ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот peliforewer » 23 май 2018 22:59

kosmonawt написа:
luxorus написа:Космонавте,печелиш наградата за фентъзи с елементи на драма произведение.как можа да измислиш толкова лъжи.Самия Чочоолу е ходил при Тато и той му е казал след изваждането на Берое:"Абе бая пооцапахме нещата с твоето Берое,ама аз нищо не мога да направя"!


Браво! На теб Чочоолу ли ти го каза лично? Чочоолу не е ходил лично, а е бил в състава на зааралийската делегация, посетила го в Наречен за да го молят за милост!
И ти толкова ли си прост и малоумен, че сам си вървяш, че именно бай Тошо не бил могъл да "направи нищо"?
Нали той лично изрита малко по-късно Борис Велчев от Политбюро и Ангел Солаков от поста министър!
А бе щом казваш галено "Тато" си ми ного ясен!
Сред народа правешкия хитрец беше известен като "бай Тошо", и само комунягите и техните ибрикчии му казваха галено "Тато"! :mrgreen: :mrgreen:

Пак бъркаш тези които не го възприемахме му викахме бай Тошо,а комунистите и натегачите другаря Тодор Живков,това Тато излезе след 1989г. когато не беше на власт.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот bsz1916 » 24 май 2018 09:35

Мозъкът на ПРИПОЗНАВАЧИТЕ се оказва недостатъчен да научат и използват правилно името на отбора си , но това не им пречи да се опитват да коментират събития от преди близо 50 години , като изваждането на Берое от А група и кой знае защо да ги срързват с темата . И тъй като по тоя случай се изписаха доста лъжи при споровете между левскари и припознавачи , ще си позволя да припомня случилото се през 1970 год. , макар че то няма нищо общо с темата . След скандално признат изравнителен гол за отбора на Левски - Спартак минути преди края на мача между Берое и Левски - Спартак , когато двама футболисти на столичани събориха на земята вратаря на Берое Тодор Кръстев , а трети отбеляза гола , последваха протести от футболистите на Берое , а след мача и безредици на стадиона и извън него . Съдията беше изведен от стадиона с помощта на органите на реда . Отбора на Берое беше наказан от футболната федерация с 3 мача лишаване от домакинства . Седмица по - късно , буквално минути преди следващия кръг на първенството по нареждане лично на члена на политбюро и секретар на ЦК на БКП наказанието е променено на изваждане от А група , а началника на отбора Бончо Мержанов , треньора Анастас Ковачев и Футболистите Тодор Кръстев и Атанасов изключени от спорта завинаги . Спомням си че това бе оповестено минути преди началото на мача от следващия кръг , когато отборите на Дунав и Берое вече загряваха на терена в Русе . По късно при свалянето от власт и на Ангел Солаков и на Борис Велчев , случаят с бруталната им намеса в спорта е посочен като една от причините . Потърпевшите бяха реабилитирани , но доколкото си спомням за Анастас Ковачев това бе краят на треньорската му кариера , а той беше между най - добрите в тая професия .

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот TNT » 24 май 2018 10:23

Значи да обобщим. Единия от двата ибрикчийски отбора на комунистите- цска си замина безвъзвратно на сакралната дата 09.09.2016г.Значи трябва да очакваме скоро и нова сакрална дата за ибриците от Подуяне. :lol: И на тях едно тире ще им пасне идеално. :lol: :mrgreen: Да си съберат двата отбора всички подарени купи и медали от комунистите в някое старо метално хале и там да им се любуват и въздишат какви "грандове" са били под крилото на бкп...... :lol: :lol:
Между другото всички държави от тогавашния соц.блок направиха отбори които спечелиха някаква европейска купа,а само нашите бездарници нищо не спечелиха въпреки неистовата подкрепа от бкп,когато събираха всичко най-добро от цяла България и го пращаха в София БЕЗ ПАРИ !!! На това му се вика супер безсилие и некадърност!!! :oops:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот bsz1916 » 24 май 2018 10:55

TNT написа:Значи да обобщим. Единия от двата ибрикчийски отбора на комунистите- цска си замина безвъзвратно на сакралната дата 09.09.2016г.Значи трябва да очакваме скоро и нова сакрална дата за ибриците от Подуяне. :lol: И на тях едно тире ще им пасне идеално. :lol: :mrgreen: Да си съберат двата отбора всички подарени купи и медали от комунистите в някое старо метално хале и там да им се любуват и въздишат какви "грандове" са били под крилото на бкп...... :lol: :lol:
Между другото всички държави от тогавашния соц.блок направиха отбори които спечелиха някаква европейска купа,а само нашите бездарници нищо не спечелиха въпреки неистовата подкрепа от бкп,когато събираха всичко най-добро от цяла България и го пращаха в София БЕЗ ПАРИ !!! На това му се вика супер безсилие и некадърност!!! :oops:

Не е точно така . Има един български отбор който е спечелил не една , а цели 4 купи в Европа . В материала " ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ ПО ФУТБОЛ - УИКИПЕДИЯ " е публикувана ранглистата на УЕФА , по спечелени трофеи от ВСИЧКИ БИВШИ И НАСТОЯЩИ ОФИЦИАЛНИ КЛУБНИ ТУРНИРИ В ЕВРОПА . Всеки може да намери този материал в ИНТЕРНЕТ и да прочете кой е най - титулувания български отбор в Европа - не е някой от 2 - та бивши гранда .

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kosmonawt » 24 май 2018 11:50

peliforewer написа:
kosmonawt написа:
luxorus написа:Космонавте,печелиш наградата за фентъзи с елементи на драма произведение.как можа да измислиш толкова лъжи.Самия Чочоолу е ходил при Тато и той му е казал след изваждането на Берое:"Абе бая пооцапахме нещата с твоето Берое,ама аз нищо не мога да направя"!


Браво! На теб Чочоолу ли ти го каза лично? Чочоолу не е ходил лично, а е бил в състава на зааралийската делегация, посетила го в Наречен за да го молят за милост!
И ти толкова ли си прост и малоумен, че сам си вървяш, че именно бай Тошо не бил могъл да "направи нищо"?
Нали той лично изрита малко по-късно Борис Велчев от Политбюро и Ангел Солаков от поста министър!
А бе щом казваш галено "Тато" си ми ного ясен!
Сред народа правешкия хитрец беше известен като "бай Тошо", и само комунягите и техните ибрикчии му казваха галено "Тато"! :mrgreen: :mrgreen:

Пак бъркаш тези които не го възприемахме му викахме бай Тошо,а комунистите и натегачите другаря Тодор Живков,това Тато излезе след 1989г. когато не беше на власт.



Не искам да те обиждам, но като прочетох коментара ти, направо си разтърках очите от удивление!
А бе ти човече, умствено увреден ли си? Или може би не схващаш написното от мен?
Погледни сам какво съм написал, бе пишурко! Че отгоре на всичко си го уголемил, но явно и това не ти е помогнало да вденеш написанто от мен!

Нали точно това, което се опитваш да опровергаваш по-долу съм го написал, бе мухмуроче нещастно!
Не е необходимо да се самоизчеткваш, като подчертаваш с думите "тези които не го възприемахме".... Дрън-дрън - ти за антикомунист ли се изкарваш, бе бивш фатмако? Не ставаш, любезни! Просто си от ония същества, които още в къщи са израснали с комунистическа закваска.
Колкото до прозвището "Тато" не знам как е било в провинцията, но мои познати състуденти-партийци и по-късно колеги по професия с червени книжки, често разправяха в тесен кръг вицове за "Тато". А това беше някъде през 70-те години. В София беше така, а не знам по твоя край как е било.
Загубата на либимото ти ЦСКА и омразата и към Левски толкова те е заслепила и ударила в кратуната, че май започваш да изкуфяваш прогресивно.

Гледам, че си пуснал пак нова тема по посока Левски и оплюваш агитката на сините и Тити Папазов. Естествено, че никога няма да обелиш и дума за ударната наркогрупа от сектор "Г" предвождана от Росен Петров-Животното. По тази тема няма да взема отношение, защото не посешавам баскетболни мачове и този спорт не ме интересува особено. Това се отнася и за теб, защото освен че не посещваш футболните мачове на Тирето, поне до момента никога не си пускал теми касаещи баскетбола. Хубаво е, че сега имаш повод да излееш помията си срещу синия клуб!
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kosmonawt » 24 май 2018 12:07

peliforewer написа:
bsz1916 написа:Тук се изписаха доста лъжи относно изваждането на Берое от А група преди близо 50 години . Но този случай няма нищо общо с темата , която касае мистериозната поява на ФУТБОЛНИЯ ФРАНКЕНЩАЙН от Етрополе - Ловеч в елитната група преди 2 години и опитите сега да бъде добутан чрез нова измама и до ЕКТ . Прави впечатление , че каквато и тема да се пусне във форума , тя се изражда в някакви безсмислени спорове между фенове на Левски и такива на БИВШИЯ ЦСКА , припознали ГМО - то от Етрополе - Ловеч - Микре . Преди малко прегледах темата за престъпното съдийство на мача в Благоевград между Пирин и Витоша - и там положението е същото , дори още по зле - споровете между левскари и припознавачи в тая тема стигат до Добри Джуров , Димитър Благоев , македонския въпрос и дори до името на града .

[offtopic]Злобата ще те довърши,никой не се мъчи да добута ЦСКА до Европа защото футболистите си извоюваха това право още през март,тука някой келеши се мъчат да станат известни покрай ЦСКА.Писах ти по-горе извади точно кой закон на БФС и Република България са нарушили от ЦСКА за да ги наричаш престъпници и Франкенщайн.Ако си сигурен в твърденията си излез с името си за да мога да заведа иск за обида и съда да реши кой е прав,ако се криеш като мишка зад клавиатурата по-добре спри с помията защото имам начини да ти получа името и адреса и пак да заведа дело.[/offtopic]



Хайде по-полека със заканите си! Като си толкова ербап научи името и местожителството на когото пожелаеш и завеждай иск за обида! Намерил човека с кого да се захваща.
Явно не си загрял и не искаш да загрееш, че тук става дума за нови правила и нов формат и съответна нормативна уредба създадена именно и само за да може Ганчевия проект да намери място в новосъздадената за тази цел нова висша лига.
Ето това е официалното становище на БФС:

"...Във връзка с преструктурирането на Чавдар Етрополе в ПФК ЦСКА 1948 АД и последвалото придобиване Литекс Ловеч от това дружество представителят на БФС Павел Колев излезе със следното официално становище:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион "Васил Левски"...."

Написано черно на бяло, че ловчанлии са лицензирани за "Б" група, но стават ЦСКА и щe играят в "А" група". На какво основание и защо никой не казва официално. Просто се създава нова виcша лига специално за ЦСКА-София.

А сега върви да съдиш за обида баба Митра вестникарката! Нещастник!
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот peliforewer » 24 май 2018 13:21

kosmonawt написа:
peliforewer написа:
kosmonawt написа:
luxorus написа:Космонавте,печелиш наградата за фентъзи с елементи на драма произведение.как можа да измислиш толкова лъжи.Самия Чочоолу е ходил при Тато и той му е казал след изваждането на Берое:"Абе бая пооцапахме нещата с твоето Берое,ама аз нищо не мога да направя"!


Браво! На теб Чочоолу ли ти го каза лично? Чочоолу не е ходил лично, а е бил в състава на зааралийската делегация, посетила го в Наречен за да го молят за милост!
И ти толкова ли си прост и малоумен, че сам си вървяш, че именно бай Тошо не бил могъл да "направи нищо"?
Нали той лично изрита малко по-късно Борис Велчев от Политбюро и Ангел Солаков от поста министър!
А бе щом казваш галено "Тато" си ми ного ясен!
Сред народа правешкия хитрец беше известен като "бай Тошо", и само комунягите и техните ибрикчии му казваха галено "Тато"! :mrgreen: :mrgreen:

Пак бъркаш тези които не го възприемахме му викахме бай Тошо,а комунистите и натегачите другаря Тодор Живков,това Тато излезе след 1989г. когато не беше на власт.



Не искам да те обиждам, но като прочетох коментара ти, направо си разтърках очите от удивление!
А бе ти човече, умствено увреден ли си? Или може би не схващаш написното от мен?
Погледни сам какво съм написал, бе пишурко! Че отгоре на всичко си го уголемил, но явно и това не ти е помогнало да вденеш написанто от мен!

Нали точно това, което се опитваш да опровергаваш по-долу съм го написал, бе мухмуроче нещастно!
Не е необходимо да се самоизчеткваш, като подчертаваш с думите "тези които не го възприемахме".... Дрън-дрън - ти за антикомунист ли се изкарваш, бе бивш фатмако? Не ставаш, любезни! Просто си от ония същества, които още в къщи са израснали с комунистическа закваска.
Колкото до прозвището "Тато" не знам как е било в провинцията, но мои познати състуденти-партийци и по-късно колеги по професия с червени книжки, често разправяха в тесен кръг вицове за "Тато". А това беше някъде през 70-те години. В София беше така, а не знам по твоя край как е било.
Загубата на либимото ти ЦСКА и омразата и към Левски толкова те е заслепила и ударила в кратуната, че май започваш да изкуфяваш прогресивно.

Гледам, че си пуснал пак нова тема по посока Левски и оплюваш агитката на сините и Тити Папазов. Естествено, че никога няма да обелиш и дума за ударната наркогрупа от сектор "Г" предвождана от Росен Петров-Животното. По тази тема няма да взема отношение, защото не посешавам баскетболни мачове и този спорт не ме интересува особено. Това се отнася и за теб, защото освен че не посещваш футболните мачове на Тирето, поне до момента никога не си пускал теми касаещи баскетбола. Хубаво е, че сега имаш повод да излееш помията си срещу синия клуб!

Ало интелекта нещо изнервен ми изглеждаш,ми ти си като една баба Ванга,знаеш че на мачове на ЦСКА не ходя,от баскетбол не съм разбирал,бил съм от комунистическо потекло,такива отворени много ги харесвам :) .Явно имаш проблеми с психиката взимай мерки,няма да питам къде беше 2016-2018г. та чак от ден-два започна да ни заливаш с интелекта си.Само да спомена че дядо ми на който съм кръстен е лежал в Белене ,а единият от помощник-треньорите по баскетбол на Левски е израснал един етаж под мен,с баща му през вечер си пием ракията,имам доста екипи подарени от него,играл е и в чужбина,помолил съм го екип на Левски да не ми подарява :) .Ако агитката на ЦСКА направи същите простотии и тях ще упрекна,само че когато волейболният ЦСКА играеше в Европа в залите беше празник,а когато баскетболния Левски игра с Партизан агитката на Левски прекоси игралното поле и преби двайсетината фена на Партизан.А на футболните мачове гледката е показателна обединен сектор Г с фенове които се забавляват и пръснати на групички фенове на Левски които се дебнат за да се сбият помежду си,това са фактите.Това беше последният път в който ти обръщам внимание,може да псуваш,да обиждаш,ако искаш и се наакай в гащите с теб бях дотук.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

kosmonawt
Мнения: 21
Регистриран на: 15 фев 2016 11:35

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот kosmonawt » 24 май 2018 17:09

peliforewer написа:
kosmonawt написа:
peliforewer написа:
kosmonawt написа:
luxorus написа:Космонавте,печелиш наградата за фентъзи с елементи на драма произведение.как можа да измислиш толкова лъжи.Самия Чочоолу е ходил при Тато и той му е казал след изваждането на Берое:"Абе бая пооцапахме нещата с твоето Берое,ама аз нищо не мога да направя"!


Браво! На теб Чочоолу ли ти го каза лично? Чочоолу не е ходил лично, а е бил в състава на зааралийската делегация, посетила го в Наречен за да го молят за милост!
И ти толкова ли си прост и малоумен, че сам си вървяш, че именно бай Тошо не бил могъл да "направи нищо"?
Нали той лично изрита малко по-късно Борис Велчев от Политбюро и Ангел Солаков от поста министър!
А бе щом казваш галено "Тато" си ми ного ясен!
Сред народа правешкия хитрец беше известен като "бай Тошо", и само комунягите и техните ибрикчии му казваха галено "Тато"! :mrgreen: :mrgreen:

Пак бъркаш тези които не го възприемахме му викахме бай Тошо,а комунистите и натегачите другаря Тодор Живков,това Тато излезе след 1989г. когато не беше на власт.



Не искам да те обиждам, но като прочетох коментара ти, направо си разтърках очите от удивление!
А бе ти човече, умствено увреден ли си? Или може би не схващаш написното от мен?
Погледни сам какво съм написал, бе пишурко! Че отгоре на всичко си го уголемил, но явно и това не ти е помогнало да вденеш написанто от мен!

Нали точно това, което се опитваш да опровергаваш по-долу съм го написал, бе мухмуроче нещастно!
Не е необходимо да се самоизчеткваш, като подчертаваш с думите "тези които не го възприемахме".... Дрън-дрън - ти за антикомунист ли се изкарваш, бе бивш фатмако? Не ставаш, любезни! Просто си от ония същества, които още в къщи са израснали с комунистическа закваска.
Колкото до прозвището "Тато" не знам как е било в провинцията, но мои познати състуденти-партийци и по-късно колеги по професия с червени книжки, често разправяха в тесен кръг вицове за "Тато". А това беше някъде през 70-те години. В София беше така, а не знам по твоя край как е било.
Загубата на либимото ти ЦСКА и омразата и към Левски толкова те е заслепила и ударила в кратуната, че май започваш да изкуфяваш прогресивно.

Гледам, че си пуснал пак нова тема по посока Левски и оплюваш агитката на сините и Тити Папазов. Естествено, че никога няма да обелиш и дума за ударната наркогрупа от сектор "Г" предвождана от Росен Петров-Животното. По тази тема няма да взема отношение, защото не посешавам баскетболни мачове и този спорт не ме интересува особено. Това се отнася и за теб, защото освен че не посещваш футболните мачове на Тирето, поне до момента никога не си пускал теми касаещи баскетбола. Хубаво е, че сега имаш повод да излееш помията си срещу синия клуб!

Ало интелекта нещо изнервен ми изглеждаш,ми ти си като една баба Ванга,знаеш че на мачове на ЦСКА не ходя,от баскетбол не съм разбирал,бил съм от комунистическо потекло,такива отворени много ги харесвам :) .Явно имаш проблеми с психиката взимай мерки,няма да питам къде беше 2016-2018г. та чак от ден-два започна да ни заливаш с интелекта си.Само да спомена че дядо ми на който съм кръстен е лежал в Белене ,а единият от помощник-треньорите по баскетбол на Левски е израснал един етаж под мен,с баща му през вечер си пием ракията,имам доста екипи подарени от него,играл е и в чужбина,помолил съм го екип на Левски да не ми подарява :) .Ако агитката на ЦСКА направи същите простотии и тях ще упрекна,само че когато волейболният ЦСКА играеше в Европа в залите беше празник,а когато баскетболния Левски игра с Партизан агитката на Левски прекоси игралното поле и преби двайсетината фена на Партизан.А на футболните мачове гледката е показателна обединен сектор Г с фенове които се забавляват и пръснати на групички фенове на Левски които се дебнат за да се сбият помежду си,това са фактите.Това беше последният път в който ти обръщам внимание,може да псуваш,да обиждаш,ако искаш и се наакай в гащите с теб бях дотук.



Имаш полезен навик - да сменяш светкавично темата като те поставят натясно! Знаеш ли колко ми дреме, дали ще ми обръщаш внимание или не? Важното за мен е, че както оня kiril.a.d. и на теб ти натрих антилевскарската муцуна!
Макар да не съм длъжен ще ти кажа къде съм бил 2016-2018 година. Оттатък в сайта по следите на kiril.a.d. заради него сега съм тук.
Хич не ме впечетляваш с измислената си историйка за дядо си който бил в Белене, защото ако тя е истина дядо ти щеше да се срамува от внука си, който е поддръжник на бившия отбор на комунистите Същите комунисти, които са го пратили в Белене!
С кой треньор или зам-треньор си живял, също не е интересно.
Аз също не се хваля, че ме познават почти всички левскари от по-старото поколение, нито пък е необходимо да ти изтъквам каква дейност съм развивал в синия клуб до насилственото му обединение със "Спартак" София на 26.01.1969 година. Тук в сайта има стари привърженици, които ме познават и които заедно с мен непрекъснато припомнят на незнаещите историята и фактите не само наоколо този славен клуб, но и факти свързани с историята на българския футбол през годините на тоталитарния комунистически режим.
Така че продължавай да се раздваш на "обединения" сектор "Г", под чиято декларация стои и твоят подпис! Не е нужно да ти я припомням....
Виждам че се опитваш да пласираш поредната си лъжа, че съм те псувал или те псувам! Последно изречение на поста ти показва нивото на което се намираш!
ЗАЗ (Запорожец) - световноизвестна съветска марка автомобили и лесно осъществима мечта за обикновения българин по времето на социализма.

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот galina4 » 24 май 2018 17:54

bsz1916 написа:
TNT написа:Значи да обобщим. Единия от двата ибрикчийски отбора на комунистите- цска си замина безвъзвратно на сакралната дата 09.09.2016г.Значи трябва да очакваме скоро и нова сакрална дата за ибриците от Подуяне. :lol: И на тях едно тире ще им пасне идеално. :lol: :mrgreen: Да си съберат двата отбора всички подарени купи и медали от комунистите в някое старо метално хале и там да им се любуват и въздишат какви "грандове" са били под крилото на бкп...... :lol: :lol:
Между другото всички държави от тогавашния соц.блок направиха отбори които спечелиха някаква европейска купа,а само нашите бездарници нищо не спечелиха въпреки неистовата подкрепа от бкп,когато събираха всичко най-добро от цяла България и го пращаха в София БЕЗ ПАРИ !!! На това му се вика супер безсилие и некадърност!!! :oops:

Не е точно така . Има един български отбор който е спечелил не една , а цели 4 купи в Европа . В материала " ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ ПО ФУТБОЛ - УИКИПЕДИЯ " е публикувана ранглистата на УЕФА , по спечелени трофеи от ВСИЧКИ БИВШИ И НАСТОЯЩИ ОФИЦИАЛНИ КЛУБНИ ТУРНИРИ В ЕВРОПА . Всеки може да намери този материал в ИНТЕРНЕТ и да прочете кой е най - титулувания български отбор в Европа - не е някой от 2 - та бивши гранда .



Това е вярно!
Балканската купа 1968,1969, 1983 и 1984, защото Балканите все пак се намират в Европа!
_______________________________________________________________________________________________________
Не се заяждайте с мнoгoпрофилното тролче sprv, arena23, doblesten, champoine, stone, champoin защото е злопаметно и отмъстително и ще докладва на модераторите!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЩЕ ПОТЪРСИ ЛИ БЕРОЕ ПРАВАТА СИ В УЕФА И КАС ?

Мнениеот peliforewer » 25 май 2018 18:48

kosmonawt написа:
peliforewer написа:
kosmonawt написа:
luxorus написа:Космонавте,печелиш наградата за фентъзи с елементи на драма произведение.как можа да измислиш толкова лъжи.Самия Чочоолу е ходил при Тато и той му е казал след изваждането на Берое:"Абе бая пооцапахме нещата с твоето Берое,ама аз нищо не мога да направя"!


Браво! На теб Чочоолу ли ти го каза лично? Чочоолу не е ходил лично, а е бил в състава на зааралийската делегация, посетила го в Наречен за да го молят за милост!
И ти толкова ли си прост и малоумен, че сам си вървяш, че именно бай Тошо не бил могъл да "направи нищо"?
Нали той лично изрита малко по-късно Борис Велчев от Политбюро и Ангел Солаков от поста министър!
А бе щом казваш галено "Тато" си ми ного ясен!
Сред народа правешкия хитрец беше известен като "бай Тошо", и само комунягите и техните ибрикчии му казваха галено "Тато"! :mrgreen: :mrgreen:

Пак бъркаш тези които не го възприемахме му викахме бай Тошо,а комунистите и натегачите другаря Тодор Живков,това Тато излезе след 1989г. когато не беше на власт.



Не искам да те обиждам, но като прочетох коментара ти, направо си разтърках очите от удивление!
А бе ти човече, умствено увреден ли си? Или може би не схващаш написното от мен?
Погледни сам какво съм написал, бе пишурко! Че отгоре на всичко си го уголемил, но явно и това не ти е помогнало да вденеш написанто от мен!

Нали точно това, което се опитваш да опровергаваш по-долу съм го написал, бе мухмуроче нещастно!
Не е необходимо да се самоизчеткваш, като подчертаваш с думите "тези които не го възприемахме".... Дрън-дрън - ти за антикомунист ли се изкарваш, бе бивш фатмако? Не ставаш, любезни! Просто си от ония същества, които още в къщи са израснали с комунистическа закваска.
Колкото до прозвището "Тато" не знам как е било в провинцията, но мои познати състуденти-партийци и по-късно колеги по професия с червени книжки, често разправяха в тесен кръг вицове за "Тато". А това беше някъде през 70-те години. В София беше така, а не знам по твоя край как е било.
Загубата на либимото ти ЦСКА и омразата и към Левски толкова те е заслепила и ударила в кратуната, че май започваш да изкуфяваш прогресивно.

Гледам, че си пуснал пак нова тема по посока Левски и оплюваш агитката на сините и Тити Папазов. Естествено, че никога няма да обелиш и дума за ударната наркогрупа от сектор "Г" предвождана от Росен Петров-Животното. По тази тема няма да взема отношение, защото не посешавам баскетболни мачове и този спорт не ме интересува особено. Това се отнася и за теб, защото освен че не посещваш футболните мачове на Тирето, поне до момента никога не си пускал теми касаещи баскетбола. Хубаво е, че сега имаш повод да излееш помията си срещу синия клуб!

https://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=42&t=195939 За пореден път показваш че си мушморок и лъжец,в този форум съм от 2008г. и доста хора ме познават,не съм и манипулатор ,ако аз съм писал тази простотия дето цитираш от мое име да не осъмна,нека този дето я е написал да последва Тубата.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта