Берое-Ботев Пд-2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот balgarin » 11 авг 2018 22:39

Кво ми намигаш зад клавиатурата бе глупак. Заведох си детето на този мач и се чудех как да го разкарам от стадиона още до полувремето. Хора дето знаят само да плещят да ви е*а майката нямат извинение за простотията си. И после някъв форумец се чудел що нямало публика на стадиона.
Ама и вие и ония другите дето им викаш столипиновци сте един дол дренки. Подкрепяте си отборите само като водят. Иначе сте посрана тишина

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот DarkPsy » 11 авг 2018 22:54

balgarin написа:Кво ми намигаш зад клавиатурата бе глупак. Заведох си детето на този мач и се чудех как да го разкарам от стадиона още до полувремето. Хора дето знаят само да плещят да ви е*а майката нямат извинение за простотията си. И после някъв форумец се чудел що нямало публика на стадиона.
Ама и вие и ония другите дето им викаш столипиновци сте един дол дренки. Подкрепяте си отборите само като водят. Иначе сте посрана тишина


Аууууу, вие пък сте люляк с миризма на роза ! Ти май за първи път ходиш на мач на кочината ви, а? Сега, разбирам че ти е много гадно, че селото ти, разкопано като луната е твърде далеч някога да се доближи до европейско СЕЛО на културата, ама ние кво сме ти виновни ?

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот balgarin » 11 авг 2018 23:00

DarkPsy написа:
balgarin написа:Кво ми намигаш зад клавиатурата бе глупак. Заведох си детето на този мач и се чудех как да го разкарам от стадиона още до полувремето. Хора дето знаят само да плещят да ви е*а майката нямат извинение за простотията си. И после някъв форумец се чудел що нямало публика на стадиона.
Ама и вие и ония другите дето им викаш столипиновци сте един дол дренки. Подкрепяте си отборите само като водят. Иначе сте посрана тишина


Аууууу, вие пък сте люляк с миризма на роза ! Ти май за първи път ходиш на мач на кочината ви, а? Сега, разбирам че ти е много гадно, че селото ти, разкопано като луната е твърде далеч някога да се доближи до европейско СЕЛО на културата, ама ние кво сме ти виновни ?

Айде още един културтрегер. Като викаш на град като Стара Загора село, все едно го викаш в огледалото ама надали ще можеш да ме разбереш какво имам предвид. И не. От еврокултурни типове не съм очаквал по-различно поведение. И първо вземете си играйте домакинствата на стадион и тогава давайте квалификации за останалите такива из майката родина.
Последна промяна от balgarin на 11 авг 2018 23:12, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот balgarin » 11 авг 2018 23:01

Предвид развоя на мача, много ми е густо :mrgreen:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот slash1912 » 11 авг 2018 23:20

balgarin написа:Предвид развоя на мача, много ми е густо :mrgreen:

На мен ми е густо като ти видя ника,написан на шльокавица :lol: Я кажи,ти цял мач възрожденски песни ли пя на стадиона :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот balgarin » 11 авг 2018 23:28

slash1912 написа:
balgarin написа:Предвид развоя на мача, много ми е густо :mrgreen:

На мен ми е густо като ти видя ника,написан на шльокавица :lol: Я кажи,ти цял мач възрожденски песни ли пя на стадиона :lol:

Това ли успя да измислиш? Слабичко, майна..
Ти ми беше от симпатичните от вашите ама се оказа че си поредния в случая форумен културтрегер

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот balgarin » 11 авг 2018 23:42

Та да поясня за пернатите. Културтрегер на кратко означава носител на култура. А вие в случая сте истински преносители на културата на пернишките орки. Но това което най ми харесва във вас е че сте тишина когато отбора ви губи, но такива са истинските ултраси

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот bsz1916 » 12 авг 2018 06:15

Няма ли отбори ( ЕВРОИДИОТИ ) от Подуене и Микре с които да се заяждате , вместо да го правите помежду си . Имам в предвид феновете и на БЕРОЕ , и на БОТЕВ . А иначе мачът беше интересен , а Ботев сами си бяха виновни за загубата и няма на кого да се сърдят .

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот pyrwaka » 12 авг 2018 08:45

За малко Томаш да осере мача със страхливата си защитна тактика и объркания си състав. (каква работа на терена имаха Цветков и Меска,никой не разбра).Все едно бяхме с двама човека по-малко.Цветков цял мач не знаеше къде да застане и постоянно пречеше на защитата като се блъскаше с тях. :x Поне за сега тоя Мешка изглежда като тотална грешка в селекцията.Добре,че другите момчета показаха характер накрая и спасиха мача.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Ботев Пд-2:1

Мнениеот sandi74 » 12 авг 2018 09:53

Tука разни сопотчани в повече играещи немили-недраги в Коматево са изпаднали в нервна криза и словесна диария.Културно и любезно ще ги помоля да си сбират проскубаните пилци и кой от къде е.И последният да затвори вратата 8-)


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта