ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот luxorus » 23 май 2018 15:25

Космонавте,печелиш наградата за фентъзи с елементи на драма произведение.как можа да измислиш толкова лъжи.Самия Чочоолу е ходил при Тато и той му е казал след изваждането на Берое:"Абе бая пооцапахме нещата с твоето Берое,ама аз нищо не мога да направя"!
I'M BLIND!IMPRESS ME!

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот bsz1916 » 23 май 2018 16:05

Тук се изписаха доста лъжи относно изваждането на Берое от А група преди близо 50 години . Но този случай няма нищо общо с темата , която касае мистериозната поява на ФУТБОЛНИЯ ФРАНКЕНЩАЙН от Етрополе - Ловеч в елитната група преди 2 години и опитите сега да бъде добутан чрез нова измама и до ЕКТ . Прави впечатление , че каквато и тема да се пусне във форума , тя се изражда в някакви безсмислени спорове между фенове на Левски и такива на БИВШИЯ ЦСКА , припознали ГМО - то от Етрополе - Ловеч - Микре . Преди малко прегледах темата за престъпното съдийство на мача в Благоевград между Пирин и Витоша - и там положението е същото , дори още по зле - споровете между левскари и припознавачи в тая тема стигат до Добри Джуров , Димитър Благоев , македонския въпрос и дори до името на града .

peliforewer
Мнения: 9460
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот peliforewer » 23 май 2018 18:32

bsz1916 написа:Тук се изписаха доста лъжи относно изваждането на Берое от А група преди близо 50 години . Но този случай няма нищо общо с темата , която касае мистериозната поява на ФУТБОЛНИЯ ФРАНКЕНЩАЙН от Етрополе - Ловеч в елитната група преди 2 години и опитите сега да бъде добутан чрез нова измама и до ЕКТ . Прави впечатление , че каквато и тема да се пусне във форума , тя се изражда в някакви безсмислени спорове между фенове на Левски и такива на БИВШИЯ ЦСКА , припознали ГМО - то от Етрополе - Ловеч - Микре . Преди малко прегледах темата за престъпното съдийство на мача в Благоевград между Пирин и Витоша - и там положението е същото , дори още по зле - споровете между левскари и припознавачи в тая тема стигат до Добри Джуров , Димитър Благоев , македонския въпрос и дори до името на града .

[offtopic]Злобата ще те довърши,никой не се мъчи да добута ЦСКА до Европа защото футболистите си извоюваха това право още през март,тука някой келеши се мъчат да станат известни покрай ЦСКА.Писах ти по-горе извади точно кой закон на БФС и Република България са нарушили от ЦСКА за да ги наричаш престъпници и Франкенщайн.Ако си сигурен в твърденията си излез с името си за да мога да заведа иск за обида и съда да реши кой е прав,ако се криеш като мишка зад клавиатурата по-добре спри с помията защото имам начини да ти получа името и адреса и пак да заведа дело.[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот Непринуден » 23 май 2018 19:11

kosmonawt написа:
Непринуден написа:
kosmonawt пак глупости написа:И затова на 9.9.2016 година старото ЦСКА престана да съществува.


Виж, левскарските ви глупости не са ми интереси. Само две щуротии ще спомена като следствие от паранормалните ви възгледи за живота.

1. И Левски не съществува. След финала за купата през 85-та се взема официално решение двата отбора да бъдат разформировани (след това да бъдат заместени, не наследени, от други два отбора, Витоша и Средец).
2. Като те слуша човек излиза, че признаваш, че на 8.9.2016 това което се намира на Армията в състав Гриша Ганчев и т.н. до чистачката, 1:1 съвпадащо с личния състав от 9 септември, е ЦСКА).

Естествено, че ще преминем през тези юридически лупинги, за да не се плащат дълговете. Това и децата разбраха. Само левскарите не. Много ниско ниво на интелигентност ако питаш мен.

Нямам нищо против да се посмеем още с такива клоуни. Ако искаш имам няколко въпроса и аз.



Глупоста ти направо започна да ме отегчава!
За нивото на интелекта ти няма какво да спорим, защото такова ти липсва.
Дотук се посмях много на глупавите ти разсъждения, така че недей да се впускаш в разсъждения, касаещи чисто правна материя, защото там си направо невежа.
Щом от УЕФА ти казват, щом адвокатите на Гриша Ганчев ти казват, щом Стойчо Стоилов ти казва, щом Пламен Марков ти казва, щом и самият Гриша Ганчев ти казва, че ЦСКА-София е прекръстения Литекс, какво повече мога да разисквам с теб?

Ти само повтаряш като дервишка броеница ЦСКА та ЦСКА!


Ако това ще те успокои за ЕКТ и аз казвам, че чисто юридически сме Литекс, за да не ни лишават от тях.
Де да имаше повече идиоти и да можех да се прекръстя на Тошо и да не плащам дълговете си, защото вече съм "друг", ама не става. Явно няма левскари сред съдия изпълнителите и все така си търсят от мен задълженията.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kosmonawt » 23 май 2018 21:48

Непринуден написа:
kosmonawt написа:
Непринуден написа:
kosmonawt пак глупости написа:И затова на 9.9.2016 година старото ЦСКА престана да съществува.


Виж, левскарските ви глупости не са ми интереси. Само две щуротии ще спомена като следствие от паранормалните ви възгледи за живота.

1. И Левски не съществува. След финала за купата през 85-та се взема официално решение двата отбора да бъдат разформировани (след това да бъдат заместени, не наследени, от други два отбора, Витоша и Средец).
2. Като те слуша човек излиза, че признаваш, че на 8.9.2016 това което се намира на Армията в състав Гриша Ганчев и т.н. до чистачката, 1:1 съвпадащо с личния състав от 9 септември, е ЦСКА).

Естествено, че ще преминем през тези юридически лупинги, за да не се плащат дълговете. Това и децата разбраха. Само левскарите не. Много ниско ниво на интелигентност ако питаш мен.

Нямам нищо против да се посмеем още с такива клоуни. Ако искаш имам няколко въпроса и аз.



Глупоста ти направо започна да ме отегчава!
За нивото на интелекта ти няма какво да спорим, защото такова ти липсва.
Дотук се посмях много на глупавите ти разсъждения, така че недей да се впускаш в разсъждения, касаещи чисто правна материя, защото там си направо невежа.
Щом от УЕФА ти казват, щом адвокатите на Гриша Ганчев ти казват, щом Стойчо Стоилов ти казва, щом Пламен Марков ти казва, щом и самият Гриша Ганчев ти казва, че ЦСКА-София е прекръстения Литекс, какво повече мога да разисквам с теб?

Ти само повтаряш като дервишка броеница ЦСКА та ЦСКА!


Ако това ще те успокои за ЕКТ и аз казвам, че чисто юридически сме Литекс, за да не ни лишават от тях.
Де да имаше повече идиоти и да можех да се прекръстя на Тошо и да не плащам дълговете си, защото вече съм "друг", ама не става. Явно няма левскари сред съдия изпълнителите и все така си търсят от мен задълженията.



Браво! Малко по малко почна да загряваш как стоят нещата.
Само една малка забележка, която има големи последствия:
Само с подмяна на имената няма как да се освободиш от дълговете си. Ганчев го опита тоя номер и ако си спомняш още когато вкара старото ПФК ЦСКА АД в процес на несъстоятелност като регистрира паралелно с него свое ново ФК ЦСКА АД, което уж притежаваше 90% от акциите на ПФК ЦСКА АД. Дори се опита да регистрира играчите му в своето ново ЦСКА, но номера не мина пред БФС. Припомни си историите с Румен Петров-Животното, който нахлу тогава в сградата на БФС и насилваше служителите там да регистрират играчите в новосъздаденото Ганчево ФК ЦСКА АД.
Между другото по него време имаше регистрирани официално още 6 други ЦСКА-та едно от които например беше ЦСКА 1923 на Паро Никодимов.

Това за съдиите изпълнители-левскари е малко плоска шега. Съдията изпълнител действa по буквата на закона и другото е безинтересно.
Лeвски си разсрочи задълженията и си ги обслужва редовно. Това можеше да стори и Ганчев, но не пожела. Така че ако им нещо сърди се на него. Но виждам, че си доволен от случилото се и сърцето ти тупти за ЦСКА-София!
Дано си тук и догодина по същото време когато ЦСКА 1948 ще се появи в най-горната група....
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kosmonawt » 23 май 2018 21:57

luxorus написа:Космонавте,печелиш наградата за фентъзи с елементи на драма произведение.как можа да измислиш толкова лъжи.Самия Чочоолу е ходил при Тато и той му е казал след изваждането на Берое:"Абе бая пооцапахме нещата с твоето Берое,ама аз нищо не мога да направя"!


Браво! На теб Чочоолу ли ти го каза лично? Чочоолу не е ходил лично, а е бил в състава на зааралийската делегация, посетила го в Наречен за да го молят за милост!
И ти толкова ли си прост и малоумен, че сам си вървяш, че именно бай Тошо не бил могъл да "направи нищо"?
Нали той лично изрита малко по-късно Борис Велчев от Политбюро и Ангел Солаков от поста министър!
А бе щом казваш галено "Тато" си ми ного ясен!
Сред народа правешкия хитрец беше известен като "бай Тошо", и само комунягите и техните ибрикчии му казваха галено "Тато"! :mrgreen: :mrgreen:
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kosmonawt » 23 май 2018 22:10

peliforewer написа:Космонавте,тези спомени на футболисти от Левски дето ми ги пишеш не могат да ме впечатлят,за последно ти повтарям че съм свидетел на събитията.Ако гола беше толкова редовен колкото ни го представяш щеше ли да скочи цял град по онова време.Колкото до репликата ти в предишен коментар че някои си са ме направили за смяx ще я подмина ,коментарите стоят нека всеки си прави изводи сам,само ще добавя че единия от цитираните избягва да ми отговаря.Колкото до интелекта който мислиш че притежаваш се показва нагледно в дискусията ви с Кирил.


ОК! Щом си допрял до Кирето и ти явно слизаш на нивото на едни психически неуравновесен човек. Погледни постовете му във Вести бг или ако можеш в миналото тук в сайта. Кирето е майстор на лакърдиите, макар и в повечето случаи да са несвързани и лишени от всякаква логика.Иначе лъжите му нямат край...
Щом си седнал да вярваш, че Киро като агроном е назначавал Бойко Борисов за бригадир, можеш сам да си направиш заключение за умственото и душевното състояние на този клет човечец.
Киро е пише в сайтовете за да даде воля на личната си омраза към Бойко Борисов. Причината съм я написал. Иначе Киро е чорбар, от ония преселили се в София. Той боготвори Сашо Апашо и ругаеше Гриша Ганчев, че унищожава любимото му ЦСКА, но сега нещо е обърнал палачинката.
Бъди жив и здрав и ставай тандем с Кирето!
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот Непринуден » 23 май 2018 22:18

Това за съдиите изпълнители-левскари е малко плоска шега.


Не е. Съгласен съм да се кръстя Пешо тире Пазарджик (името и града нямат значение, приемам всякакви) и от 9 септември 2018 да обявим, че мен вече ме няма, нямам история и нямам нищо общо с предшественика си. Уви, сред съдия изпълнителите няма лековерни хора, които елементарно да излъжеш. Какво не бих дал да се възцари левскарската глупост и в тази сфера и да си изчистя технично дълговете като Гришата, пък те нека си мислят, че съм от Етрополе, пардон от Пазарджик и непрекъснато да ми натякват, че нямам нищо общо със себе си.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот Непринуден » 23 май 2018 22:23

Лeвски си разсрочи задълженията и си ги обслужва редовно. Това можеше да стори и Ганчев, но не пожела. Така че ако им нещо сърди се на него.


Естествено, че няма да пожелае. Да не е лапал той тези пари, че да плаща масрафа на гърнета, лупита и всичките си предшественици. Аз бих се учудил на обратния ход. Не познавам толкова луд, че да иска да го обявят за глупак. Дори и ти вероятно няма да се вържеш нищо че си от сектор Б.

Не мога да му се сърдя за нищо. Напротив, спряха побутванията от наши функционери за един гнусен отбор и не се налага да повтаряме мафиотските приоми от 2006 и 2008 година.

Не ми излизай с тази парадигма за редовния честен платец. По един или друг начин и двата отбора си набавиха парите. ЦСКА наведнъж под формата на неплащане на всички събирали се задължения. Честно казано предпочитам вашия модел на един постоянен свеж поток през годините.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

peliforewer
Мнения: 9460
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот peliforewer » 23 май 2018 22:49

kosmonawt написа:
peliforewer написа:Космонавте,тези спомени на футболисти от Левски дето ми ги пишеш не могат да ме впечатлят,за последно ти повтарям че съм свидетел на събитията.Ако гола беше толкова редовен колкото ни го представяш щеше ли да скочи цял град по онова време.Колкото до репликата ти в предишен коментар че някои си са ме направили за смяx ще я подмина ,коментарите стоят нека всеки си прави изводи сам,само ще добавя че единия от цитираните избягва да ми отговаря.Колкото до интелекта който мислиш че притежаваш се показва нагледно в дискусията ви с Кирил.


ОК! Щом си допрял до Кирето и ти явно слизаш на нивото на едни психически неуравновесен човек. Погледни постовете му във Вести бг или ако можеш в миналото тук в сайта. Кирето е майстор на лакърдиите, макар и в повечето случаи да са несвързани и лишени от всякаква логика.Иначе лъжите му нямат край...
Щом си седнал да вярваш, че Киро като агроном е назначавал Бойко Борисов за бригадир, можеш сам да си направиш заключение за умственото и душевното състояние на този клет човечец.
Киро е пише в сайтовете за да даде воля на личната си омраза към Бойко Борисов. Причината съм я написал. Иначе Киро е чорбар, от ония преселили се в София. Той боготвори Сашо Апашо и ругаеше Гриша Ганчев, че унищожава любимото му ЦСКА, но сега нещо е обърнал палачинката.
Бъди жив и здрав и ставай тандем с Кирето!

Аз на Кирето веднъж-два пъти съм му писал какво мисля за коментарите му и толкова,ти щом му се връзваш си е твой проблем,ама ставаше дума за интелект,или го имаш или го нямаш.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта