Защо хората не ходят на мачове?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот CaptainBertorelli » 05 апр 2018 11:52

Ще видим колко ще сте на 21.04. И ако сте два-три пъти повече от средната ви посещаемост, пак ще нищим причините за отлив на публика.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот onegavon » 05 апр 2018 11:53

Ти да не си братовчед на Кашчей? Същия стил и псевдоморализъм.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот Cicero » 05 апр 2018 12:02

Защото в театрите са по-добри спектаклите.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот kamilata3 » 05 апр 2018 12:07

greeny написа:
bsz1916 написа:
greeny написа:Освен победата най-важното за този мач е да напълним стадиона, отбора го заслужава така че нека се мобилизираме както си трябва.

Стадионът едва ли ще се напълни . Всички знаем кои 2 мача отвратиха привържениците на Берое и по - голямата част от тях спряха да идват на стадиона . Няма как добрите игри и резултати срещу други отбори ( дори и срещу Левски ) да измият срама от 2 - та позорни мача . Отговорът дали поне част от публиката ще се завърне на стадиона , ще научим след мача който ще се играе на 21 април от 20 часа . Лошото е че много от хората свикнаха ( и им хареса ) да гледат срещите по телевизията и едва ли ще се завърнат на трибуните дори и при положителен резултат .


G_I_G написа:
bsz1916 написа:Всички знаем кои 2 мача отвратиха привържениците на Берое и по - голямата част от тях спряха да идват на стадиона


И сега ако го повториш пак за точно кои два мача става въпрос, за само 1 милиард 679 милиона и 460-ти хиляден път, ще е много яко...


И на мен ми омръзнаха тия мантри. Човек като не иска да направи нещо винаги ще си намери оправдание. А ако тези два мача са онези два мача за купата, това е най-тъпото оправдание което може да измисли някой бероец за да не идва на мачове на Берое. Такъв човек дори едва ли може да се нарича бероец.

Конкретно за тези мачове тогавашното ЦСКА си ни биха мъжката и напълно заслужено. Време е да спрем да говорим за договорки, продажби и подобни глупости за които нямаме доказателства. Христо Янев дойде надъхан с млади момчета, които едвам ходеха в края на мача но играеха. Това е магията на футбола. Отбор от трета дивизия да бие един от силните на деня. Аз лично затова харесвам футбола и се накефих на тогавашния червен отбор, въпреки че ни биха два пъти с 2:0.
Аз бях и на двата мача и не съжалявам за което. Който съжалява значи има други лични проблеми и е объркал отбора.

Както и да е. Да не изпадам в излишни приказки. Защо според вас е толкова ниска посещаемостта на стадиона? И понеже причините са много и сме ги дъвкали неведнъж (ТВ, демографски, неудобни часове, несигурност по трибуните) ще задам и втори по-важен въпрос. Възможно ли е хората да се върнат на стадиона и ще видим ли скоро в България пълни стадиони?


Едно нормално мнение,евалата,само да кажа на това малко човече bsz1916",че мач не се урежда 6-0 ,но е разбираемо злоба те храни теб.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот kamilata3 » 05 апр 2018 12:14

bsz1916 написа:
7 е добро число написа:Те направиха цяло първенство за да може Литекс да играе в него , нека сега да си ги гледат .

Даже не знам кои отбори играят в Смешната Гриша Лига на България , освен Литекс на Армията , разбира се . :mrgreen:

Да си призная за това не съм се сетил , но наистина когато създаваш една " професионална " лига от 14 отбора и вкарваш там 4 от тях ( почти една трета ) по административен път , наистина едва ли си заслужава да се гледа . Ами утре по същия начин след като свърши първенството , някои хора могат да седнат в една канцелария и да подредят и крайното класиране . Щом може по този начин да се реши кои отбори да са в така наречената ППЛ , защо да не може и за класирането ?


А ти замислял ли си се кои отбори да играя в ППЛ отбори влизащи за един сезон продаващи мачове и още след 10 кръг е ясно ,че изпадат,това ли ти се гледа,само ЦСКА ви е в устата,като сте толкова отворени,като ни нямаше по колко ходехте на мач ,като много се замисляте всички,тогава кой ви пречеше,сигурно пак Гриша Ганчев,да ти писне от форумни мишки седящи и по цял ден плюещи по всеки и всичко.Много скачате от Берое ,но като с държавни пари си плащате масрафа всичко е точно нали,тогава няма ощетени ,но като е за ЦСКА олеле ощетиха и светия синод.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

DaniSf
Мнения: 4
Регистриран на: 22 окт 2013 10:56
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот DaniSf » 05 апр 2018 13:05

Аз лично ходя на по 3-4 мача годишно, Левски Литекс и т.н.
Причината е, че няма условия по стадионите. Смятам, че София е достатъчно богат град за да може да си позволи един модерен стадион, но явно това скоро няма да се случи.

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот pyrwaka » 05 апр 2018 13:07

НЕходенето по мачовете е поголовно и масово явление по ВСИЧКИ стадиони.И то не е от вчера и днес.Причините не са една и две.Кой и каквото и да предположи все ще има доза истина.Демографска криза,купуване на съдии,противникови играчи,корупция,уреждане на мачове,черно тото,създаване на нови лиги за нови отбори,скапаните "стадиони" и още и още.......Всеки който се занимава с футбол в България дава своя дан за опразване стадионите. :x Тая година се опитват да внесат малко изкуственна интрига уж между Лудогорец и наскоро преместения отбор в София,ама всичко е кьор фишек.Видно е по полупразните стадиони в Разград и София.Посещаемост между 300-1500 човека....... :oops: Повече какво да се коментира.Последните мачове може и да се вдигне посещаемоста в предвид "интригата",но това няма да промени генерално картинката. ;)

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот 7 е добро число » 05 апр 2018 14:18

Исках да ходя на Делиорман - Милан , ама кренвиршите решиха да се игра в Резанград , а не на националния и като сложих чертата ми излезеше към 300-350лв. То до Милано и обратно със самолет ми излиза макс 40 евро и билет за мача 20 . :mrgreen:

Преди 2 или 3 седмици бях в Благоевград и реших , че ще ходя на мач . То пък се оказа , че ще играят с Литекс и казах не мирси .
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
chalga
Мнения: 37
Регистриран на: 28 апр 2015 12:54
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот chalga » 05 апр 2018 14:55

Не ходят заради ниското ниво, лекенцата в тимовете, купените рефери. Мен ме е срам да гледам български мачове вече вместо да се развиваме сваляме нивото.

Потребителски аватар
chalga
Мнения: 37
Регистриран на: 28 апр 2015 12:54
Контакти:

Re: Защо хората не ходят на мачове?

Мнениеот chalga » 05 апр 2018 14:58

DaniSf написа:Аз лично ходя на по 3-4 мача годишно, Левски Литекс и т.н.
Причината е, че няма условия по стадионите. Смятам, че София е достатъчно богат град за да може да си позволи един модерен стадион, но явно това скоро няма да се случи.


Eдин познат правеше националния стадион. Човекът луди пари спечели- каза че от всичко са крали седалките са най-скапаните, а както видяхме на Лефски Микре една вечер дъжд да вали и всичко става локви т.е. и теренът е най-ниското качество. Но тук е така слаб народ третиран по робски. Нивото е каквото заслужавате. 9 века сте търпяли ще търпите и още то ви е в корените на рода. :lol: Ходи върти сега гюбеци на турски чалга ритми като всичките ни футболисти и разпоретини и вярвай че си свободен :lol:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта