ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот tervel49 » 03 май 2018 11:38

bsz1916 написа:
tervel49 написа:
bsz1916 написа:tervel 49 ---- Понеже ме обвинявате по - горе , че не съм написал нищо по повод кончините на ваши легенди , мисля че не съм и длъжен да го правя . Но тъй като това освен всичко не е вярно , Ви препоръчвам да прегледате във вашия форум темата " Напусна ни Павел Панов " и на страница 5 - та може да прочетете какво съм написал по този повод на 28 . 02 . 2018 година . По - интересното обаче е че там не успях да открия нищо написано от Вас по този повод.


Доколкотото ми е известно, към починалите се отправят съболезнования!
Коментарът ви е непълен в това отношние. Но все пак сте казали хубави думи за него!
Сигурно сте от по-новото поколение, за което думи като "вечна му памет", "мир на праха му" или "бог да го прости" са чужди!
Добре! Меци Веселинов просто сте го пропуснали! Вече няма значение...
Все пак си взимам думите назад и искрено моля за извинение!

Аз все пак не разбрах защо от Вас няма нито една дума в памет на Павел Панов и Цветан Веселинов , след като имате претенции към привържениците на другите отбори да го правят ? Или сте ги почели но с другия си профил - на доцентКАТА galina 4 . Да си призная отначало не се сетих , но после ми се стори доста съмнително че и стилът на писане , и обърканата мисъл са ми доста познати . А и това 49 много ми напомня за годината на раждане на така наречената доцентКА . Но най - смешното е , че " левскаря " tervel 49 има общо 4 мнения във форума на GONG , от които 3 за Берое ( в последните 2 теми ) и то основно в защита на така наречената доцентКА . Явно рядко използвате РЕЗЕРВНИЯ СИ ПРОФИЛ , но поне не го правете по толкова глупав и елементарен начин .


Уважаеми! Не разбирам причината за новото ви заяждане! Ако сте се хванали на въдицата на пишман-левскарчето arena23, то си е чисто ваша работа. Не се правете на някакъв Шерлок Холмс като се опитвате да сравнявате стилове и начини на писане, защото не смятам че си струва труда да сравнявам вашия начин на изразяване с този на някой други беройци или тролове в зелено тук!
Да, тук имам само няколко поста, защото оттатък в сайта за пореден път не допускат коментарите ми. Всичко това става заради непрекъснатите клевети и доноси на един разградски трол с няколко ника champoine, doblesten, stone, champoin и със съдействието на някой от модераторите в сайта. Потрудете се да разберете кой е собственик на сайта.
Относно годините на раждането не виждам какво толкова ви е направило "впечетление". Kато толкова сте любопитен, мога да ви кажа, че след като познавям лично г-жа Галина Илиева, след като и съм учил в езиковата гимназия в която е учила и тя, след като познавам семейството и, то аз съм в пълното си право да имам свое мнение за нея и да я защитавам особено когато я нападат несправедливо. Същото е правила и тя точно 2 пъти за мен в страниците на сайта! Ние сме привърженици на един отбор и е напълно естествено на хора от нашето покололение да сме солидарни.
Освен това напълно нормално е интелигентните и образовани хора да имат сходен стил на писанe.
Относно стила и начина на писане аз също направих някои паралели между вас arena23 и G.I.G и открих доста сходен начин на мислене и изразяване макар да са на съвсем друго ниво.
Доколкото ми е известно всеки профил в уебсайта си има свой емейл и IP, така че укротете малко топката относно приказките си за "глупавия и елементарен" начин.
Моят профил тук е tervel49, който няма вече достъп до страницата на сайта, а само до Форума (поне до този момент)
, в който освен тези 3-4 пъти, не съм писал никога преди.
Колкото до профила на г-жа Галина Илиева, обърнете се към нея или я потърсете във Фейcбук.

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 03 май 2018 11:53

Без да коментирам съдържанието и смехотворния му синтаксис, ако си завършИЛ езикова гимназия, би трябвало да си наясно с граматичните правила! От тези училища не излизаха неграмотни!!!!!! И не се титулувайте с доцентКАТА като левскари, защото "Левски" е всичко, което такива като вас двамцата не са! И чети заглавието на темата! Срам ме е, че викам с подобни за един и същи отбор! ЗАГЛАВИЕТО, неуважаеми!
Последна промяна от arena23 на 03 май 2018 12:24, променено общо 1 път.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 03 май 2018 12:07

tervel 49 --- Ами аз Ви попитах защо във форума на БЕРОЕ , обвинявате привърженици на ДРУГИ ОТБОРИ , че не са отдали почит на починали легенди на ЛЕВСКИ ( което дори Ви доказах че не е вярно ) след като вие самият ( или по - вероятно самата ) не сте написал( A ) нито една дума по по този повод , Вие упорито избягвате отговора на този въпрос и продължавате да ни занимавате с въпросната доцентКА , от чиято личност ТУК НИКОЙ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА .

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот tervel49 » 03 май 2018 13:50

bsz1916 написа:tervel 49 --- Ами аз Ви попитах защо във форума на БЕРОЕ , обвинявате привърженици на ДРУГИ ОТБОРИ , че не са отдали почит на починали легенди на ЛЕВСКИ ( което дори Ви доказах че не е вярно ) след като вие самият ( или по - вероятно самата ) не сте написал( A ) нито една дума по по този повод , Вие упорито избягвате отговора на този въпрос и продължавате да ни занимавате с въпросната доцентКА , от чиято личност ТУК НИКОЙ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА .


Не ми се занимаваше повече с вашата особа, но щом толкова настоявате и явно не схванахте написаното от мен ще се ви отговоря конкретно и както винаги с факти:
Вече написах, че поначало и по принцип не пиша във Форума. След като почнаха да трият коментарите ми оттатък в сайта и накрая (преди десетина дни) окончателно не отпечатват повече коментарите ми, си позволих да пусна 3-4 мои поста във Форума. Поначало рядко чета коментарите, но не съм участник в него. Така че е безсмислено да търсите някакви мои постове там със задна дата.
Аз съм писал винаги в сайта.
Конкретно за кончината на Павел Панов:


19.02.2018 Рубрика в сайта: "Прощаваме се с легендата Павел Панов в сряда" - прочетена 12.325 пъти, НО
Единствен коментар под # 1 на tervel49 - Изключителен футболист! Светла му памет!
Липсват други коментари....

19.02.2018 Рубрика в сайта: "Фенове на Левски отдават почит на големие Панов във вторник" - прочетена 4.вв6 пъти, НО
Единствен коментар под # 1 на tervel49 - Изключителен футболист! Светла му памет!
Липсват други коментари....

19.02.2018 Рубрика в сайта: "НКП на Левски: Очите плачат! Панов остава идол и символ на синята идея" - прочетена 4.208 пъти, НО
Единствен коментар под # 1 на tervel49 - Изключителен футболист! Светла му памет!
Липсват други коментари.

Подобно е положението с мои постове относно кончината на Цветан Веселинов.
Не открих в сайта никакви ваши постове както и на "левскаря" arena23 относно трагичната смърт на тези двама изключителни футболисти. Макар че специално вие сте чест гост и там!

Какво е писала г-жа Илиева във Форума не мога да кажа защото не го следя винаги. Питайте нея!

С това и аз смятам да приключа въпроса, така както вие го приключихте вчера. Както и участието си в дискусиите във Форума. С разликата, че аз бях почтен и видях вина в мен като поисках извинение, нещо което не очаквам от вас. Всичко е въпрос на възпитание!

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот tervel49 » 03 май 2018 14:13

arena23 написа:Без да коментирам съдържанието и смехотворния му синтаксис, ако си завършИЛ езикова гимназия, би трябвало да си наясно с граматичните правила! От тези училища не излизаха неграмотни!!!!!! И не се титулувайте с доцентКАТА като левскари, защото "Левски" е всичко, което такива като вас двамцата не са! И чети заглавието на темата! Срам ме е, че викам с подобни за един и същи отбор! ЗАГЛАВИЕТО, неуважаеми!


Полуграмотно нещастно комплекскарче! Оставете поученията за връстниците си! Относно синтаксиса оставям тeмата на вас, защото е напълно безсмислено да ce спори с необразован и умствено ограничен човек като вас.
Откъде вие самодоволни господине сте си присвоили правото да определяте кой е левскар и какво е "Левски"?
И на каква точно синя идея сте носител?
Срам го било комплекскapчето, че било викало за един и същ отбор с като нас.
Като сте голям викач и привърженик на "Левски" имате ли поне членска карта на синия клуб?
Вървете си по пътя, подмазвайте на всички страни и се извинявайте от свое име, но не и името на клуба! Никoй не ви е упълномощил за последното!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 03 май 2018 15:28

С усмивка установявам, че се е появил още един психар, от когото ние, левскарите ще се разграничим! "Левски" е идея, възпитание! Сред феновете ни нямат място такива като този/тази - жалък манталитет, простащина, демонстрация на лошо възпитание и непознаване на елементарни социални норми, унищожаващи и малкото създадено като култура. И тази култура идва и от потомците на онези заралии , чийто портрети са в многотомника “Строители на съвременна България” – с резюме и черно-бяла снимка в полуанфас! ДоцентКА или професорКА, ЧЕТИ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА! Gong, покажете необходимото уважение към човека, за когото пуснахте темата! Заключете я! Тук не е мястото за говорилня! Ако не уважаваме съградилите преди нас, как ще градим ние!

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот tervel49 » 03 май 2018 18:15

arena23 е регистриран в уебсайта на 01.04.2018. За да избие мнoгoбройните си комплекси смята, че му се полага да говори от името на всичките привърженици на синия отбор сякаш има генералното пълномощно от тях.
Явно е поредното поръчково тролче като онзи с никовете doblesten, stone и champoin, чиято цел е да се представя за фен на "Левски".
Нещастието при това същество е, че мозъка му отказва да проработи тъй като е on-line!
Така че затваряйте темата!

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 03 май 2018 18:51

tervel49 написа:arena23 е регистриран в уебсайта на 01.04.2018. За да избие мнoгoбройните си комплекси смята, че му се полага да говори от името на всичките привърженици на синия отбор сякаш има генералното пълномощно от тях.
Явно е поредното поръчково тролче като онзи с никовете doblesten, stone и champoin, чиято цел е да се представя за фен на "Левски".
Нещастието при това същество е, че мозъка му отказва да проработи тъй като е on-line!
Така че затваряйте темата!

" ЛевскарКАТА " tervel 49 също е регистриранА през 2018 год . , има общо 9 мнения във форума от които 8 на тема Берое ???!!! . Единствената цел за присъствието ( И ) тук заедно с другия си профил ( galina 4 ) е да не позволи да се почете бившия председател на Берое Димо Тодоров и да се оксверни паметта му .

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 03 май 2018 20:43

Нека да скверни, нали знаеш как онзи отгоре си знае работата! Освен че го е наказал с простащина, за неговото дередже няма клинична пътека! Спорът с прости хора не е търсене на истината, а надвикване с обиди! Както казваше баба ми-когато се бориш с прасе, няма как да не се изцапаш. Но на прасето му харесва! ДоцентКА!!!!!!

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот tervel49 » 03 май 2018 22:02

bsz1916 написа:
tervel49 написа:arena23 е регистриран в уебсайта на 01.04.2018. За да избие мнoгoбройните си комплекси смята, че му се полага да говори от името на всичките привърженици на синия отбор сякаш има генералното пълномощно от тях.
Явно е поредното поръчково тролче като онзи с никовете doblesten, stone и champoin, чиято цел е да се представя за фен на "Левски".
Нещастието при това същество е, че мозъка му отказва да проработи тъй като е on-line!
Така че затваряйте темата!

" ЛевскарКАТА " tervel 49 също е регистриранА през 2018 год . , има общо 9 мнения във форума от които 8 на тема Берое ???!!! . Единствената цел за присъствието ( И ) тук заедно с другия си профил ( galina 4 ) е да не позволи да се почете бившия председател на Берое Димо Тодоров и да се оксверни паметта му .


Да се дискутира с нагло и безочливо същество като вас е напълно безмислено. Каквито и факти да ви посочи човек, просташкото във вас надделява. Като ви натрие човек носа с неопровержими доказателства, веднага обръщате темата. Подобно на оня трол arena23, който като се намери натясно, веднага подема темата за граматиката и запетайките. Досущ като делиорманския трол с няколкото ника
И не се опитвайте с типичните комунистически приоми, с които явно сте закърмен, да обръщате нещата наопаки.

НИКОЙ, НИКОГА И ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ Е ОСКВЕРНЯВАЛ ПАМЕТТА НА ПОКОЙНИЯ ДИМО ТОДОРОВ!

Това е коментарът на г-жа Галина Илиева, в които покойният е бил осквернен:

"...Вечна памет на скромния Димо Тодоров, който има и изключителна заслуга за подобряване на отношенията между "Берое" и "Левски". Именно този човек беше в основата на тихото споразумение между ръководствата на двата клуба за подпирането на беройци от страна на синия клуб, което се оказа и решаващо за спечелване на титлата. Това че в сегашния клуб не се намери и един човек, който да го почете, не е изненадващо за мен...."


Поради тази причина ли наскачахте всички като ужилени? Нали самият вие бяхте този, който пусна тази тема във Форума. Защо тогава се пените срещу коментара на друг, след като Форума, независимо за кой отбор и тема е достъпен за всички потребители? Нещо не пасна в рамките на ограничените ви възприятия, особено когато се споменава за затоплянето на отношенията между двата клуба в тогавашното първенство и борбата за титлата?
Правите-струвате, но все нещичко червено трябва да има.....Да им се поклоните!
Толкова ли ви е трудно да вденете, че поначало съм писал в сайта, а тук съм гост от скоро. Причината ви я обясних
Относно това кой кога се е регистрирал, констатирам, че сте гост тук от 16.06.2016 година. Излиза, че г-жа Илиева е тук доста преди вас.

А онова тролче arena23 няма какво да го коментирам. И двамата сте си лика-прилика.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта