ГАВРА!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот Parmalat » 05 авг 2009 19:12

kanar4o това е Ботев :arrow:
Champions of Bulgaria: 1929, 1967
National Cup winners: 1962, 1981
Balkans Cup winners: 1972

Сравни кой отбор колко трофея има общо и после ме наричай смешник.
И без това съм симпатизант на друг отбор от Пловдив (Спартак Пловдив)

Много по-важни са европейските трофеи от една две или десет български титли!
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот kanar4o » 05 авг 2009 19:14

kartago написа:kanar4o,
ти на хапчета ли си нещо? Ако фен на "Берое" влезе във форума на "Ботев" и почне да ги ръси такива как ще реагираш?!

Кажи уе модераторче ... пак ли ще ме баннеш ... ония път за волейбола като бях прав ме банна ... после "Извинявай ,извинявай ,не бях прав" ... сега пак ме банни като искаш ... класата на форума е голяма ... да не говорим как злоупотребяваш с правата си ;) Въй ... въй ... въх ... (както казвате Вие в Бургас) ;)
Изображение

Изображение

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот kanar4o » 05 авг 2009 19:17

Parmalat написа:kanar4o това е Ботев :arrow:
Champions of Bulgaria: 1929, 1967
National Cup winners: 1962, 1981
Balkans Cup winners: 1972

Сравни кой отбор колко трофея има общо и после ме наричай смешник.
И без това съм симпатизант на друг отбор от Пловдив (Спартак Пловдив)

Много по-важни са европейските трофеи от една две или десет български титли!

Изумяваш ме ! Тея смешни балкански купи кво ми ги гледаш. Гледай тук:

Шампион на България:
Ботев - 2 пъти
Берое - 1 път (няма да подчертавам по какъв начин взета купа за пореден път ;) )

Вицешампион на България:
Ботев - 2 пъти
Берое - 1 път

Бронзов медалист на България:
Ботев - 12 пъти
Берое - 1 път

Айде сравнявай ми сега ;)
Изображение

Изображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот Parmalat » 05 авг 2009 19:18

kanar4o не се броят вторите и третите места,а спечелените купи от един отбор ;) В момента спорим за нещо безмислено,...но не е хубова така да изтъкваш Ботев пред другите отбори защото в момента не сте в цветущо състояние!
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот kartago » 05 авг 2009 19:20

kanar4o написа:
kartago написа:kanar4o,
ти на хапчета ли си нещо? Ако фен на "Берое" влезе във форума на "Ботев" и почне да ги ръси такива как ще реагираш?!

Кажи уе модераторче ... пак ли ще ме баннеш ... ония път за волейбола като бях прав ме банна ... после "Извинявай ,извинявай ,не бях прав" ... сега пак ме банни като искаш ... класата на форума е голяма ... да не говорим как злоупотребяваш с правата си ;) Въй ... въй ... въх ... (както казвате Вие в Бургас) ;)

Ами като съм сбъркал, нормално е да се извиня! Дали злоупотребявам?! Не го решаваш ти! Нали уе?......Иначе съм впечатлен, че ми говориш на "Вие", удивен съм, че я знаеш тая форма на обръщение!......

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот kanar4o » 05 авг 2009 19:22

Ае не ма занимавайте уе ... то бива бива ,ама чак пък толкоз
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
red_eraser
Мнения: 139
Регистриран на: 22 мар 2009 10:22
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот red_eraser » 05 авг 2009 19:22

Дали сте по-добри от Берое ще се види накрая ! А пък и във вашия форум , знаем какво е писано без да влизаме всяко изказване на Христолов се превръща в тема , кадето едни пишат , какво ще се случи с майка му , а други как ви подкрепят и колко сте били велики някога! Според мен подреждането в форума трябва да бъде според мястото на , което е завършил отбора през сезона . ;)
Да обижадаш един отбор , защото е по напред във форума е глупаво и невиждам защо е толкова важно за теб .
А НИЕ СМЕ ЦСКА!!!

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот kanar4o » 05 авг 2009 19:24

kartago написа:
kanar4o написа:
kartago написа:kanar4o,
ти на хапчета ли си нещо? Ако фен на "Берое" влезе във форума на "Ботев" и почне да ги ръси такива как ще реагираш?!

Кажи уе модераторче ... пак ли ще ме баннеш ... ония път за волейбола като бях прав ме банна ... после "Извинявай ,извинявай ,не бях прав" ... сега пак ме банни като искаш ... класата на форума е голяма ... да не говорим как злоупотребяваш с правата си ;) Въй ... въй ... въх ... (както казвате Вие в Бургас) ;)

Ами като съм сбъркал, нормално е да се извиня! Дали злоупотребявам?! Не го решаваш ти! Нали уе?......Иначе съм впечатлен, че ми говориш на "Вие", удивен съм, че я знаеш тая форма на обръщение!......

Смешко ходи заключвай темите на хората бе ... въй въй въй ... нидей пиши повече тука ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот acmilan » 05 авг 2009 19:36

Аве,канарче жалко,ти си много голям комплексар!Какво значение има кой форум пред кой е,бе,смешен?А за вас какво да кажа,вие сте армейското отборче,подлога на цска,техен сателит!АФД е срам за футбола!Берое е 4 пъти шампион на Балканите,номер едно в този турнир,в клуба са играли много големи футболисти,а вие сте само едно армейско минало!Пожелавам ви локомотивците да ви мачкат още не 10,а 100 години,нещастник!
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ГАВРА!!!

Мнениеот acmilan » 05 авг 2009 19:38

Ако ние сме Бирои вие сте Ботяф канарче!Да ме извинят нормалните фенове на Ботев,ама то бива грандоманщина и комплексарщина,ама чак пък толкова...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта