран на: 26 авг 2018 16:15

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот gong_marshi » 26 авг 2018 16:19

3:0 и айде на село .

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот XXXX18 » 27 авг 2018 06:29

gong_marshi написа:3:0 и айде на село .


И 2:0 да е съм доволен ама и 3:0 става да си оправим головата разлика.

yangplamen
Мнения: 77
Регистриран на: 15 юни 2015 12:54
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот yangplamen » 27 авг 2018 11:13

Несъмнено ще бъде труден мач. Ботев Враца се опитват да играят опростено, бързо и комбинативно, и са съвсем приличен отбор. Мачът е троен! На практика единствения ни добър мач е срещу Лудогорец. Оттам насетне започна пак същата мъка, както е традиционно вече при Томаш. Ботев Пд ги бихме с триста зора и нечуван късмет, а срещу Черно море едвам се добрахме до точката, след като бяхме тотално надиграни от иначе скромния отбор от Варна. Всичко това въобще не се връзва с обявените цели за Берое! Все повече става ясно че селекцията е слаба (привлечените играчи с малки изключения са много зле) и е задължително в най-скоро време да вземем един офанзивен халф и поне един приличен централен нападател, и чак тогава можем да се надяваме на някакво по-добро представяне през годината. За момента обаче съм песимист за бъдещето на Берое и си мисля че ни предстои да гледаме пак същата мъка както миналата година. Дано все пак да ме опровергаят, ама надали...

Потребителски аватар
TreiD
Мнения: 463
Регистриран на: 31 авг 2012 13:09
Контакти:

Re: Берое-Ботев Враца-27 август от 20:30 часа

Мнениеот TreiD » 27 авг 2018 12:35

Берое подценят ли мача, ще имат големи проблеми. Ботев играят не лош футбол, а не забравяйте, въпреки че Ботев загуби първите си 3 мача, от всеки един можеже да вземе поне точка. Моментното състояние и физическата им подготовка са на много високо ниво, а и след 2-те победи явно трупат самочуствие и едвали ще се бият сами.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта