ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 14:44

Цък, цък! В България има академичен стандарт, доцентКЕ!!!!! Има регламентирано ограничение: думи от типа на директор, министър, кмет, доцент, професор доктор- се употребяват и когато длъжността се заема от жена! Как се познава истинската академична мишка, знаеш ли? Има един проверочен пример? Но май не си чувал? Ти си-чело коте книжки.......

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 15:39

Да допълня, не се казва Корнвол! Корнуол, на английски Cornwall! По БНТ даваха няколко пъти за българи, работили в английската ферма за цветя, обикновени хорица. Дори те не казваха Корнвол! Ти, уж доцентКА, пък....Че и за шопинга! Шопингът в Лондон е почти on-line, останалото-културен туризъм! Винаги има още, и още! Правилно спомена Брайтън -място за влюбени! И отдавнашно млади, но остаряващи като катедрали! Не като теб, пълни с всички разновидности на озлоблението!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 01 май 2018 16:24

galina4 написа:
arena23 написа:Хм,"доцентКА"-само необразованите употребяват! Много е издайническо!!!!!


Не съм виновна аз, че нямате необходимото образование или сте си бъркали в носа когато учителката Ви е обяснявала правилата на членуването.
Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род.
В края на краищата сме е епохата на феминизма.
В Германия има канцлерка, а не канцлер. В Русия има говорителка на президента, а не говорител. В тениса покрай тенисистите се състезават и тенисистки.
Така че няма нищо необикновено покрай професорите, доцентите и учителите да има и професорки, доцентки и учителки!
Лек ден и да приключим дотук!

Госпожо , темата е за покойния бивш председател на ФК " Берое " - Димо Тодоров , а не за Вашата особа , от която тук едва ли някой се интересува . Престанете да ни занимавате със себе си . Форумът на GONG дава възможност на всеки регистриран потребител да открие нова тема - например : " Доцент Галя еди коя си - автобиография " и ако някой се интересува , ще чете и ще си коментирате . И накрая - прочетете последните редове написани от уважавания от всички фен на Левски - Странджата - " Лека му пръст на Димо Тодоров . Не бива над пресния му гроб да се вихрят такива ниски страсти - ИМАЙТЕ СРАМ ПРЕД ОСТАНКИТЕ МУ . . . Дано наистина се засрамите .

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот G_I_G » 01 май 2018 18:58

galina4 написа:
G_I_G написа:
Georgpetrov написа:G_I_G-Ти си най -обикновен селски Умник! Тежката психопатия, е плод на болестно променено съзнание в резултат на тежка и неличима селендурска запалянковщина практикувана с психотропни напитки.Голите факти са,че Левски пусна "Берое" всичко това не задължава никого,аз просто го напомням Глупако!Ти обаче отиди на психиатър тъй като си болен,вероятно генно обременен комплексар?!Може и да ти помогнат?! ;) Цървул!Вероятно като идваш в Столицата прескачаш трамвайната линия да не те удари тока?!Селчо.


Софийски селянин (то граждани софиянци няма и никога не е имало!) !
Първо, в София идвам най-много да пусна една вода в тоя миризлив кенеф (какъвто е бил преди да обявят селото ти за столица) напът за някоя почивка в Европа или Азия.
Ако си мислиш,че всичко започва и свършва със село София ,много се лъжеш.
Както последно преди месец се изпиках преди да хвана самолета за почивка в Лондон.
И както преди това направих за почивката в Париж.
Цървул шопски!

Между другото ако ти, софийски селяк, си търсиш работа, мога да те наема у нас за градинар.
Давам ти 1300 лв на месец. Не е сложна или тежка работата-обираш листа ,пълниш и почистваш 3-те басейна, и тук-там сееш цветя и дървета (но много рядко),както и косиш райграса.
Осигурен транспорт имаш (50 лв над заплатата за градския транспорт в Ст. Загора), стая, храна, ток и вода също няма да плащаш.
Ако си съгласен да започнеш и да откъснеш селския си софийски задник от миризливата софийска панелка в Люлин, пиши.

Още повече, че си сигурно от поколението родено след 1985-1990 година.
Освен това не беше редно да го удряш веднага на шопски селяни софиянци и прочее. Разбира се, че София след Освобождението е било едно голямо село, но в това село е имало и двама чуждестранни консули. Да си чувал нещо за господата Леге и Позитано? Освен това не е зле да прочетеш малко историята на Сердика, Средец и прочее. Или пък нещо за голямия вселенски християнски събор там.
Не искам да засягам зааралийското ти самочувствие, но твоята Стара Загора още от основаването си град ли е била? И ако се опиташ да се изперчиш с някакво тракийски минало, погледни към близкия Казанлък и ще установиш, че пред тях града ти исторически е паленце.
C интерес научавам от теб, че ти имаш навика да "ходиш на почивка" в Лондон и Париж. Сигурно си някой успял с градинаpcво бизнесмен. Аз лично съм ходила в Лондон и Париж на пазар или както му казват албионците на шопинг (няма нищо общо с шопите!!!) Обикновено на Острова на почивка се ходи я в Брайтън или в Корнвол ( че е на юг), а във Франция на френската Ривиера, в Сан Тропе, по атлантическото крайбрежие, във френските Алпи и т.н.
Готов си да назначиш градинари за по 1.300 лева заплата месечно барабар с консумативите отгоре. Ти виждал ли си някога толкова пари накуп след като в джоба ти дрънкат само жълти стотики?
Голям веселяк си, пишурко! Дрънкаш напосоkи и се самовживяваш в някаква роля, която се мотае нощно време в сънищата си.
Сънувай тази нощ, че си по-богат и от Абрамович и си мецен на Берое Стара Загора!

И за да не забрава предлагам ти kласирането сезон 1985-1986 година:

1. Берое Стара Загрора точки 43 голова разлика 55 : 36
2. Тракия Пловдив точки 41 голова разлика 82 : 38 !!!!

Ха сега, ако владееш четирите аритметични действия, да сметнеш сам къде щяхте да сте без четирите (4) точки от тогавашния Витоша (Левски), особено пък двете от мача в София!
:idea: :idea: :idea:


Съвсем нужно беше да отвърна на шопския цървул, който си мисли ,че от София започва и свършва всичко.
За историята на Сердика/Средец съм пределно запознат,както и за събора там.
Но тук не говорим за тия времена, а за времената на западане на София по време на Османско.
Към средата на 19 век София е едно село с малки, кални улици и селско население от 6000 българи.
По това време Стара Загора е най-голям град в България, преди унищожението от 1877-ма.

Моля те, не сравнявай Казанлък с близо 10 000 годишния ни град, ако обичаш!
Да, Казанлък е по-известен като туристическа дестинация от нас, но това не го прави по-значим.
За да изкажеш подобна простотия, означава,че абсолютно не си запозната с историята на града ни, още повече ,имайки удоволствието често да комуникирам с хората от Регионалния ни исторически музей, виждам колко си боса по тази тема и категорично нямам намерение повече да се занимавам с теб и да ти отговарям!

А относно ,че съм сънувал-сънувам да, права си, всичко е един сън.
И по този повод, тъй като разбрах,че си от Левски, съм подбрал специално за теб един подарък-снимка , но по-важното е цвета на бутилката, който подбрах и смятам,че ще ти допадне най-много като левскар-червен цвят :)
Така го правим тия, дето сънуваме жълти стотинки...
Наздраве от страната на Сънищата!

Изображение

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 19:09

bsz1916 написа:
galina4 написа:
arena23 написа:Хм,"доцентКА"-само необразованите употребяват! Много е издайническо!!!!!


Не съм виновна аз, че нямате необходимото образование или сте си бъркали в носа когато учителката Ви е обяснявала правилата на членуването.
Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род.
В края на краищата сме е епохата на феминизма.
В Германия има канцлерка, а не канцлер. В Русия има говорителка на президента, а не говорител. В тениса покрай тенисистите се състезават и тенисистки.
Така че няма нищо необикновено покрай професорите, доцентите и учителите да има и професорки, доцентки и учителки!
Лек ден и да приключим дотук!

Госпожо , темата е за покойния бивш председател на ФК " Берое " - Димо Тодоров , а не за Вашата особа , от която тук едва ли някой се интересува . Престанете да ни занимавате със себе си . Форумът на GONG дава възможност на всеки регистриран потребител да открие нова тема - например : " Доцент Галя еди коя си - автобиография " и ако някой се интересува , ще чете и ще си коментирате . И накрая - прочетете последните редове написани от уважавания от всички фен на Левски - Странджата - " Лека му пръст на Димо Тодоров . Не бива над пресния му гроб да се вихрят такива ниски страсти - ИМАЙТЕ СРАМ ПРЕД ОСТАНКИТЕ МУ . . . Дано наистина се засрамите .
Напълно съгласен с теб! И аз игнорирам тази "доцентКА" и ако тя продължава да пълни темата с комплексите си, за нейна сметка и съвест да са!

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот sizif » 01 май 2018 20:05

Georgpetrov написа:Селска му работа!А навремето точно Левски направи "заслон" та Берое да стане шампион!За благодарност недорасляците правещи се на фенове и мъжкари още преди да е започнал мача като типични комплексари вместо да аплодират свойте започнаха с:" .ур за Левски"?!Какво стана накрая преди да е свършил мача си тръгнаха наистина с набит ...ур за в къщи !Да им е хак,както казваха бабите им! ;)
Бог светлина да даде на покойника.


Да не забравяме все пак,че заради милиционерския "Левски" София и МВР министър левскаря Солаков истинския Берое беше изваден от а група
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 21:10

sizif написа:
Georgpetrov написа:Селска му работа!А навремето точно Левски направи "заслон" та Берое да стане шампион!За благодарност недорасляците правещи се на фенове и мъжкари още преди да е започнал мача като типични комплексари вместо да аплодират свойте започнаха с:" .ур за Левски"?!Какво стана накрая преди да е свършил мача си тръгнаха наистина с набит ...ур за в къщи !Да им е хак,както казваха бабите им! ;)
Бог светлина да даде на покойника.


Да не забравяме все пак,че заради милиционерския "Левски" София и МВР министър левскаря Солаков истинския Берое беше изваден от а група


Кой ви е крив, че тръгнахте да биете министъра на вътрешните работа?
Поради тази причина лично бай Тошо е наредил да ви накажат. Както разказа Батето преди години на известният режисьор-левскар Рихард Езра, бай Тошо е казал следното на армейския генерал Добри Джуров, който се е опитал да се застъпи за беройците: "Не може така, Добре! Вчера биха наш министър, а утре ще посегнат на член на Политбюро!"
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 21:18

Както по-горе писаха, съобразявай се с темата!

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 21:25

bsz1916 написа:
galina4 написа:
arena23 написа:Хм,"доцентКА"-само необразованите употребяват! Много е издайническо!!!!!


Не съм виновна аз, че нямате необходимото образование или сте си бъркали в носа когато учителката Ви е обяснявала правилата на членуването.
Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род.
В края на краищата сме е епохата на феминизма.
В Германия има канцлерка, а не канцлер. В Русия има говорителка на президента, а не говорител. В тениса покрай тенисистите се състезават и тенисистки.
Така че няма нищо необикновено покрай професорите, доцентите и учителите да има и професорки, доцентки и учителки!
Лек ден и да приключим дотук!

Госпожо , темата е за покойния бивш председател на ФК " Берое " - Димо Тодоров , а не за Вашата особа , от която тук едва ли някой се интересува . Престанете да ни занимавате със себе си . Форумът на GONG дава възможност на всеки регистриран потребител да открие нова тема - например : " Доцент Галя еди коя си - автобиография " и ако някой се интересува , ще чете и ще си коментирате . И накрая - прочетете последните редове написани от уважавания от всички фен на Левски - Странджата - " Лека му пръст на Димо Тодоров . Не бива над пресния му гроб да се вихрят такива ниски страсти - ИМАЙТЕ СРАМ ПРЕД ОСТАНКИТЕ МУ . . . Дано наистина се засрамите .


Господине!
Прочетете внимателно написаното от мен. Мисля, че почетох с няколко думи паметта на починалия господин Димо Тодоров! Цитирам от поста си "...Вечна памет на скромния Димо Тодоров, който има и изключителна заслуга за подобряване на отношенията между "Берое" и "Левски"...".

Не съм имала никакво желание да занимавам форума с автобиографията си, но просташките коментари под поста ми и злобната помия, която изляха някои Ваши съграждани по отношение на столицата, върху любимия ми отбор и самата мен, просто ме накара да отвърна подобаващо. Защо не се възмутите на злобата и словестната помия излята тук от Г.И.Г? Или надменните поучения на явно надценяващия интелектуалните си възможности arena23?
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 21:43

arena23 написа:Да допълня, не се казва Корнвол! Корнуол, на английски Cornwall! По БНТ даваха няколко пъти за българи, работили в английската ферма за цветя, обикновени хорица. Дори те не казваха Корнвол! Ти, уж доцентКА, пък....Че и за шопинга! Шопингът в Лондон е почти on-line, останалото-културен туризъм! Винаги има още, и още! Правилно спомена Брайтън -място за влюбени! И отдавнашно млади, но остаряващи като катедрали! Не като теб, пълни с всички разновидности на озлоблението!


Явно трудно схващате написаното от мен и сте объркан доста в пространството. Доколкото ми е известно тук във Форума пишем, а не говорим, така че написното от мен в транскрипция на кирилица е правилно. Когато дойде време да давам коментари пред камера, ще имам предвид написаното от Вас.
И бъдете така добър и оставите това комшийско "ТИ" за роднините и приятелите си. Не са ли Ви учили в къщи или в началното училище да употребявате уважителната форма "ВИЕ" към непознати хора?
Не знам дали сте били някога в Лондон или някоя друга европейска столица, но да твърдите че там пазаруването (шопинга) е бил почти онлайн (пише се online без тире) е абсолютна глупост.
Що се отнася до Брайтън, това е традиционен морски курорт и там не ходят само влюбени или пенсионери. Ако имате време бих Ви препоръчала един култов филм "Квуадрофения".
Досмеша ме като споменахте за остаряващите катедрали. Катедралите не остаряват, уважаеми! Те са творби на способни и талантливи творци и са плод на човешкото умение! Затова са вечни и надживяват и ще надживяват през вековете милиони и милиарди посредствени същества като Вас!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта