Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот LSFC 1914 » 01 май 2018 15:19

sandi74 написа:Ментето и оранжевата нестинарка Ал Бънди Томаш тренират все още отбора :idea: :!: :lol: :mrgreen: Тогава да не се чудят защо на дербито с Верея мазохистите по трибините ще са двуцифрено число :mrgreen: :lol: Вън от Берое.Мръсно менте.Стига вече срам :!:


Сандито президент. Много разбира от футбола и мисля, че трябва да му се даде шанс! :lol:

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.

Мнениеот nyketo » 01 май 2018 18:35

galina4 написа:
nyketo написа:
galina4 написа:
bsz1916 написа:На някой прави ли му впечатление колко публика има на стадиона . Никога срещу Левски не е имало толкова малко публика , дори и когато мача е без значение . На стадиона вече ходят само тия , които приемат ролята на Берое като сателит на Микре Юнайтед . Очевидно е че тия които не я приемат са в пъти повече и точно ТЕ СА ИСТИНСКИТЕ БЕРОЙЦИ .


Виж ти! Зааралийчето побърза да обърне палачинката! Нали уж беройците бяхте голяма работа и щяхте да разказвате играта на "Левски". Иначе много умееш да плюеш и да се пениш и то за неща от които главата ти не отбира нищо.
Май излязох права като написах, че не само повечето зааралий ами и отборчето ви е с чорбарска закваска. Имахте си блестящ треньор Петър Хубчев, който оформи отбора ви и ви донесе най-големите успехи през последните 25 години. Но една група играчи в отбора ви ведно с ръководството се поклониха на микренското джудже и прибрахте финикийските знаци за да отпадне отбора от турнира за купата тогава. Хубчев се махна и сега имате за треньор костюмирания стойкаджия Томаш, който много обича да се "надиграва" особно с Тирето. Не се и съмнявам, че зааралиите са благодарни на точката, която Тирето ви подари последния мач. Само че аз съм сигурна, че ако Тирето не беше се осрало в Разград и имаше шанс за титлата тогава беройци щяха да се наведат смирено и да отнесат поредните я 6 я 7 гола.
За другия зааралийски отбор с пет души публика си спестявам коментара. И тях ги вкарая като Тирето през задната врата във висшата лига, за да си има господин Ганчев сигурна старозагорска клиентела от цели 2 отбора! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ало,доцентката ,извинявам се понеже ми е по-ниско нивото,та ще ми обясните ли как е правилно заралиЙ или заралиИ...пази боже от такива капацитети неграмотни ,че и се хвалите в една друга тема...И между другото тирето съвсем наскоро изигра едно меко казано интересно второ полувреме срещу Левски..за малко от 0:2 да стане 3:2..ама там вие бяхте велики и неотразими ,нали така !? Извадиха ви от будна кома ,че не се знаеше какво евентуално ще се случи след мача,след поредната загуба..



До капацитета по граматика и правопис!

Това че програмата ми в лаптопа е превела второто И в Й от латиница на кирилица, не е болка за умиране, но за човек като Вас, който търси сред житото сламка е огромен аргумент.
Относно правописа Ви, редно след след като ползвате толкова често запетайките след всяка от тях да оставяте празно поле. И се научете да не свързвате по няколко изречения в едно.
Не разбирам какво общо има мача межди Левски и Тирето (от уважение го пиша с главна буква) с темата за Берое и Томаш.
Не съм се хвалила с нищо, а просто обясних на Вашия съгражданин G.I.G на колко години съм и какво представлявам. Ако сте прочели внимателно сравнително глупавия му коментар под поста ми, просто трябваше да му посоча възраста си и материалните си възможности. Най-интересното е, че този господин G.I.G побърза да изтрие коментара си, както и мейла си до мен.


сладур :lol: :lol: :lol: пий си хапчетата и лягай да спиш :lol: програмата в лаптопа е проблема :lol:
дипломата не прави човека,ако въобще я има :lol:

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.

Мнениеот Вал » 02 май 2018 07:58

W84me написа:"Ментето, Нулио Роси" изнася лекция за А и Б във футбола на иначе толкова талантливият треньор Сашко Пътя :)


Не си ли разбрал, класирането се прави от играчи, набирани със съответен бюджет. 3 отбора с по 50 милиона бюджет трудно ще бъдат изместени. Следват втората редица Ботев сигурно към 10 милиона и Берое сигурно към 5 милиона и после останалите. Логично докато се сработят, богатите половин сезон са стимулирани от съдийството. Берое играят на мускули. Това не е вина на треньорите. Освен, че не му два на акъла на Томаш да противопостави на дървото Обертан по мощен защитник. Който и да е като Георги Динков или Бандаловдки. Но като цяло ако Ботев и Берое са лишени от възможност да се намесват в борбата за челото, първенство няма.

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот tervel49 » 02 май 2018 16:07

Нещата наистина загрубяват! До оня ден Томаш беше най-кадърния и компетентен треньор! Когато загуби позорно от ЦСКА-София, не се чуха кой знае какви гласове тук искащи оставката му. Виж като погодиха номера на Петър Хубчев и той си тръгна, отвратен от цялата заговорноческа клика срещу него, тук във форума едва се чуха няколко слаби гласа издигнати в негова защита.
Дали това могат да си спомнят някои от коментиращите беройци тук?

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот sandi74 » 03 май 2018 16:12

Вън ментето Томаш от Берое :idea: Вън :!: Стига вече срам :idea:

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот bsz1916 » 03 май 2018 17:39

tervel49 написа:Нещата наистина загрубяват! До оня ден Томаш беше най-кадърния и компетентен треньор! Когато загуби позорно от ЦСКА-София, не се чуха кой знае какви гласове тук искащи оставката му. Виж като погодиха номера на Петър Хубчев и той си тръгна, отвратен от цялата заговорноческа клика срещу него, тук във форума едва се чуха няколко слаби гласа издигнати в негова защита.
Дали това могат да си спомнят някои от коментиращите беройци тук?

Петър Хубчев едва ли има нужда точно от Вашата защита - добре знаем какво е постигнал с Берое и името му завинаги остава свързано с Берое и Стара Загора . Ако не знаете Хубчев е първият от Футболните среди " ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА " . След него бе удостоен Петко Петков - най - великият футболист в историята на старозагорския футбол , а 3 -тия е Христо Стоичков . Някак си е неуместно до тези имена , да се споменава и това на този за когото е пусната темата , затова ще го спестя и няма да го коментирам . И понеже споменах имената на тримата ПОЧЕТНИ ГРАЖДАНИ НА СТАРА ЗАГОРА свързани с футбола , ще споделя че според мен между тях някак неестествено липсва едно име - това на треньора на шампиона от 1986 год . Надявам се че през следващата 2019 година , във връзка с предстоящата му кръгла годишнина този пропуск да бъде корегиран и Евгени Янчовски да се нареди до останалите трима . Даже мисля че ще е добре още от сега феновете на Берое да поемем тази инциатива .

tervel49
Мнения: 10
Регистриран на: 15 яну 2018 20:48
Контакти:

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот tervel49 » 03 май 2018 18:28

bsz1916 написа:
tervel49 написа:Нещата наистина загрубяват! До оня ден Томаш беше най-кадърния и компетентен треньор! Когато загуби позорно от ЦСКА-София, не се чуха кой знае какви гласове тук искащи оставката му. Виж като погодиха номера на Петър Хубчев и той си тръгна, отвратен от цялата заговорноческа клика срещу него, тук във форума едва се чуха няколко слаби гласа издигнати в негова защита.
Дали това могат да си спомнят някои от коментиращите беройци тук?

Петър Хубчев едва ли има нужда точно от Вашата защита - добре знаем какво е постигнал с Берое и името му завинаги остава свързано с Берое и Стара Загора . Ако не знаете Хубчев е първият от Футболните среди " ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА " . След него бе удостоен Петко Петков - най - великият футболист в историята на старозагорския футбол , а 3 -тия е Христо Стоичков . Някак си е неуместно до тези имена , да се споменава и това на този за когото е пусната темата , затова ще го спестя и няма да го коментирам . И понеже споменах имената на тримата ПОЧЕТНИ ГРАЖДАНИ НА СТАРА ЗАГОРА свързани с футбола , ще споделя че според мен между тях някак неестествено липсва едно име - това на треньора на шампиона от 1986 год . Надявам се че през следващата 2019 година , във връзка с предстоящата му кръгла годишнина този пропуск да бъде корегиран и Евгени Янчовски да се нареди до останалите трима . Даже мисля че ще е добре още от сега феновете на Берое да поемем тази инциатива .



Е, наистина почнахте да омръзвате! Много важно, че сте направили Петьо Хубчев "ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА". Каква е цялата полза от всичко това след като групичка футболисти от "Берое" ведно с продажното ви ръководство се наведохте пред микренския бизнесмен и го предадохте по най-грозния начин. И къде бяхте вие привържениците на "Берое" за да го защитите тогава. И по специално ваша милост?
Иначе най-малко ме интересува, че и Христо Стоичков бил също "ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН" на града ви. Не знам точно какви са му заслугите към града ви, но щом така сте решили - моля! Същият този Стоичков ако не се лъжа е и доктор хонорис кауза в Пловдивския университет. Както повечето мислещи хора казват: В България е възможно всичко!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот arena23 » 03 май 2018 21:14

bsz1916 написа:
tervel49 написа:Нещата наистина загрубяват! До оня ден Томаш беше най-кадърния и компетентен треньор! Когато загуби позорно от ЦСКА-София, не се чуха кой знае какви гласове тук искащи оставката му. Виж като погодиха номера на Петър Хубчев и той си тръгна, отвратен от цялата заговорноческа клика срещу него, тук във форума едва се чуха няколко слаби гласа издигнати в негова защита.
Дали това могат да си спомнят някои от коментиращите беройци тук?

Петър Хубчев едва ли има нужда точно от Вашата защита - добре знаем какво е постигнал с Берое и името му завинаги остава свързано с Берое и Стара Загора . Ако не знаете Хубчев е първият от Футболните среди " ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА " . След него бе удостоен Петко Петков - най - великият футболист в историята на старозагорския футбол , а 3 -тия е Христо Стоичков . Някак си е неуместно до тези имена , да се споменава и това на този за когото е пусната темата , затова ще го спестя и няма да го коментирам . И понеже споменах имената на тримата ПОЧЕТНИ ГРАЖДАНИ НА СТАРА ЗАГОРА свързани с футбола , ще споделя че според мен между тях някак неестествено липсва едно име - това на треньора на шампиона от 1986 год . Надявам се че през следващата 2019 година , във връзка с предстоящата му кръгла годишнина този пропуск да бъде корегиран и Евгени Янчовски да се нареди до останалите трима . Даже мисля че ще е добре още от сега феновете на Берое да поемем тази инциатива .

След "Левски" Берое е един от най-обичаните от мен отбори! Но този с дефицита на сивия субстрат и тук се намесил. Реших да проверя дали продължава да хули Берое и отново попадам на замерване с лайна от доцентКАТА. Като не може да разговаря като хората, да си пие хаповете. Факт е, че ако човек иска да усети удоволствието от дискусия по дадена тема, трябва да посети чуждоезичен форум. Вижте руските, английските и немските форуми за какво иде реч. Прочетете как се обръщат хората един към друг. За дадено мнение има написани неща от сорта: “Браво”, или “Продължавайте напред”, или “Не бих се съгласил в тази част, защото”… Много ми е тъжно като пиша тези редове, защото се чувствам като глупак в собствената си страна и на собствения си език. Как да споделиш нещо или да разкажеш, като ще последва лавина от страшните екскременти на доценКАТА? Правя го на друг език и се чувствам добре. Резултатът – „форумна” и „коментарна” емиграция – чуждоезичните форуми стават по интересни и богати с участието на българите там, а българското „коментарно пространство” става бедно и остават само тези, които могат да псуват. Странно как и в Интернет се повтаря това, което се случва в България.

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот arena23 » 03 май 2018 23:02

tervel49 написа:
bsz1916 написа:
tervel49 написа:Нещата наистина загрубяват! До оня ден Томаш беше най-кадърния и компетентен треньор! Когато загуби позорно от ЦСКА-София, не се чуха кой знае какви гласове тук искащи оставката му. Виж като погодиха номера на Петър Хубчев и той си тръгна, отвратен от цялата заговорноческа клика срещу него, тук във форума едва се чуха няколко слаби гласа издигнати в негова защита.
Дали това могат да си спомнят някои от коментиращите беройци тук?

Петър Хубчев едва ли има нужда точно от Вашата защита - добре знаем какво е постигнал с Берое и името му завинаги остава свързано с Берое и Стара Загора . Ако не знаете Хубчев е първият от Футболните среди " ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА " . След него бе удостоен Петко Петков - най - великият футболист в историята на старозагорския футбол , а 3 -тия е Христо Стоичков . Някак си е неуместно до тези имена , да се споменава и това на този за когото е пусната темата , затова ще го спестя и няма да го коментирам . И понеже споменах имената на тримата ПОЧЕТНИ ГРАЖДАНИ НА СТАРА ЗАГОРА свързани с футбола , ще споделя че според мен между тях някак неестествено липсва едно име - това на треньора на шампиона от 1986 год . Надявам се че през следващата 2019 година , във връзка с предстоящата му кръгла годишнина този пропуск да бъде корегиран и Евгени Янчовски да се нареди до останалите трима . Даже мисля че ще е добре още от сега феновете на Берое да поемем тази инциатива .



Е, наистина почнахте да омръзвате! Много важно, че сте направили Петьо Хубчев "ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА". Каква е цялата полза от всичко това след като групичка футболисти от "Берое" ведно с продажното ви ръководство се наведохте пред микренския бизнесмен и го предадохте по най-грозния начин. И къде бяхте вие привържениците на "Берое" за да го защитите тогава. И по специално ваша милост?
Иначе най-малко ме интересува, че и Христо Стоичков бил също "ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН" на града ви. Не знам точно какви са му заслугите към града ви, но щом така сте решили - моля! Същият този Стоичков ако не се лъжа е и доктор хонорис кауза в Пловдивския университет. Както повечето мислещи хора казват: В България е възможно всичко!

Положението с манталитета на доцентКАТА е трагично- абсолютна простащина, без елементарно възпитание, първи седем години и т. н. Най-лошото следва: вследствие на тоталното оплюване и напсуване на всичко, на практика няма нито една добра българска идея, дори в Интернет. Интернет и форумите са място за дискусия и генератор на идеи. „В спора се ражда истината” е вярно твърдение, само ако спорещите са джентълмени и изповядват една и съща ценностна система и познания, другото е дрънкалник, говорилня. Понеже той/тя се смята за компетентен да напсува всеки – резултатът е: крайна интелектуална и естетическа мизерия, гарнирана с посредственост. Нищо смислено в областта на спорта, науката, философията, техниката или живота въобще, няма да остане ненапсувано.
Но българите не сме страшни простаци и завистници, колкото и да се посаждаш навсякъде! И потърси превода и идеята на DHC! Нали си доцентКА! Нали си такава/такъв в много университети? Или си виждал университет от трамвая или на кино! DHC се присъжда от висше училище за заслуги към развитието на науката, образованието, културата и обществения живот или като жест на добра воля ! И дали са академични пришълци Аlec Baldwin, Jon Bon Jovi, Игнат Канев! А Muhammad Ali е Доктор Хонорис Кауза на Принстънския университет с улично образование. Световна практика е да се доминират спортисти с местно или световно значение.
И DHC няма нищо общо с персонални отношения. А какво ще остане от онзи заспал боклук, завистника? Стоичков е личност с всичките си недостатъци. А тези недостатъци са даже симпатични, завистниците може и да са школувани манипулатори, но те ще бъдат щастливи да му измият краката. Та как беше името на онзи завистник? Фактът, че толкова години темата не слиза от преса, студия и мрежата, говори сам по себе си кой е Христо Стоичков! И марш извън темета "Берое"!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: Томаш.Оставка.Веднага.Стига вече срам.

Мнениеот arena23 » 03 май 2018 23:03

tervel49 написа:
bsz1916 написа:
tervel49 написа:Нещата наистина загрубяват! До оня ден Томаш беше най-кадърния и компетентен треньор! Когато загуби позорно от ЦСКА-София, не се чуха кой знае какви гласове тук искащи оставката му. Виж като погодиха номера на Петър Хубчев и той си тръгна, отвратен от цялата заговорноческа клика срещу него, тук във форума едва се чуха няколко слаби гласа издигнати в негова защита.
Дали това могат да си спомнят някои от коментиращите беройци тук?

Петър Хубчев едва ли има нужда точно от Вашата защита - добре знаем какво е постигнал с Берое и името му завинаги остава свързано с Берое и Стара Загора . Ако не знаете Хубчев е първият от Футболните среди " ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА " . След него бе удостоен Петко Петков - най - великият футболист в историята на старозагорския футбол , а 3 -тия е Христо Стоичков . Някак си е неуместно до тези имена , да се споменава и това на този за когото е пусната темата , затова ще го спестя и няма да го коментирам . И понеже споменах имената на тримата ПОЧЕТНИ ГРАЖДАНИ НА СТАРА ЗАГОРА свързани с футбола , ще споделя че според мен между тях някак неестествено липсва едно име - това на треньора на шампиона от 1986 год . Надявам се че през следващата 2019 година , във връзка с предстоящата му кръгла годишнина този пропуск да бъде корегиран и Евгени Янчовски да се нареди до останалите трима . Даже мисля че ще е добре още от сега феновете на Берое да поемем тази инциатива .



Е, наистина почнахте да омръзвате! Много важно, че сте направили Петьо Хубчев "ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СТАРА ЗАГОРА". Каква е цялата полза от всичко това след като групичка футболисти от "Берое" ведно с продажното ви ръководство се наведохте пред микренския бизнесмен и го предадохте по най-грозния начин. И къде бяхте вие привържениците на "Берое" за да го защитите тогава. И по специално ваша милост?
Иначе най-малко ме интересува, че и Христо Стоичков бил също "ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН" на града ви. Не знам точно какви са му заслугите към града ви, но щом така сте решили - моля! Същият този Стоичков ако не се лъжа е и доктор хонорис кауза в Пловдивския университет. Както повечето мислещи хора казват: В България е възможно всичко!

Положението с манталитета на доцентКАТА е трагично- абсолютна простащина, без елементарно възпитание, първи седем години и т. н. Най-лошото следва: вследствие на тоталното оплюване и напсуване на всичко, на практика няма нито една добра българска идея, дори в Интернет. Интернет и форумите са място за дискусия и генератор на идеи. „В спора се ражда истината” е вярно твърдение, само ако спорещите са джентълмени и изповядват една и съща ценностна система и познания, другото е дрънкалник, говорилня. Понеже той/тя се смята за компетентен да напсува всеки – резултатът е: крайна интелектуална и естетическа мизерия, гарнирана с посредственост. Нищо смислено в областта на спорта, науката, философията, техниката или живота въобще, няма да остане ненапсувано.
Но българите не сме страшни простаци и завистници, колкото и да се посаждаш навсякъде! И потърси превода и идеята на DHC! Нали си доцентКА! Нали си такава/такъв в много университети? Или си виждал университет от трамвая или на кино! DHC се присъжда от висше училище за заслуги към развитието на науката, образованието, културата и обществения живот или като жест на добра воля ! И дали са академични пришълци Аlec Baldwin, Jon Bon Jovi, Игнат Канев! А Muhammad Ali е Доктор Хонорис Кауза на Принстънския университет с улично образование. Световна практика е да се доминират спортисти с местно или световно значение.
И DHC няма нищо общо с персонални отношения. А какво ще остане от онзи заспал боклук, завистника? Стоичков е личност с всичките си недостатъци. А тези недостатъци са даже симпатични, завистниците може и да са школувани манипулатори, но те ще бъдат щастливи да му измият краката. Та как беше името на онзи завистник? Фактът, че толкова години темата не слиза от преса, студия и мрежата, говори сам по себе си кой е Христо Стоичков! И марш извън темета "Берое"!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта