Защо хората не ходят на мачове?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 апр 2018 10:27

7 е добро число написа:Исках да ходя на Делиорман - Милан , ама кренвиршите решиха да се игра в Резанград , а не на националния и като сложих чертата ми излезеше към 300-350лв. То до Милано и обратно със самолет ми излиза макс 40 евро и билет за мача 20 . :mrgreen:

Преди 2 или 3 седмици бях в Благоевград и реших , че ще ходя на мач . То пък се оказа , че ще играят с Литекс и казах не мирси .

За цената за полет си прав, но началника ми щеше да ходи в Милано точно около този мач (не заради него) и свободните места за полет точно тогава струваха 2но и тройно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот zeitung23 » 09 апр 2018 18:09

Причините са много, до миналата година играта на Берое,а начина на игра,паднахме от цска-литекс там за купата едни 2 мача с по 2-0,после пък за първенство едно 4-0 в софия,сега се надиграваме този сезон със тях 9-0 голова разлика,трудно ще обърнем нещата както с левски в Стара Загора 5 поредни побди имаме над тях в Стз, сега е време да им пишем 6-тица. И цената на билета е 5 лв най-ниската цена,колкото и да е евтин билета, и без пари да е пак няма да има много хора !!

Потребителски аватар
veskoto
Мнения: 6
Регистриран на: 30 юли 2011 20:01
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот veskoto » 09 апр 2018 19:43

Да споделя и аз. Едно време баща ми ме водише по мачове, както той казваше "Да свикнеш, че хората псуват".
За 4 години имам 3-4 мача. И няма да си заведа детето на мач, защото в 90% от времето песните на агитката са псувни. ПСУВНИ БЕ ПИЧОВЕ!
На 6-7 години вече знаех почти всички песни за Берое наизуст. Винаги се качвахме горе в ляво на козирката. И ходихме 2 часа преди мач, за да можем да седнем. Но нямаше такива с псувни, каквито са сега!
Заведох детето ми на мача в Търново. Хареса му и иска пак! Но ще е на мач с Верея най-вероятно.
Та те за това не ходя вече по мачове.
Няма мое, няма твое, СВЕТЪТ Е БЕРОЕ!

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот zeitung23 » 09 апр 2018 19:51

Ходя на мач и хич не ми пука че псуват. СТАДИОНА Е МЯСТО КЪДЕ МОЖЕ ДА ИЗБИЕШ: КОМПЛЕКСИТЕ СИ,КОФТИ НАСТРОЕНИЕТО СИ ЕНЕРГИЯТА СИ, И ИМАШ ТОВА ПРАВО. ОТИВАШ НА МАЧА И НЕ СЛУШАШ КОЙ КАКВО ВИКА И ТОВА Е ТОЛКОВА. ДРУГО Е АКО ИМА 7-10 ХИЛЯДИ И ЕДНА ГРУПА ОТ 500-1000 ЧОВЕКА ДА ПСУВА Е НИЩО !! НЕ СЕ ЧУВА ТОЛКОВА КАТО ВИКАТ ААУУ ЕЕ ИИ

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот sandi74 » 09 апр 2018 20:35

zeitung23 написа:Ходя на мач и хич не ми пука че псуват. СТАДИОНА Е МЯСТО КЪДЕ МОЖЕ ДА ИЗБИЕШ: КОМПЛЕКСИТЕ СИ,КОФТИ НАСТРОЕНИЕТО СИ ЕНЕРГИЯТА СИ, И ИМАШ ТОВА ПРАВО. ОТИВАШ НА МАЧА И НЕ СЛУШАШ КОЙ КАКВО ВИКА И ТОВА Е ТОЛКОВА. ДРУГО Е АКО ИМА 7-10 ХИЛЯДИ И ЕДНА ГРУПА ОТ 500-1000 ЧОВЕКА ДА ПСУВА Е НИЩО !! НЕ СЕ ЧУВА ТОЛКОВА КАТО ВИКАТ ААУУ ЕЕ ИИ

Даскале,хубаво ходиш на мачове ама си оставаш бавноразвиващ неграмотник :mrgreen: :lol: ФАКТ.Чети даскале,чети че и "Любен Каравелов" няма да завършиш и в "Чистотата" няма да те вземат на работа и ще се наложи от обществените тоалетни да ядеш :idea: :!: :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
veskoto
Мнения: 6
Регистриран на: 30 юли 2011 20:01
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот veskoto » 09 апр 2018 20:49

zeitung23 написа:Ходя на мач и хич не ми пука че псуват. СТАДИОНА Е МЯСТО КЪДЕ МОЖЕ ДА ИЗБИЕШ: КОМПЛЕКСИТЕ СИ,КОФТИ НАСТРОЕНИЕТО СИ ЕНЕРГИЯТА СИ, И ИМАШ ТОВА ПРАВО. ОТИВАШ НА МАЧА И НЕ СЛУШАШ КОЙ КАКВО ВИКА И ТОВА Е ТОЛКОВА. ДРУГО Е АКО ИМА 7-10 ХИЛЯДИ И ЕДНА ГРУПА ОТ 500-1000 ЧОВЕКА ДА ПСУВА Е НИЩО !! НЕ СЕ ЧУВА ТОЛКОВА КАТО ВИКАТ ААУУ ЕЕ ИИ

Това е разликата. Преди да идеш на мач беше кеф, забавление. Сега - да избиеш комплексите.
После пак питайте защо никой вече не ходи на мач.
Няма мое, няма твое, СВЕТЪТ Е БЕРОЕ!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот sandi74 » 09 апр 2018 21:02

veskoto написа:
zeitung23 написа:Ходя на мач и хич не ми пука че псуват. СТАДИОНА Е МЯСТО КЪДЕ МОЖЕ ДА ИЗБИЕШ: КОМПЛЕКСИТЕ СИ,КОФТИ НАСТРОЕНИЕТО СИ ЕНЕРГИЯТА СИ, И ИМАШ ТОВА ПРАВО. ОТИВАШ НА МАЧА И НЕ СЛУШАШ КОЙ КАКВО ВИКА И ТОВА Е ТОЛКОВА. ДРУГО Е АКО ИМА 7-10 ХИЛЯДИ И ЕДНА ГРУПА ОТ 500-1000 ЧОВЕКА ДА ПСУВА Е НИЩО !! НЕ СЕ ЧУВА ТОЛКОВА КАТО ВИКАТ ААУУ ЕЕ ИИ

Това е разликата. Преди да идеш на мач беше кеф, забавление. Сега - да избиеш комплексите.
После пак питайте защо никой вече не ходи на мач.

Абсолютно,сега малоумниците ходят на мач за да докажат кой е по-малоумен :mrgreen: :lol: После защо стадионите били празни :idea: Няма вече мазохисти :!:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот fen1914 » 13 апр 2018 23:06

Защото мачовете са безкрайно тъпи и неинтересни, и защото няма футболисти, които да те накарат да отидеш да ги гледаш.

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот zeitung23 » 15 апр 2018 07:50

Бях на стадиона на око определям 5 - 6 хиляди макс 6 хиляди човека с Литекс Цска 10 11 хиляди тогава.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот sandi74 » 15 апр 2018 11:12

zeitung23 написа:Бях на стадиона на око определям 5 - 6 хиляди макс 6 хиляди човека с Литекс Цска 10 11 хиляди тогава.

Смятането не ти се отдава ама това е нормално за двойкаджия от "Любен Каравелов" :mrgreen: :lol: Ако ги умножиш по две може би ще си близо до цифричките които си посочил :idea: :!:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта