Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот bsz1916 » 30 апр 2018 10:17

ikar написа:За голямо съжаление бяха нужни да изминат 32 кръга за да може някои фенове на Берое да прогледнат и да се уверят че сегашният треньор на отбора е едно доказано менте.Този "футболен"Достоевски е по-скоро говорител на клуба отколкото треньор.Някои сега чак прогледнаха и разбраха че разлика между двете Саше-та няма и докато Димитров бързо бе разкрит и отпратен, Томаш със огромна доза мазохизъм е бранен от инфантилното ръководство на клуба.След снощният мач един истински фен на Берое на преклонна възраст със насълзени очи призна " нямам спомен за друг период и друг треньор при който в един шампионат да имаме загубени 27точки?????????? И ТО САМО У ДОМА"??????????????
Това ме остави безмълвен дори и да не съм фен на отбора......СРАМ И ПОЗОР!!!!

Ако прочетеш мнението , написано преди твоето ще се убедиш , че има и такива " фенове " на които и още 32 кръга няма да са достатъчни за да прогледнат .

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот G_I_G » 30 апр 2018 12:10

Ти на стадион Берое стъпвал ли си през живота си?
Или поне тоя сезон на един мач дойде ли?
Аре не пиши "фен" в кавички, защото за разлика от теб и близначката ти Санди, аз съм редовно на стадиона, в студ, в пек, в дъжд, подкрепям отбора и при победи, и при равни, и при тежките загуби съм там. Тежко е при тия 3 загуби, гадно е, но съм там!
И го преживявам на място, в лайната съм ,както се казва, а не стоя само тука да мрънкам като кучка из темите!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот bilyaletdinov » 30 апр 2018 13:10

Сашо Етапа и Сашо Пътя да водят отбора заедно :idea:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.

Мнениеот nyketo » 01 май 2018 08:09

galina4 написа:
bsz1916 написа:На някой прави ли му впечатление колко публика има на стадиона . Никога срещу Левски не е имало толкова малко публика , дори и когато мача е без значение . На стадиона вече ходят само тия , които приемат ролята на Берое като сателит на Микре Юнайтед . Очевидно е че тия които не я приемат са в пъти повече и точно ТЕ СА ИСТИНСКИТЕ БЕРОЙЦИ .


Виж ти! Зааралийчето побърза да обърне палачинката! Нали уж беройците бяхте голяма работа и щяхте да разказвате играта на "Левски". Иначе много умееш да плюеш и да се пениш и то за неща от които главата ти не отбира нищо.
Май излязох права като написах, че не само повечето зааралий ами и отборчето ви е с чорбарска закваска. Имахте си блестящ треньор Петър Хубчев, който оформи отбора ви и ви донесе най-големите успехи през последните 25 години. Но една група играчи в отбора ви ведно с ръководството се поклониха на микренското джудже и прибрахте финикийските знаци за да отпадне отбора от турнира за купата тогава. Хубчев се махна и сега имате за треньор костюмирания стойкаджия Томаш, който много обича да се "надиграва" особно с Тирето. Не се и съмнявам, че зааралиите са благодарни на точката, която Тирето ви подари последния мач. Само че аз съм сигурна, че ако Тирето не беше се осрало в Разград и имаше шанс за титлата тогава беройци щяха да се наведат смирено и да отнесат поредните я 6 я 7 гола.
За другия зааралийски отбор с пет души публика си спестявам коментара. И тях ги вкарая като Тирето през задната врата във висшата лига, за да си има господин Ганчев сигурна старозагорска клиентела от цели 2 отбора! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ало,доцентката ,извинявам се понеже ми е по-ниско нивото,та ще ми обясните ли как е правилно заралиЙ или заралиИ...пази боже от такива капацитети неграмотни ,че и се хвалите в една друга тема...И между другото тирето съвсем наскоро изигра едно меко казано интересно второ полувреме срещу Левски..за малко от 0:2 да стане 3:2..ама там вие бяхте велики и неотразими ,нали така !? Извадиха ви от будна кома ,че не се знаеше какво евентуално ще се случи след мача,след поредната загуба..

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Томаш.Оставка.Веднага.

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 11:22

nyketo написа:
galina4 написа:
bsz1916 написа:На някой прави ли му впечатление колко публика има на стадиона . Никога срещу Левски не е имало толкова малко публика , дори и когато мача е без значение . На стадиона вече ходят само тия , които приемат ролята на Берое като сателит на Микре Юнайтед . Очевидно е че тия които не я приемат са в пъти повече и точно ТЕ СА ИСТИНСКИТЕ БЕРОЙЦИ .


Виж ти! Зааралийчето побърза да обърне палачинката! Нали уж беройците бяхте голяма работа и щяхте да разказвате играта на "Левски". Иначе много умееш да плюеш и да се пениш и то за неща от които главата ти не отбира нищо.
Май излязох права като написах, че не само повечето зааралий ами и отборчето ви е с чорбарска закваска. Имахте си блестящ треньор Петър Хубчев, който оформи отбора ви и ви донесе най-големите успехи през последните 25 години. Но една група играчи в отбора ви ведно с ръководството се поклониха на микренското джудже и прибрахте финикийските знаци за да отпадне отбора от турнира за купата тогава. Хубчев се махна и сега имате за треньор костюмирания стойкаджия Томаш, който много обича да се "надиграва" особно с Тирето. Не се и съмнявам, че зааралиите са благодарни на точката, която Тирето ви подари последния мач. Само че аз съм сигурна, че ако Тирето не беше се осрало в Разград и имаше шанс за титлата тогава беройци щяха да се наведат смирено и да отнесат поредните я 6 я 7 гола.
За другия зааралийски отбор с пет души публика си спестявам коментара. И тях ги вкарая като Тирето през задната врата във висшата лига, за да си има господин Ганчев сигурна старозагорска клиентела от цели 2 отбора! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ало,доцентката ,извинявам се понеже ми е по-ниско нивото,та ще ми обясните ли как е правилно заралиЙ или заралиИ...пази боже от такива капацитети неграмотни ,че и се хвалите в една друга тема...И между другото тирето съвсем наскоро изигра едно меко казано интересно второ полувреме срещу Левски..за малко от 0:2 да стане 3:2..ама там вие бяхте велики и неотразими ,нали така !? Извадиха ви от будна кома ,че не се знаеше какво евентуално ще се случи след мача,след поредната загуба..



До капацитета по граматика и правопис!

Това че програмата ми в лаптопа е превела второто И в Й от латиница на кирилица, не е болка за умиране, но за човек като Вас, който търси сред житото сламка е огромен аргумент.
Относно правописа Ви, редно след след като ползвате толкова често запетайките след всяка от тях да оставяте празно поле. И се научете да не свързвате по няколко изречения в едно.
Не разбирам какво общо има мача межди Левски и Тирето (от уважение го пиша с главна буква) с темата за Берое и Томаш.
Не съм се хвалила с нищо, а просто обясних на Вашия съгражданин G.I.G на колко години съм и какво представлявам. Ако сте прочели внимателно сравнително глупавия му коментар под поста ми, просто трябваше да му посоча възраста си и материалните си възможности. Най-интересното е, че този господин G.I.G побърза да изтрие коментара си, както и мейла си до мен.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот greenlandia » 01 май 2018 11:55

Изчезни от Берое червен боклук!!@
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот bsz1916 » 01 май 2018 13:19

greenlandia написа:Изчезни от Берое червен боклук!!@

От вчера Иван Иванов вече не е част от Берое . Днес в gol .bg. пише че Павел Виданов преминава от лятото в Черно море . Това е добър знак . Дано скоро се отървем от всички " червени боклуци " и привържениците на Берое да се завърнат на стадиона .

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 13:28

Баща ми е левскар, както и аз. Но дядо ми - професор по история, славист. Та той ни научи на уважение, на културна реч! Не се връзвайте на "доцентката"-на тази преклонна възраст имащите академична степен не пишат и не мислят така! Речта е коварен издайник! Народът е казал- "Език мой, враг мой"! Успех на Левски!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 13:47

Но уважавам Берое! И дано след тези катаклизми да успеете да вдигнете беройския дух. Защото така ще се засили конкуренцията в цялото първенство. Винаги сте били препъни камък за лидерите, по победите над вас се измерваха успехите им! За мен е скука, когато Ботев и Берое отстъпват от позициите си! Пожелавам ви много труд и отново да си върнете позициите!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот sandi74 » 01 май 2018 15:12

Ментето и оранжевата нестинарка Ал Бънди Томаш тренират все още отбора :idea: :!: :lol: :mrgreen: Тогава да не се чудят защо на дербито с Верея мазохистите по трибините ще са двуцифрено число :mrgreen: :lol: Вън от Берое.Мръсно менте.Стига вече срам :!:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта