Берое-Левски-12 март от 15 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 12 мар 2017 17:26

КироВарна написа:
bsz1916 написа:
КироВарна написа:Страхотен Николай Йорданов!!!Спаси две дузпи срещу Левски!!!Най добрия играч на сините говедари!!!В БЪЛГАРИЯ никога няма да има футбол,докато съдиите са такива дупедавци като този олигофрен!!!

Погледни на страница 5-та какво съм написал още като обявиха кой ще свири мача .

На всеки по завързан мач е някой от рода на днешния олигофрен,или сватбарина!!!Това е родната действителност!!!Не мога да разбера,как могат сини и червени да се радват на десетките си титли!!!Всички са спечелени със съдии,крадени играчи и помощ от ръководните органи на БФС и държавата!!!Много ме накефихте,че ги бихте!!!ЧЕСТИТО !!!

И аз да си призная дори на победите на БЕРОЕ не съм се радвал така , както на вашата победа срещу подуенските говеда на финала за купата , която доколкото си спомням също дойде въпреки невероятните усилия на съдията който с измислен картон ви остави с 10 души , но това не им беше достатъчно макар че водиха с 1:0 .

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот КироВарна » 12 мар 2017 17:56

bsz1916 написа:
КироВарна написа:
bsz1916 написа:
КироВарна написа:Страхотен Николай Йорданов!!!Спаси две дузпи срещу Левски!!!Най добрия играч на сините говедари!!!В БЪЛГАРИЯ никога няма да има футбол,докато съдиите са такива дупедавци като този олигофрен!!!

Погледни на страница 5-та какво съм написал още като обявиха кой ще свири мача .

На всеки по завързан мач е някой от рода на днешния олигофрен,или сватбарина!!!Това е родната действителност!!!Не мога да разбера,как могат сини и червени да се радват на десетките си титли!!!Всички са спечелени със съдии,крадени играчи и помощ от ръководните органи на БФС и държавата!!!Много ме накефихте,че ги бихте!!!ЧЕСТИТО !!!

И аз да си призная дори на победите на БЕРОЕ не съм се радвал така , както на вашата победа срещу подуенските говеда на финала за купата , която доколкото си спомням също дойде въпреки невероятните усилия на съдията който с измислен картон ви остави с 10 души , но това не им беше достатъчно макар че водиха с 1:0 .

И аз много се радвах,на вашата победа в Ловеч,когато ги бихте на финала тези жалкари!!!Тогава съдия беше ЦВЕТАН КРЪСТЕВ от ВАРНА !!!Пиша му името с главни букви,защото беше единствения нормален български съдия!!!Отказаха го преждевременно!!!Харесвам го не защото е от ВАРНА,а защото беше точен!!!Иначе той е спартаклия и не би трябвало да го хваля,но.....на бялото,черно не мога да кажа!!!А на нашия финал беше Сватбата!!!Направи каквото можа,да им помогне....но не можа!!!Даже съм му благодарен,че изгони нашия СТЕНИО в 38-та минута!!!Така,не само ги бихме,но и станаха и смешни!!!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 12 мар 2017 18:20

Жълто-черен Пловдив написа:Който подцени Берое, ще изяде големия бахур. Противно на очакваното, аз съм убеден, че заралии ще се хвърлят като бик на червено срещу Левски. И съм склонен да прогнозирам твърда единица ;)


Казах, че някой ще яде заралийски бахур, и познах :) В нашето първенство, който си помиси, че е голямата работа - бързо бива приземяван. Факт. Всички сме еднакви в безсилието си :)

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот greenlandia » 12 мар 2017 19:04

Вярно че прогнозира победата над говедата!
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот bm16 » 12 мар 2017 19:34

Две чудесни новини за БЕРОЕ : 1. Победа над най мразения отбор в Стара Загора - Подуенските говеда . 2. Няма опасност от изпадане - Сашко Тъпото поема Локомотив ГО. Директно изпадащия вече е ясен .

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот slash1912 » 12 мар 2017 20:10

Минавам само да ви поздравя за победата!В добра серия сте срещу подуенци,пожелавам ви да я продължите!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот bm16 » 12 мар 2017 20:21

slash1912 написа:Минавам само да ви поздравя за победата!В добра серия сте срещу подуенци,пожелавам ви да я продължите!

Срещу тях победите винаги са сладки - даже и когато не ни вършат работа . Пожелавам и на вас победа следващия кръг . Надявам се да не ви свири Николай Йорданов .

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот КироВарна » 13 мар 2017 10:47

bm16 написа:
slash1912 написа:Минавам само да ви поздравя за победата!В добра серия сте срещу подуенци,пожелавам ви да я продължите!

Срещу тях победите винаги са сладки - даже и когато не ни вършат работа . Пожелавам и на вас победа следващия кръг . Надявам се да не ви свири Николай Йорданов .

Като не е Николай Йорданов,ще е друга говежда мазмантия!!!Без съдийска подкрепа,обора на народа никъде не отива!!!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот slash1912 » 13 мар 2017 17:25

Никито е лудогорско пиле :lol: Не искам предварително да се оправдавам със съдията.Ние да излезем и да им дадем битка,пък другото е божа работа.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Берое-Левски-12 март от 15 часа

Мнениеот damyanov1963 » 13 мар 2017 17:38

bsz1916 написа:
КироВарна написа:
bsz1916 написа:
КироВарна написа:Страхотен Николай Йорданов!!!Спаси две дузпи срещу Левски!!!Най добрия играч на сините говедари!!!В БЪЛГАРИЯ никога няма да има футбол,докато съдиите са такива дупедавци като този олигофрен!!!

Погледни на страница 5-та какво съм написал още като обявиха кой ще свири мача .

На всеки по завързан мач е някой от рода на днешния олигофрен,или сватбарина!!!Това е родната действителност!!!Не мога да разбера,как могат сини и червени да се радват на десетките си титли!!!Всички са спечелени със съдии,крадени играчи и помощ от ръководните органи на БФС и държавата!!!Много ме накефихте,че ги бихте!!!ЧЕСТИТО !!!

И аз да си призная дори на победите на БЕРОЕ не съм се радвал така , както на вашата победа срещу подуенските говеда на финала за купата , която доколкото си спомням също дойде въпреки невероятните усилия на съдията който с измислен картон ви остави с 10 души , но това не им беше достатъчно макар че водиха с 1:0 .

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... roe-422837
Виж внимателно на повторението, как Яблонски избива топката и тогава вашия заралийски миризлив пръч се свлича на земята, само че не му мина номера. Аз пък си умрях от кеф, когато ядохте боя от израелците и от Динамо Минск и вие и ония от крайния квартал на Каварна, след спечелването ви на купите :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта