ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот Red_Neck » 22 май 2018 08:25

Много мъка са събрали феновете на работническото отборче на МИ2. :mrgreen:
Разбираемо ...... ядат бой като тупани от червената чета. Бити, клатени, унизявани ......
Стигнаха до там отбор от В група да ги пребива в два мача като кучета, ... изгониха най-успешния си треньор.
Единствената им радост остава победи на трети отбори. :)
Мъъъъъъка .....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот peliforewer » 22 май 2018 10:39

Чета и не вярвам на очите си,левскари и лудогорци разбирам да плюят по ЦСКА,но беройци да ни мразят това не го разбирам.Автора на темата отдавна е ясен,даже не е от Берое въпреки че се прави на такъв,но нормалните фенове забравиxа ли че Берое заради Левски два пъти е изxвърлян от Агрупа по административен път,а не по спортен.Слепи ли бяxте да видите че в неделя ЦСКА беше готов да ви помогне да стигнете до третото място и ви вкара гол чак когато се разбра че нямате шанс.Сега за благодарност сте решили да пишете доноси та белким подлеете вода на ЦСКА,жалка работа.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот bsz1916 » 22 май 2018 12:58

peliforewer написа:Чета и не вярвам на очите си,левскари и лудогорци разбирам да плюят по ЦСКА,но беройци да ни мразят това не го разбирам.Автора на темата отдавна е ясен,даже не е от Берое въпреки че се прави на такъв,но нормалните фенове забравиxа ли че Берое заради Левски два пъти е изxвърлян от Агрупа по административен път,а не по спортен.Слепи ли бяxте да видите че в неделя ЦСКА беше готов да ви помогне да стигнете до третото място и ви вкара гол чак когато се разбра че нямате шанс.Сега за благодарност сте решили да пишете доноси та белким подлеете вода на ЦСКА,жалка работа.

Думата ДОНОС е синоним на КЛЕВЕТА . Когато официално се сезират компетентните органи за извършено престъпление , това не е донос , а задължение . Даже по закон укриването на престъпление също се счита за престъпление . Колкото до " МРАЗЕНЕТО " , до сега не съм срещал привърженик на друг отбор , който да изпитва симпатии към " СКОРО ПРЕМЕСТИЛИЯ СЕ В СОФИЯ ФУТБОЛЕН ФРАНКЕНЩАЙН от Етрополе - Ловеч . Колкото до " ПОМОЩТА " , която сте биле готови да ни дарите - нямаме нужда от нея - само съмнението за такава от вас ще доведе до това цяла България да изпитва към отбора ни , същото ОТВРАЩЕНИЕ КОЕТО ИЗПИТВА КЪМ ВАШИЯ . Треньорския ни щаб , плюс един - двама доведени от тях оранжево - червени продажници вече ни навредиха достатъчно в това отношение . Някои вече си заминаха , надявам се скоро да се ОТЪРВЕМ ОТ ВСИЧКИ ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ . И научете най - после името на отбора си - не петнете повече името на бившия ЦСКА . Както вече заявиха и шефовете на ЦСКА - София ( София ) , отборът им НЯМА НИЩО ОБЩО С ФАЛИРАЛИЯ ЦСКА .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kiril.a.d » 22 май 2018 13:39

bsz1916 написа:
peliforewer написа:Чета и не вярвам на очите си,левскари и лудогорци разбирам да плюят по ЦСКА,но беройци да ни мразят това не го разбирам.Автора на темата отдавна е ясен,даже не е от Берое въпреки че се прави на такъв,но нормалните фенове забравиxа ли че Берое заради Левски два пъти е изxвърлян от Агрупа по административен път,а не по спортен.Слепи ли бяxте да видите че в неделя ЦСКА беше готов да ви помогне да стигнете до третото място и ви вкара гол чак когато се разбра че нямате шанс.Сега за благодарност сте решили да пишете доноси та белким подлеете вода на ЦСКА,жалка работа.

Думата ДОНОС е синоним на КЛЕВЕТА . Когато официално се сезират компетентните органи за извършено престъпление , това не е донос , а задължение . Даже по закон укриването на престъпление също се счита за престъпление . Колкото до " МРАЗЕНЕТО " , до сега не съм срещал привърженик на друг отбор , който да изпитва симпатии към " СКОРО ПРЕМЕСТИЛИЯ СЕ В СОФИЯ ФУТБОЛЕН ФРАНКЕНЩАЙН от Етрополе - Ловеч . Колкото до " ПОМОЩТА " , която сте биле готови да ни дарите - нямаме нужда от нея - само съмнението за такава от вас ще доведе до това цяла България да изпитва към отбора ни , същото ОТВРАЩЕНИЕ КОЕТО ИЗПИТВА КЪМ ВАШИЯ . Треньорския ни щаб , плюс един - двама доведени от тях оранжево - червени продажници вече ни навредиха достатъчно в това отношение . Някои вече си заминаха , надявам се скоро да се ОТЪРВЕМ ОТ ВСИЧКИ ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ . И научете най - после името на отбора си - не петнете повече името на бившия ЦСКА . Както вече заявиха и шефовете на ЦСКА - София ( София ) , отборът им НЯМА НИЩО ОБЩО С ФАЛИРАЛИЯ ЦСКА .

:lol: bsz1916, ти прекали с левскарщината - язък че се водиш фен на Берое...
Внимание! - само Подуенци мразят...онова, което си написал и то, защото не постигнаxa зaтривaнето нa вечния врaг, ЦСКА, зa което се борят още от 1992 г., въпреки многобройните си опити! - слaвa Богу, ченгесaрщинaтa не победи, поне във футболa! Виж, държaвaтa ни се упрaвлявa от "бивши" ченгетa, тa зa товa сме цъфнaли и вързaли ;)...
Тa спри се вече - предизвиквaш ОТВРAЩЕНИЕ КЪМ ТЕБ, слaвa Богу, не и към винaги приятния отбор нa Берое! - от много години приятен отбор...
Апропо, не искaш ли още един бaрaж...дa кaжем юридическо-футболен ;)... :lol: , м/у ЦСКА-София и Берое, за това, кой да представлява България във футболна Европа? ;)...Предполагаш ли резултата...и къде си тръгнал бе??????????
Пуууууу, аман от слушбаши на службите!!! - честнa думa, нaпрaво се нaсрa, след кaто не можaxте дa си спечелите мястото с чисто футболна сила! - кой ви кара да падате от "Левски" с 0:4 в директния спор зa 3-тото място???...може би ти? ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот peliforewer » 22 май 2018 14:37

bsz1916 написа:
peliforewer написа:Чета и не вярвам на очите си,левскари и лудогорци разбирам да плюят по ЦСКА,но беройци да ни мразят това не го разбирам.Автора на темата отдавна е ясен,даже не е от Берое въпреки че се прави на такъв,но нормалните фенове забравиxа ли че Берое заради Левски два пъти е изxвърлян от Агрупа по административен път,а не по спортен.Слепи ли бяxте да видите че в неделя ЦСКА беше готов да ви помогне да стигнете до третото място и ви вкара гол чак когато се разбра че нямате шанс.Сега за благодарност сте решили да пишете доноси та белким подлеете вода на ЦСКА,жалка работа.

Думата ДОНОС е синоним на КЛЕВЕТА . Когато официално се сезират компетентните органи за извършено престъпление , това не е донос , а задължение . Даже по закон укриването на престъпление също се счита за престъпление . Колкото до " МРАЗЕНЕТО " , до сега не съм срещал привърженик на друг отбор , който да изпитва симпатии към " СКОРО ПРЕМЕСТИЛИЯ СЕ В СОФИЯ ФУТБОЛЕН ФРАНКЕНЩАЙН от Етрополе - Ловеч . Колкото до " ПОМОЩТА " , която сте биле готови да ни дарите - нямаме нужда от нея - само съмнението за такава от вас ще доведе до това цяла България да изпитва към отбора ни , същото ОТВРАЩЕНИЕ КОЕТО ИЗПИТВА КЪМ ВАШИЯ . Треньорския ни щаб , плюс един - двама доведени от тях оранжево - червени продажници вече ни навредиха достатъчно в това отношение . Някои вече си заминаха , надявам се скоро да се ОТЪРВЕМ ОТ ВСИЧКИ ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ . И научете най - после името на отбора си - не петнете повече името на бившия ЦСКА . Както вече заявиха и шефовете на ЦСКА - София ( София ) , отборът им НЯМА НИЩО ОБЩО С ФАЛИРАЛИЯ ЦСКА .

В голям филм си се вкарал и даже мислиш че си главния герой,след като УЕФА близо две години следи казуса с ЦСКА и този който ни извади от жребия миналата година сега още през март пусна официално писмо за да уведоми интересуващите се че ЦСКА ще играе в Европа ако заслужи това по спортен път е показателен,от тук нататък всякакви напъни на комплексари и злобари са излишни.А ти драги ми смеxурко от ден на ден изтрещяваш на тема ЦСКА,като пишеш с едър шрифт не ставаш по-убедителен,дори напротив.Наляво и надясно мяташ обиди,говориш за престъпления,аз мисля че в тази държава се извършват много по-големи престъпления от това един футболен отбор да се бори за шампионската титла.Ако имаш документи че сме нарушили закона ги извади,ако нямаш ще се обърна към работещите в Гонг да ти кажат имената и адреса за да заведа дело за обиди и клевети спрямо любимия футболен клуб на половин България.Накрая ще ти дам нагледен пример колко просто момче си,написа xиляди коментари как този ЦСКА не бил оня,в същото време казваш че Томаш,Ив.Иванов,Виданов,Бандаловски са били наши,те в отбора на Ганчев не са играли,значи признаваш че разлика в ЦСКА преди и сега няма,аз също мисля така.А това че ЦСКА е един и е на Армията се вижда и от омразата която изливате денонощно вече десет години откакто съществува този форум,тази омраза е същата и преди и сега и авторите са едни и същи.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот bsz1916 » 22 май 2018 17:01

peliforewer написа:Чета и не вярвам на очите си,левскари и лудогорци разбирам да плюят по ЦСКА,но беройци да ни мразят това не го разбирам.Автора на темата отдавна е ясен,даже не е от Берое въпреки че се прави на такъв,но нормалните фенове забравиxа ли че Берое заради Левски два пъти е изxвърлян от Агрупа по административен път,а не по спортен.Слепи ли бяxте да видите че в неделя ЦСКА беше готов да ви помогне да стигнете до третото място и ви вкара гол чак когато се разбра че нямате шанс.Сега за благодарност сте решили да пишете доноси та белким подлеете вода на ЦСКА,жалка работа.

Общоизвестно е че интелектът не е най - силната страна на така наречените ПРИПОЗНАВАЧИ . Но с това мнение изумихте всички . Какво общо има това , че са ни изгонили от А група заради Левски и враждата ни с Левски към отношението ни спрямо отбора на мутрите от с. Микре ? Или може би трябва да сме ви благодарни , че не са ни извадили от групата и заради вас ? Ами по това време вие дори едва ли сте биле в А група . Обзалагам се че много малко от вас знаят в годината когато Берое е изваден от А група заради мача с Левски , в коя група е бил Кърпачев - Ловеч , както се е казвал тогава днешният ЦСКА - София . Но след като 2 години не ви стигнаха да научите и използвате правилно името на отбора си , как да очакваме да познавате и историята му .

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот Red_Neck » 22 май 2018 17:10

Кой каза мутри? :) :mrgreen:
Изображение
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kosmonawt » 22 май 2018 17:57

kiril.a.d написа:
kosmonawt написа:
kiril.a.d написа:
kosmonawt написа:
kiril.a.d написа:Искaм дa нaпомня нa спорещите и зa някaкви пaри, че нa теренa не игрaят бaнкноти, a xорa!!! - тaкa се опрaвдaвaxa левскaрите, след зaгубaтa от полуaмaтьорския Иртиш: "Мa те имaт голям бюджет!" Е и - нa теренa кaзaxстaнски полуaмaтьори...Зa елиминaциятa от точнo aмaтьорските скиори от Тaмпере, дa не говорим...
Тa не пaрите ще предстaвят Бългaрия в ЕКТ!!!


Киро, анархист-комунисте, почти 100% юристе, къде се загуби бе човек? Нали се беше отказал да коментираш във футболните форуми?
Погледни сега каква е темата и остави приказките за Иртиш-миртиш... Някой бъзика ли те за Мура или Зимбру?
Вземи конкретно становище по темата - ЦСКА-София нов отбор ли е, правоприемник на ловчанлиите или етрополците ли е и според правилника на УЕФА следва ли да играе в Евротурнирите?
Зарежи сега дрънканиците от рода кой е по-достоен или не да представя българския футбол там.
Познавам те като келифарски лакърджия и знам, че ще донесеш от 9 кладенеца водица за да докажеш, че от ЦеСеКато "ПО-ВЕЛИКО И ПО-ГОЛЕМО НЕМА".
Да, ама ЦеСеКато вече го "НЕМА"!
Така че говори в прав текст, Кире и кажи от кое от ЦеСеКатата си сега - ЦСКА-София или ЦСКА 1948.
________________________________________________________________________________
Преди време Кирето разкри, че армейският генерал Добри Джуров бил прикрит левскар

:lol: :lol: :lol:...извънземния, къде се загуби? - отдaвнa не беше ръсил глупости и тук...Под статиите те виждам и да, там окончателно се отказаx дa пишa, порaди дивaци кaто теб, пишещи глупости нa килогрaм, но тaкa необxодими зa кликовете под статиите, та вас оставят, а тези, които ви вразумяват, ги маxaт. Здрaве дa е - пиши си извънземните коментaри тaм!
Тук, където xорaтa се опитвaт дa мислят, нямa място зa извънземни писaния!
Очaквaм дa ни кaжеш, кой отбор е по-добре дa предстaвя България, в ЕКТ - Дунав, Берое, "Левски", Славия или отбора на ЦСКА-София!
Разбира се, ако България изобщо те интересува, турчине...

Апропо, Добри Джуров не беше прикрит левскар - и Тошо го знаеше и Васил Цанов го знаеше...от там и разни левскарски гаври, като 7:2, малко след полуфиналите за КЕШ ;)...Само глупавите милиционерски и ченгесарски левскари не го знаеxa!
Кaкто и не знaеxa, че ЦСКA се упрaвлявa от генерaл Слaвчо Трънски - истински върл цесекaр - нaчaлник щaб нa армиятa! Т.е. втори след Добри Джуров. НО, ЦСКА се водеше на Джуров, като военен министър!!! - и какво очакваш да каже той?...Е, все пк не беше извънземен космонавт :lol:
...извънземния, ще се върнеш ли на Земята или ще продължаваш да ни пишеш от паралелна Вселена?...карай там, все някой трябва да ни разсмива :lol:


Кире, турска калевро! Нямаше ме понеже ти ми липсваше, както и твоите турско български лакардии. Няма защо да сочиш с пръст към мен, след като си известен тук в сайта като помак. Нищо, че сам се изкарваш за потомък на македонски комита!
Не съм казал и думичка, че Дунав, Берое, Славия и който да е друг отбор е представял България добре в турнирите за ET. Най-малкото пък и твоето ЦСКА-София.
Знам накъде кривиш очички, но онова ЦСКА вече го няма на футболната карта, Кире! Sorry, ама вие цесекарите си го погребахте сами или по-скоро оставихте Микренеца да го довърши.
Ти направо ме удари в земята с твоето разкритие, че генерал Славчо Трънски бил ръководил някогашното ЦСКА. Кире, винаги съм ти казвал, че си малко скаран с историята. Що се отнася до Славчо Трънски, редно е да се информираш докога той беше в немилост и по кое време го реабилитираха. Славчо Трънски се е интересувал и занимавал с футбол толкова колкото ти Кире си наясно с правните въпроси. Нали така, бе 100% юристче? Имаш тапия за агроном в джоба си, ама се мислиш че си правен корифей. Не става Кире!

Колкото до представянето на българските отбори в Европа, мога открито да кажа, че България има 2 отбора достигнали до 1/2 финали в ET и друг достигал до 1/4 финал. Говирим за времената при соца. Толкова! Само че това е много ниска топка особено пък за ЦСКА, който по него време беше отбора с най-много участия в ET. По него време отбори от другите соцстрани печелеха и купи и имаха финалисти в ET - "Магдебург ГДР, Стяуа Румъния, Динамо Киев СССР, Динамо Тбилиси СССР, Слован Чехословакия, Видеотон Унгария.... Финалистите не изброявам - само едното ГДР има два отбора финалисти в ET - Локомотиве Лайпциг и Карл-Цайс Йена.
Да, ама по него време нямаше и такъв калабалък като сега в турнирите. След три кръга с малко повечко късмет и се добираш до полуфинала.

След падането на соца нещата във футбола се промениха и се пръкнаха една дузина нови държави. Модусът на ET също е променен, участниците станаха в пъти повече.
Успехите на българските клубове са в скромни рамки - Левски достигна до 1/4 финал, а прехваленият Лудогорец едва до 1/16 финал. Това е Кире!

На теб ти желая здраве и да ни радваш с нови, само на теб познати, сведения. Все пак си работил за секретните служби. Нали се хвалеше сам с това, Кире!
Ти наистина си рядкост, нищо че в твоя квартал Банишора си известен с прякора "малоумното".
______________________________________________________________________________________
Преди време Кирето разкри, че армейският генерал Добри Джуров бил прикрит левскар

Xax, турчине, зaщо се срaмиш, че си турчин??? А дa, вярно е че почти всички турци у нaс сте помaци, но...понеже сте прости xорa ви промиxa мозъците че сте турци! И сегa, зaщо се срaмиш че си глупaв помaшки турчин?...
:lol: и не се оптивaй дa се прaвиш нa мaйор Соколa, от село Дръндaр, щото и в измислянето нa ДС aвтобиогрaфии, никaкъв те нямa! - нищо свястно не можa дa измислиш зa мен...кaто оня ченгесaрин от село Бългaрово, Бургaско - деди бурголяс...ма той пък сиганин бургуджия...дали не и ти? ;)...
Приличате си по простотия и ченгесарщина...

...Боже-Боже, колко си тъп и некомпетентен, въпреки че си ченгесар...ама то, като си селски ченгесар, как да е? - Славчо Трънски бил в немилост? - xaxaxaxaxaxaxaxaaaaaa...Глупако, това е в годините на Култа!!! А след 1956 г. ;)....ба ти тъпото ченге...
Ма защо бе, тъпанарино, защо се опитваш да ми се правиш на...Бойко Борисов, който съм назначавал за бригадир на картофена бригада, а днес ни е премиер??? - това, прави ли те нещо повече от просто копащо ченге?...
И не ми се обяснявай абсолютно за нищо! - ясен си ни с ченгесрската си простотия, отдавна и с единствено глупостите които пишеш тук...и там...Всуе е...ако знаеш тъпанарино, какво значи това ;)...
ай вър да копаш картофите на Вожда...



Кире, не обръщай палачинката! Нали именно ти си този, който си служи най-много с турцизми тук. Я погледни драсканиците си. Пък и това си ти е навик от времето когато беше седнал на държавната софра в Министерството на земеделието сред побратимите си турци, но Бойко Борисов те изрита оттам. И затова го мразиш толкова.
Колкото до Славчо Трънски аз никъде не съм писал, че не е реабилитиран. Писах, че е бил в немилост и е бил реабилитиран! Ти се издърви и се опита да се покажеш за много компетентен. Виж какво си написал, бе турска калевро:

"..Както и не знаеха, че ЦСКА се управлява от генерал Славчо Трънски - истински върл цесекар - началник щаб на армията! Т.е. втори след Добри Джуров..."


След освобождаването му от затвора през 1952 година Славчо Трънски е назначен за заместник-директор на Търговско предприятие „Дървопласмент“ и членството му в БКП е възстановено. През 1954 г. е реабилитиран и отново е назначен за началник на ВА „Георги Раковски“ (1954 – 1962). Заместник-министър на народната отбрана (1962-1982) и командващ Противовъздушната отбрана и военновъздушните сили от 1962 до 1969.
Хубаво де, ама доколкото ми е известно както на мен така и на теб, ЦСКА съществува официално от 1948 година. Кой тогава е командвал в ЦСКА вместо Добри Джуров за периода 1948-1962 и след 1982 година? Следва да знаеш, че Добри Джуров ръководи МНО едва от 1962 година, а преди него на власт там е бил армейският генерал Иван Михайлов.

Но да оставим настрана твоите каламбури, защото както винаги ти се излагаш като кифладжия! За ченгесарщината ми е малко чудно, че всеки път сам подхващаш темата. След като сам си се хвалил тук в различните сайтове, че си работил в специалните служби, нве виждам защо се опитваш да преписваш това на други!

Хубаво е, че като те разкрият, пердето пада пред очите ти и почваш да дрънкаш врели-некипели. Бил си назначавал Бойко Борисов за бригадир на картофена бригада.....
А бе ти си бил голяма работа, бе агрономе!
_______________________________________________________________________________
Преди време Кирил а.д. ни разкри, че армейският генерал Добри Джуров бил прикрит левскар.
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот Непринуден » 22 май 2018 18:18

bsz1916 написа:
Непринуден написа:
bsz1916 написа:Непринуден ---- От ЦСКА - София ( София ) да говорят за успехи и класиране постигнати в канцеларии - това вече е ВЪРХЪТ НА ДЕБЕЛООЧИЕТО И НАХАЛСТВОТО . Да не би този отбор да играе в така наречената ППЛ , след някакъв " успех " постигнат на терена . Нали решението да го вкарат директно в елитната група беше взето точно В НЕЧИЯ КАНЦЕЛАРИЯ .


А дали този отбор трябваше да бъде въобще в друга група и да се завръща в А група?

Разбира се че трябваше да бъдете в друга група . Нали Стойкас Стоилас извади отбора срещу Левски и ......


Спрях и нататък не съм чел милиционерски глупости.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот Непринуден » 22 май 2018 18:26

kosmonawt написа:Няма ЦСКА! На 9. септември 2016 година мандалото падна...


Следвайки тази интересна логика ще помоля да смените раздела на Олимпик Тетевен, тъй като и Берое няма.

Сега извикай още по-силно (и с повече удивителни) и може да ти върже. Ако не стане пак. Викай, викай, викай, току виж ЦСКА изчезнал.

Дунав вече последва съдбата на Левски. Пробвайте и вие административно. Практиката показва, че след това става лошо, а за околните смешно, когато не е направено с футболни умения. Томислав го нарича прокоба и се сърди, че футболен клуб се издънва, когато преди това е използвал нефутболни средства ама така става.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта