Берое-Левски-12 март от 15 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот greenlandia » 13 мар 2017 18:40

Данянооов,Дамяноооов жалко човече си,ама то какво да очакваш от говедо!
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14192
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот damyanov1963 » 13 мар 2017 21:53

greenlandia написа:Данянооов,Дамяноооов жалко човече си,ама то какво да очакваш от говедо!

Само това ли можа да измислиш?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14192
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот damyanov1963 » 13 мар 2017 22:53

Нещо много бързо спадна ентусиазма на коментаторчето по тв, който въодушевено обяви дузпата, при положение, че защитника пречеше да се види какво точно става, а след това на повторението от другата камера казва - Ами нека всеки сам прецени...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот КироВарна » 14 мар 2017 15:29

damyanov1963 написа:Нещо много бързо спадна ентусиазма на коментаторчето по тв, който въодушевено обяви дузпата, при положение, че защитника пречеше да се види какво точно става, а след това на повторението от другата камера казва - Ами нека всеки сам прецени...

Господа беройци,не му се връзвайте на това същество!!!Със силно ограничени възможности е,постоянно кисне и по нашите теми!!!Разсмива ни с тъпотиите си,макар че в повечето случаи е жалък!!!Не знам,кой мач е гледал,но влизането на Яблонски беше дузпа на сто процента!!!При втората,също!!!Кое е по дузпа,от играта с ръка в наказателното поле?Естествено срещу Левски винаги е така!!!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14192
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот damyanov1963 » 15 мар 2017 22:49

КироВарна написа:
damyanov1963 написа:Нещо много бързо спадна ентусиазма на коментаторчето по тв, който въодушевено обяви дузпата, при положение, че защитника пречеше да се види какво точно става, а след това на повторението от другата камера казва - Ами нека всеки сам прецени...

Господа беройци,не му се връзвайте на това същество!!!Със силно ограничени възможности е,постоянно кисне и по нашите теми!!!Разсмива ни с тъпотиите си,макар че в повечето случаи е жалък!!!Не знам,кой мач е гледал,но влизането на Яблонски беше дузпа на сто процента!!!При втората,също!!!Кое е по дузпа,от играта с ръка в наказателното поле?Естествено срещу Левски винаги е така!!!

По-добре същество, отколкото вещество, като тебе, което обикаля чуждите форуми, за да настройва с/у Левски! Колко жалко! Аз дадох линк с несъществуващата дузпа, ти се чудиш кой мач съм гледал :lol: Покажи и ти играта с ръка, да видим от кой мач е! Съжалявам, че заради такива, като вас си изпуснах нервите и обидих момчето, дето падна за дузпа, вместо него имах предвид, такива дребни душици, дето все търсят причините в някой друг, най-вече в Левски и обиждат за щяло и нещяло с "Подуенски говеда"!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот HANIBAL » 16 мар 2017 12:15

damyanov1963 написа:
КироВарна написа:
damyanov1963 написа:Нещо много бързо спадна ентусиазма на коментаторчето по тв, който въодушевено обяви дузпата, при положение, че защитника пречеше да се види какво точно става, а след това на повторението от другата камера казва - Ами нека всеки сам прецени...

Господа беройци,не му се връзвайте на това същество!!!Със силно ограничени възможности е,постоянно кисне и по нашите теми!!!Разсмива ни с тъпотиите си,макар че в повечето случаи е жалък!!!Не знам,кой мач е гледал,но влизането на Яблонски беше дузпа на сто процента!!!При втората,също!!!Кое е по дузпа,от играта с ръка в наказателното поле?Естествено срещу Левски винаги е така!!!

По-добре същество, отколкото вещество, като тебе, което обикаля чуждите форуми, за да настройва с/у Левски! Колко жалко! Аз дадох линк с несъществуващата дузпа, ти се чудиш кой мач съм гледал :lol: Покажи и ти играта с ръка, да видим от кой мач е! Съжалявам, че заради такива, като вас си изпуснах нервите и обидих момчето, дето падна за дузпа, вместо него имах предвид, такива дребни душици, дето все търсят причините в някой друг, най-вече в Левски и обиждат за щяло и нещяло с "Подуенски говеда"!

damyanov1963,твоите тъпи изцепки,отдавна са познати на всички.Само болен човек,може да оспорва очевидното!Пак се излагаш.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта