ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 21:43

Вместо виновно да наведете глава, продължавате да ни занимавате с "доцентската" си персона! Засрамете се най-сетне! И не осквернявайте с постовете името на отбора ми "Левски"! Дистанцирах се вече от такива уче'ни, пазаруващи в Париж ! И искам с феновете на Берое да отдадем почит към този заслужил бероец и да водим спор, отговарящ на заинтересоваността ни от развитието на българския футбол, а не да генерираме враждебност !

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 01 май 2018 21:53

galina4 написа:
bsz1916 написа:
galina4 написа:
arena23 написа:Хм,"доцентКА"-само необразованите употребяват! Много е издайническо!!!!!


Не съм виновна аз, че нямате необходимото образование или сте си бъркали в носа когато учителката Ви е обяснявала правилата на членуването.
Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род.
В края на краищата сме е епохата на феминизма.
В Германия има канцлерка, а не канцлер. В Русия има говорителка на президента, а не говорител. В тениса покрай тенисистите се състезават и тенисистки.
Така че няма нищо необикновено покрай професорите, доцентите и учителите да има и професорки, доцентки и учителки!
Лек ден и да приключим дотук!

Госпожо , темата е за покойния бивш председател на ФК " Берое " - Димо Тодоров , а не за Вашата особа , от която тук едва ли някой се интересува . Престанете да ни занимавате със себе си . Форумът на GONG дава възможност на всеки регистриран потребител да открие нова тема - например : " Доцент Галя еди коя си - автобиография " и ако някой се интересува , ще чете и ще си коментирате . И накрая - прочетете последните редове написани от уважавания от всички фен на Левски - Странджата - " Лека му пръст на Димо Тодоров . Не бива над пресния му гроб да се вихрят такива ниски страсти - ИМАЙТЕ СРАМ ПРЕД ОСТАНКИТЕ МУ . . . Дано наистина се засрамите .


Господине!
Прочетете внимателно написаното от мен. Мисля, че почетох с няколко думи паметта на починалия господин Димо Тодоров! Цитирам от поста си "...Вечна памет на скромния Димо Тодоров, който има и изключителна заслуга за подобряване на отношенията между "Берое" и "Левски"...".

Не съм имала никакво желание да занимавам форума с автобиографията си, но просташките коментари под поста ми и злобната помия, която изляха някои Ваши съграждани по отношение на столицата, върху любимия ми отбор и самата мен, просто ме накара да отвърна подобаващо. Защо не се възмутите на злобата и словестната помия излята тук от Г.И.Г? Или надменните поучения на явно надценяващия интелектуалните си възможности arena23?

Ами защото по - голямата част от темата е заета с обяснения за Вашата личност , от която никой тук не се интересува . Даже двама от феновете на отбора на който симпатизирате ( arena 23 и Странжата ) се възмутиха от простотията и нахалството Ви . Защо тук няма просташки коментари под техните постове , а дори ги похвалихме - нали и те са левскари , а Вие твърдите че мразим отбора ви . И пак ще си послужа с думите на Странжата -- " ЗАСРАМЕТЕ СЕ " ( макар че съм наясно че Вие СРАМА НЯМАТЕ ).

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 21:53

arena23 написа:Както по-горе писаха, съобразявай се с темата!


Разбира се! Доколкото се съобразявате и Вие!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 22:03

bsz1916 написа:
galina4 написа:
bsz1916 написа:
galina4 написа:
arena23 написа:Хм,"доцентКА"-само необразованите употребяват! Много е издайническо!!!!!


Не съм виновна аз, че нямате необходимото образование или сте си бъркали в носа когато учителката Ви е обяснявала правилата на членуването.
Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род.
В края на краищата сме е епохата на феминизма.
В Германия има канцлерка, а не канцлер. В Русия има говорителка на президента, а не говорител. В тениса покрай тенисистите се състезават и тенисистки.
Така че няма нищо необикновено покрай професорите, доцентите и учителите да има и професорки, доцентки и учителки!
Лек ден и да приключим дотук!

Госпожо , темата е за покойния бивш председател на ФК " Берое " - Димо Тодоров , а не за Вашата особа , от която тук едва ли някой се интересува . Престанете да ни занимавате със себе си . Форумът на GONG дава възможност на всеки регистриран потребител да открие нова тема - например : " Доцент Галя еди коя си - автобиография " и ако някой се интересува , ще чете и ще си коментирате . И накрая - прочетете последните редове написани от уважавания от всички фен на Левски - Странджата - " Лека му пръст на Димо Тодоров . Не бива над пресния му гроб да се вихрят такива ниски страсти - ИМАЙТЕ СРАМ ПРЕД ОСТАНКИТЕ МУ . . . Дано наистина се засрамите .


Господине!
Прочетете внимателно написаното от мен. Мисля, че почетох с няколко думи паметта на починалия господин Димо Тодоров! Цитирам от поста си "...Вечна памет на скромния Димо Тодоров, който има и изключителна заслуга за подобряване на отношенията между "Берое" и "Левски"...".

Не съм имала никакво желание да занимавам форума с автобиографията си, но просташките коментари под поста ми и злобната помия, която изляха някои Ваши съграждани по отношение на столицата, върху любимия ми отбор и самата мен, просто ме накара да отвърна подобаващо. Защо не се възмутите на злобата и словестната помия излята тук от Г.И.Г? Или надменните поучения на явно надценяващия интелектуалните си възможности arena23?

Ами защото по - голямата част от темата е заета с обяснения за Вашата личност , от която никой тук не се интересува . Даже двама от феновете на отбора на който симпатизирате ( arena 23 и Странжата ) се възмутиха от простотията и нахалството Ви . Защо тук няма просташки коментари под техните постове , а дори ги похвалихме - нали и те са левскари , а Вие твърдите че мразим отбора ви . И пак ще си послужа с думите на Странжата -- " ЗАСРАМЕТЕ СЕ " ( макар че съм наясно че Вие СРАМА НЯМАТЕ ).


Господине! Освободете се от комплексите си и четете внимателно написаното от мен!
Да, принудена съм да влизам в обяснителен режим, защото непрекъснато чета злобните коментари и подмятания под постовете ми. Включително и Вашите.
Чела съм доста коментари на Стран(д)жата, той си има свое мнение и го уважавам, но не виждам с какво поста му се отнася до мен.
Колкото до господина arena23 не знам доколко той е привърженик на синия клуб макар че сам претендира за някаква ерудираност и високо интелектуално ниво като в същото време си служи, както пише самият той, с някакъв "аристократичен език и тон" които са доста примитивни.
Като не Ви изнасят постовете ми, может да ги изтриете!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 22:17

Ето че и сред нас, левскарите има от всичко! Но пък винаги съм си мислил, че с възрастта човек става по-умен, по-изискан в споровете. И затова към жени на тази възраст обръщението е "дама"! Неуважаема "доцентКА", езикът и стилът ТИ е като селска сплетница! От Корнвел!!!!
P.S. След paste online-то ми остана с тренце от пренасяне, докато Корнвел-ът...!

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 22:25

arena23 написа:Ето че и сред нас, левскарите има от всичко! Но пък винаги съм си мислил, че с възрастта човек става по-умен, по-изискан в споровете. И затова към жени на тази възраст обръщението е "дама"! Неуважаема "доцентКА", езикът и стилът ТИ е като селска сплетница! От Корнвел!!!!
P.S. След paste online-то ми остана с тренце от пренасяне, докато Корнвел-ът...!


Да се спори с неуките не е срамно, а само понякога отегчително! Преведете си по-долу написаното сам
!
Online (von englisch on ‚auf‘ und line ‚Leitung‘, deutsch etwa ‚im Netz‘) bezeichnet meist eine aktive Verbindung mit einem Kommunikationsnetzwerk, insbesondere dem Internet. Ist eine Verbindung inaktiv, so bezeichnet man dies als offline,

доцѐнтка

Значение на думата доцентка

доцентка — съществително име, женски род
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 01 май 2018 22:51

Какво да направим ? Опитахме се да отдадем почит на един достоен наш съгражданин , но тая тъпа и изкуфяла " доцентка " ( по нахална и от конска муха ) не ни позволи . Да благодарим и на двамата фенове на Левски ( Страндхата и arena 23 ) че се опитаха да ни помогнат , но пред такава простотия и нахалство и те се оказаха безсилни .

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 22:57

bsz1916 написа:Какво да направим ? Опитахме се да отдадем почит на един достоен наш съгражданин , но тая тъпа и изкуфяла " доцентка " ( по нахална и от конска муха ) не ни позволи . Да благодарим и на двамата фенове на Левски ( Страндхата и arena 23 ) че се опитаха да ни помогнат , но пред такава простотия и нахалство и те се оказаха безсилни .

Извинявам се от името на "Левски" за писанията на "доцентКАта"! Форумът ваш и заклеймяваето да е ваше! Срамувам се -темата е за уважението, което всички трябва да показваме! Футболът е магията, която кипи само на полето!Истинският "Левски" не е тази старица!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 23:01

На тези години май много неща не и достигат! И компенсира тук!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 02 май 2018 06:49

Извинявам се ( не на " доцентКАТА " а на останалите участници във форума ) за тона си в последния ми пост , който е несъвместим за темата , но не съм първия който тя успява да изкара от нерви . Спомням си една тема във форума на Черно море , където тя пак се намърда непоканена и започна да занимава всички със себе си ( тогава не се беше сетила да се представи за " доцентКА "). Тогава един от Феновете на моряците ( Киро Варна ) започна учтиво с Уважаема госпожо , после премина само на Госпожо , след това обръщението беше НЕуважаема госпожо и накрая беше принуден да се откаже .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта