ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот Вал » 02 май 2018 07:43

Georgpetrov написа:Селска му работа!А навремето точно Левски направи "заслон" та Берое да стане шампион!За благодарност недорасляците правещи се на фенове и мъжкари още преди да е започнал мача като типични комплексари вместо да аплодират свойте започнаха с:" .ур за Левски"?!Какво стана накрая преди да е свършил мача си тръгнаха наистина с набит ...ур за в къщи !Да им е хак,както казваха бабите им! ;)
Бог светлина да даде на покойника.

Васил Левски - скрит в Стара Загора, предаден в Ловеч, обесен в София, замерян с камъни от подуенските шопчета.

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 02 май 2018 12:20

bsz1916 написа:Извинявам се ( не на " доцентКАТА " а на останалите участници във форума ) за тона си в последния ми пост , който е несъвместим за темата , но не съм първия който тя успява да изкара от нерви . Спомням си една тема във форума на Черно море , където тя пак се намърда непоканена и започна да занимава всички със себе си ( тогава не се беше сетила да се представи за " доцентКА "). Тогава един от Феновете на моряците ( Киро Варна ) започна учтиво с Уважаема госпожо , после премина само на Госпожо , след това обръщението беше НЕуважаема госпожо и накрая беше принуден да се откаже .
Аз пък няма да се откажа! Виж какво прочетох: "Както е известно, преди няколко дни група неизвестни извършители оскверниха мемориалния кът на Аспарухов и Котков в близост до лобното им място на Витиня. Тогава ликът и името на Гунди бяха залети с черна боя. Фен на ЦСКА, който няма нищо общо с този вандализъм и който пожела името му да остане в анонимност, вече преведе предвидената от него сума по банковата сметка на тръст „Синя България“. Той изразява съжаление за случилото се и призовава да няма повече поводи за дарения за разруха, а оттук нататък само и единствено да се надгражда".
Нека надграждаме, а такива като Доца, упражняваща се в това как се плюе , лъхаща на омраза и комплекси, а и на алкохол - не им е мястото тук. Такива не спазват необходимия такт и не гледат обективно на събитията в родната футболна джунгла. Психологията може да намери достатъчно материал за нови примери в необятното си поле! Тъй че, гледайки си отборите и спорейки енергично как моят "Левски" и вашият Берое ще жънат спортна слава, нека не допускаме именуващата G. и старческа и злоба в нашия форум.

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот tervel49 » 02 май 2018 16:41

Прочетох с интерес цялата дискусия между galina4, bzs1926 и arena23 като имам следните забележки към коментиращите:

1. Никой не е упълномощил arena23 да се извинява от името на "Левски". Но щом е решил да се срамува и смята, че има защо, това вече си е негова работа
2. Чел съм доста постове на bzs1916 във футболния сайт на Гонг и мога да кажа, че този човек в типично негови стил е да плюе непрестанно против "Левски".
3. Що се отнася до доцентката, която явно е настъпила яко по мазолите и двамата по-горе споменати господа, редно е да обърнете внимание на тона си и обидите, които изляхте срещу нея. Тази госпожа е известна и уважаванеаот по-старото поколение привърженичка на "Левски", израстнала е във семейство на спортисти левскари, което притежава огромен исторически архив от документи и фотоси свързани с този именит софийски клуб.
4. Специално господин arena23 следва малко да се позанимае българската граматика и правопис и да доизкусури познанията си по английски език, за да не става за присмех с неговото on-line. Нека просто погледне в скайпа си кога е online или offline. Това са елементарни познания за човек от съвременното поколение и е срамота, че една жена от старото поколение трябва да го просвещава точно в тази област. За това дали има доцент или доцентка е необходима просто справка в речника на българския език.
5. Използвам случая за да изразя моите съболезнованията за кончината на господин Димо Тодоров! В същото време искам да отбележа, че никъде не видях нещо подобно написано по повод кончините както на Павел Панов (Пальо) така и на Цветан Веселинов (Меци) от bsz1916 и "големия левскар" arena23.

P.С. Тук почти не влизам, макар да следя редовно коментарите във Форума.
Бих искал някои от пишещите господа тук да с отнасят с уважение и към постовете писани от една жена! Особено когато тя е изключително образована и ерудирана и когато знае историята на "Левски" повече от всеки друг тук.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 02 май 2018 17:41

tervel 49 ---- Понеже ме обвинявате по - горе , че не съм написал нищо по повод кончините на ваши легенди , мисля че не съм и длъжен да го правя . Но тъй като това освен всичко не е вярно , Ви препоръчвам да прегледате във вашия форум темата " Напусна ни Павел Панов " и на страница 5 - та може да прочетете какво съм написал по този повод на 28 . 02 . 2018 година . По - интересното обаче е че там не успях да открия нищо написано от Вас по този повод.

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот tervel49 » 02 май 2018 18:02

bsz1916 написа:tervel 49 ---- Понеже ме обвинявате по - горе , че не съм написал нищо по повод кончините на ваши легенди , мисля че не съм и длъжен да го правя . Но тъй като това освен всичко не е вярно , Ви препоръчвам да прегледате във вашия форум темата " Напусна ни Павел Панов " и на страница 5 - та може да прочетете какво съм написал по този повод на 28 . 02 . 2018 година . По - интересното обаче е че там не успях да открия нищо написано от Вас по този повод.


Доколкотото ми е известно, към починалите се отправят съболезнования!
Коментарът ви е непълен в това отношние. Но все пак сте казали хубави думи за него!
Сигурно сте от по-новото поколение, за което думи като "вечна му памет", "мир на праха му" или "бог да го прости" са чужди!
Добре! Меци Веселинов просто сте го пропуснали! Вече няма значение...
Все пак си взимам думите назад и искрено моля за извинение!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 02 май 2018 18:25

tervel49 написа:
bsz1916 написа:tervel 49 ---- Понеже ме обвинявате по - горе , че не съм написал нищо по повод кончините на ваши легенди , мисля че не съм и длъжен да го правя . Но тъй като това освен всичко не е вярно , Ви препоръчвам да прегледате във вашия форум темата " Напусна ни Павел Панов " и на страница 5 - та може да прочетете какво съм написал по този повод на 28 . 02 . 2018 година . По - интересното обаче е че там не успях да открия нищо написано от Вас по този повод.


Доколкотото ми е известно, към починалите се отправят съболезнования!
Коментарът ви е непълен в това отношние. Но все пак сте казали хубави думи за него!
Сигурно сте от по-новото поколение, за което думи като "вечна му памет", "мир на праха му" или "бог да го прости" са чужди!
Добре! Меци Веселинов просто сте го пропуснали! Вече няма значение...
Все пак си взимам думите назад и искрено моля за извинение!

Не са ми чужди , но веднъж ги употребих съвсем добронамерено по повод годишнината от кончината на бившия отбор ЦСКА и ме отстраниха от форума за една седмица . От тогава не ги използвам във форума на GONG . А иначе приемам извинението Ви и считам случая за приключен .

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 02 май 2018 19:19

tervel49 написа:Прочетох с интерес цялата дискусия между galina4, bzs1926 и arena23 като имам следните забележки към коментиращите:

1. Никой не е упълномощил arena23 да се извинява от името на "Левски". Но щом е решил да се срамува и смята, че има защо, това вече си е негова работа
2. Чел съм доста постове на bzs1916 във футболния сайт на Гонг и мога да кажа, че този човек в типично негови стил е да плюе непрестанно против "Левски".
3. Що се отнася до доцентката, която явно е настъпила яко по мазолите и двамата по-горе споменати господа, редно е да обърнете внимание на тона си и обидите, които изляхте срещу нея. Тази госпожа е известна и уважаванеаот по-старото поколение привърженичка на "Левски", израстнала е във семейство на спортисти левскари, което притежава огромен исторически архив от документи и фотоси свързани с този именит софийски клуб.
4. Специално господин arena23 следва малко да се позанимае българската граматика и правопис и да доизкусури познанията си по английски език, за да не става за присмех с неговото on-line. Нека просто погледне в скайпа си кога е online или offline. Това са елементарни познания за човек от съвременното поколение и е срамота, че една жена от старото поколение трябва да го просвещава точно в тази област. За това дали има доцент или доцентка е необходима просто справка в речника на българския език.
5. Използвам случая за да изразя моите съболезнованията за кончината на господин Димо Тодоров! В същото време искам да отбележа, че никъде не видях нещо подобно написано по повод кончините както на Павел Панов (Пальо) така и на Цветан Веселинов (Меци) от bsz1916 и "големия левскар" arena23.

P.С. Тук почти не влизам, макар да следя редовно коментарите във Форума.
Бих искал някои от пишещите господа тук да с отнасят с уважение и към постовете писани от една жена! Особено когато тя е изключително образована и ерудирана и когато знае историята на "Левски" повече от всеки друг тук.

Естествено, за човек без култура и възпитание тези понятия за чужди! Доци-то май се появи с ново име! И "спортисти левскари"-дали така се пише? Смешници, как си правят реклама на гърба на "Левски"!!!!!!Тези никога и не са помирисвали идеята "Левски"! ДоцентКИ!!!!!!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 02 май 2018 19:34

И доценКИ, престанете с писанията си да унижавате "Левски" и да пораждам омраза. Житейското ви неудовлетворение и личностно раздвоение не са тема на този форум!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 02 май 2018 19:42

И си сложи очилцата- чети преди да пишешRe:" ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !
Мнениеот arena23 » 01 май 2018 22:17

Ето че и сред нас, левскарите има от всичко! Но пък винаги съм си мислил, че с възрастта човек става по-умен, по-изискан в споровете. И затова към жени на тази възраст обръщението е "дама"! Неуважаема "доцентКА", езикът и стилът ТИ е като селска сплетница! От Корнвел!!!!
P.S. След paste online-то ми остана с тренце от пренасяне, докато Корнвел-ът...!"

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот bsz1916 » 02 май 2018 22:13

tervel49 написа:
bsz1916 написа:tervel 49 ---- Понеже ме обвинявате по - горе , че не съм написал нищо по повод кончините на ваши легенди , мисля че не съм и длъжен да го правя . Но тъй като това освен всичко не е вярно , Ви препоръчвам да прегледате във вашия форум темата " Напусна ни Павел Панов " и на страница 5 - та може да прочетете какво съм написал по този повод на 28 . 02 . 2018 година . По - интересното обаче е че там не успях да открия нищо написано от Вас по този повод.


Доколкотото ми е известно, към починалите се отправят съболезнования!
Коментарът ви е непълен в това отношние. Но все пак сте казали хубави думи за него!
Сигурно сте от по-новото поколение, за което думи като "вечна му памет", "мир на праха му" или "бог да го прости" са чужди!
Добре! Меци Веселинов просто сте го пропуснали! Вече няма значение...
Все пак си взимам думите назад и искрено моля за извинение!

Аз все пак не разбрах защо от Вас няма нито една дума в памет на Павел Панов и Цветан Веселинов , след като имате претенции към привържениците на другите отбори да го правят ? Или сте ги почели но с другия си профил - на доцентКАТА galina 4 . Да си призная отначало не се сетих , но после ми се стори доста съмнително че и стилът на писане , и обърканата мисъл са ми доста познати . А и това 49 много ми напомня за годината на раждане на така наречената доцентКА . Но най - смешното е , че " левскаря " tervel 49 има общо 4 мнения във форума на GONG , от които 3 за Берое ( в последните 2 теми ) и то основно в защита на така наречената доцентКА . Явно рядко използвате РЕЗЕРВНИЯ СИ ПРОФИЛ , но поне не го правете по толкова глупав и елементарен начин .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта