Игра с прогнози

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Игра с прогнози

Мнениеот sandi74 » 22 апр 2018 16:42

Нека в тази тема си кажем мненията за това кои ще са шампион,вицешампион,бронзов медалист и четвърти в крайното класиране.Кой ще вземе и Купата на България?Купата е за Ботев :idea: Шампион-Лудогорец.Среброто за ЦСКА-София а Левски и Берое да се разбират за третото място и за баражчето срещу седмия от втората осмица.И двете отборчета са гола вода и едва ли ще искат да берат срамове още в първият предварителен кръг срещу отбори от ранга Санта Клара,Дюделанж или Партизани Тирана примерно казано.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6763
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Игра с прогнози

Мнениеот icko65 » 22 апр 2018 17:04

Шампион-Лудогорец.Вицешампион-ЦСКА-София.Бронз и купа-Левски.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 493
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Игра с прогнози

Мнениеот grozdanovdng78 » 22 апр 2018 17:08

Шампион-Лудогорец. Вице шампион-ЦСКА-София. Бронз-Берое и купа-Ботев, Берое ще вземе последната квота за Европа

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози

Мнениеот bsz1916 » 22 апр 2018 17:11

Шампионът е ясен още преди да почне първенството . Просто класата на Лудогорец е далеч по - голяма от тая на останалите отбори , колкото и някои да се мъчат да измислят други причини . Второто място също вече е ясно - то е за Микре Юнайтед . Ако не се издъним в следващия мач срещу Левски , мисля че 3 - ти ще е Берое . Въпреки че симпатиите ми са към Ботев , според мен купата ще е за Левски - След като Левски загуби финала в Ловеч срещу Берое и в Бургас срещу Черно море , от БФС взеха мерки и вече финалите са само в София . Така столичните отбори вече винаги ще имат предимство като домакини , а и у дома и за съдиите е по - лесно да помагат . Баражът за ЛЕ според мен ще е между Берое и Черно море . Берое ще е с предимство като домакин , но не зная дали това ще се окаже достатъчно .

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 389
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Игра с прогнози

Мнениеот sss1912 » 22 апр 2018 22:18

Шампионът е ясен,неговото място е предвидено и гарантирано от съответните органи в държавата,БФС,БСП,СДС и Съюза на инвалидите.Вицешампиона-също.Бронзовото тенеке,колкото и да ми е неприятно заради Берое ще бъде за вечно ощитените и любимци на всички власти-подуенските инвалиди.За директния мач срещу Берое цялото БФС и съдийска комисия са на бойна нога да не би да стане някаква грешка.Купата ще е за победителя от реванша на полуфинала в София /Левски или ЦСКА/.Берое ако играе бараж за ЛЕ ще го вземе.За нас почетното 5 място и награда - среща със загинал антифашист и неистово хвалене на извънземният и неповторим лунатик именуван неизвестно защо с прозвището "треньор" Н.Киров/Белия/.

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Игра с прогнози

Мнениеот anons » 23 апр 2018 10:24

Шампиона е ясен.
Купата е тройна ........
Третото място все пак за Левски.....ако не се класират на финала
Но виждам едно 2:0 втория мач и продължения......


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта