Берое-Ботев-3:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Берое-Ботев-3:2

Мнениеот zeitung23 » 15 апр 2018 15:58

Супер страхливи Ботев Пд играят ми със съдията цял мач. БЕРОЕ трябваше да вкара точно 5 гола 1во полувреме пропуска на Камбуров, и после Еуженио дето ги върза 4 човека стил меси 1000% гол беше това. Берое заслужи победата Ботев не бяха достойни. И трябваше да са с 9 човека Ботев, ама съдията ги подпира за ЛЕ 3то място ама няма Берое ще победи и Левски в Стара Загора, и хикс с Лудогорец макар че съдията и там ще е ключов играч за Лудогорец, както другата събота, тук в Стара Загора Берое - Цска-Литекс. Ще подпира съдията Литекс Цска ще е яко клане, ама имаме самочувствие и си вярваме което е най-важното.

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:2

Мнениеот greeny » 17 апр 2018 09:58

Глупости, Ботев изобщо не бяха страхливи, а си играха доста спокойно. Дори влезеха много добре в мача, а за първи път от много време видях Берое да не могат да вържат повече от три паса и да задържат топката, както го правим напоследък. Определено се бяхме пренавили, но пък и с много дух се връщахме след всяко изравняване. Има дух в отбора, има и красота в играта, не е баш както твърди колегата от Ботев. Третия ни гол беше с доста класа и определено заслугата е не малка и на Бригидо.

Относно публиката, бяхме малко, но за сметка на това качествено. Беше много яко и отдавна не се бях чувствал така на Храма. Забавлявахме се през цялото време и определено това повлия и на играчите. Жалко само че от Пд дойдоха толкова малко хора.
Най-якото е че имам три поредни посетени мача на Берое и три победи :)
I am the Lizard King, I can do anything!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта