Лудогорец-Берое-7:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот sandi74 » 18 апр 2018 23:21

helemong написа:Сандито е мазохист. Факт. Сандито е голям мазохист. Факт. Сандито е най-големия, ненадминат мазохист. Факт.
Сандито от ден на ден става все по-голям мазохист. Факт. Стига толкова факти за днес.

Когато фактите говорят и ние Богопомазаните и Богоизбраните сме длъжни смирено да сведем глави и да замълчим.ФАКТ :idea: :!:

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот G_I_G » 18 апр 2018 23:28

Вече втори мач се вижда как когато ни натиснат в началото и ако ни вкарат 3 гола, след това рухваме психически и поемаме още толкова. Така беше с Литекс (Етрополе), сега и с Лудогорец.
Сега ще играем срещу Литеск от Етрополе. Литекс са доказано много добър отбор и неслучайно са втори, като дори имаха шанс за 5-та титла, но явно вече титлата на оранжевите ще се измъкне.

Не знам, за мен тоя мач ми беше още в началото абсолютно безразличен как ще завърши. Абсолютно не ме трогна с нищо, даже да бяхме паднали със 17 гола, не ме човъркна даже малко, даже изпуснах първия гол, защото бях си пуснал слушалките на лаптопа и не гледах мача. Ясно е кой ще е шампион, остава да се преборим за третото място и толкоз!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот sandi74 » 18 апр 2018 23:37

G_I_G написа:Вече втори мач се вижда как когато ни натиснат в началото и ако ни вкарат 3 гола, след това рухваме психически и поемаме още толкова. Така беше с Литекс (Етрополе), сега и с Лудогорец.
Сега ще играем срещу Литеск от Етрополе. Литекс са доказано много добър отбор и неслучайно са втори, като дори имаха шанс за 5-та титла, но явно вече титлата на оранжевите ще се измъкне.

Не знам, за мен тоя мач ми беше още в началото абсолютно безразличен как ще завърши. Абсолютно не ме трогна с нищо, даже да бяхме паднали със 17 гола, не ме човъркна даже малко, даже изпуснах първия гол, защото бях си пуснал слушалките на лаптопа и не гледах мача. Ясно е кой ще е шампион, остава да се преборим за третото място и толкоз!

Ако ще се борим като в днешният мач..... :mrgreen: :lol: ;)

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот G_I_G » 18 апр 2018 23:52

Няма да е както днес, днешния мач и този срещу Литекс (Етрополе) бяха огромно изключение.
Все пак сме на 3-то място. А това говори много. Просто тоя ужасен мач трябва да се забрави и психически да се подготвим да треснем ЦСКА. Вярвам,че го можем.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-18 април от 20:30 часа

Мнениеот ELFen » 19 апр 2018 00:33

greeny написа:прекалено отворено и прекалено се опитваме да играем футбол. Срещу такива отбори е хубаво да играем повече стил хер Хубчев, много прибрани и на контри атаки, в никакъв случай не бива да оставяме толкова свободни пространства

+1
greeny написа:разликата ни е прекалено голяма, а пък срещу ЦСКА-София, трябва да направим минимум равен така ли? Същите които биха Лудогорец с 2:0 и на скоро направиха много оспорван мач за 3:2 и само късмета и глупавия червен картон им попречи да измъкнат поне равен. Добре.

това, 2:0 съм го пропуснал :roll:
ЦСКА- София играят на кръв с нас по лични причини ;), не са нищо особено - Каранга има чувството за пласиране и ги вади късметлийски /нещо като Камбуров в Локо ПД/, без него имат само един читав мач :!:

Херо го каза: "Днес видяхте какво могат, като са концентрирани 90' ". Кофти, че се случи на Берое - приятен футбол показват.Като изключим резултата, първите 20 мин. доста качество в отиграванията.
Успех натам!
висша математика:314 :idea:

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот zeitung23 » 19 апр 2018 06:36

Загубихме защото сме пазим за Мача с Цска люляците за това. Съдииска отбор са Лудогорец 2 гола от засада както в стз на 6 март, подпира ги яко защото ги е страх Лудогорец. Те без съдията са гола вода както и люляците Цска литекс. Така че 2 за а сади 2 гола и ние не играхме добре ама нямаше и дузпи при контакта почти не беше паднал ама се усети че трябва да падне да преиграе хаах

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот sandi74 » 19 апр 2018 07:08

zeitung23 написа:Загубихме защото сме пазим за Мача с Цска люляците за това. Съдииска отбор са Лудогорец 2 гола от засада както в стз на 6 март, подпира ги яко защото ги е страх Лудогорец. Те без съдията са гола вода както и люляците Цска литекс. Така че 2 за а сади 2 гола и ние не играхме добре ама нямаше и дузпи при контакта почти не беше паднал ама се усети че трябва да падне да преиграе хаах

Даскале,как можа да направиш толкова малко правописни грешки :?: :idea: :!: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :lol:

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот bsz1916 » 19 апр 2018 07:13

zeitung23 написа:Загубихме защото сме пазим за Мача с Цска люляците за това. Съдииска отбор са Лудогорец 2 гола от засада както в стз на 6 март, подпира ги яко защото ги е страх Лудогорец. Те без съдията са гола вода както и люляците Цска литекс. Така че 2 за а сади 2 гола и ние не играхме добре ама нямаше и дузпи при контакта почти не беше паднал ама се усети че трябва да падне да преиграе хаах

А когато паднахме от Микре със 6:0 за кой мач се пазехме - това не беше ли последния мач преди зимната пауза ?

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот zeitung23 » 19 апр 2018 10:12

bsz1916 написа:
zeitung23 написа:Загубихме защото сме пазим за Мача с Цска люляците за това. Съдииска отбор са Лудогорец 2 гола от засада както в стз на 6 март, подпира ги яко защото ги е страх Лудогорец. Те без съдията са гола вода както и люляците Цска литекс. Така че 2 за а сади 2 гола и ние не играхме добре ама нямаше и дузпи при контакта почти не беше паднал ама се усети че трябва да падне да преиграе хаах

А когато паднахме от Микре със 6:0 за кой мач се пазехме - това не беше ли последния мач преди зимната пауза ?



Грешката беше че се надигравахме с тях. С Цска литекс и Лудогорец се надигравахме, а срещу Левски не се надигравахме и срещу Ботев.?!? Цска литекс са отказали вече от титлата може да ни пуснат ама не знам ще видим.

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Лудогорец-Берое-7:0

Мнениеот greeny » 19 апр 2018 10:32

CaptainBertorelli написа:
greeny написа:
CaptainBertorelli написа:И между другото, дано уволните Томаш. На Стамен му мажат ските, но се надявам точно Томаш да го замести.


Пепел ти на устата (клавиатурата). Томаш се надявам остане поне колкото Хубчев и Илиев, а като успехи дано да ги надмине!

Е, той остане ли съм сигурен, че ще ги надмине, но и при вас има бая разбирачи. На това разчитам :idea:


тук съм много съгласен с теб, а и наистина за малко щяха да го изгонят изгонят есенния полусезон. Добре че бихме Витоша с голям късмет и от тогава тръгнахме нагоре.
Но и при вас е пълно с разбирачи искащи резултати веднага, така че и там не се знае колко ще издържи. Но това си е национална култура.

ELFen написа:това, 2:0 съм го пропуснал :roll:
ЦСКА- София играят на кръв с нас по лични причини ;), не са нищо особено - Каранга има чувството за пласиране и ги вади късметлийски /нещо като Камбуров в Локо ПД/, без него имат само един читав мач :!:

Херо го каза: "Днес видяхте какво могат, като са концентрирани 90' ". Кофти, че се случи на Берое - приятен футбол показват.Като изключим резултата, първите 20 мин. доста качество в отиграванията.
Успех натам!


Грешка да, 2:1 ви биха и то в продълженията.
Мерси за пожеланията, и аз мисля че въпреки резултата показахме прилична игра в началото де, то после имаше само един отбор. Явно вашите футболисти много искаха честитят РД на шефа си. Както и да е, успех в Евротурнирите и ШЛ!
I am the Lizard King, I can do anything!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта