Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BAT UGOR
Мнения: 232
Регистриран на: 26 сеп 2009 15:31
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот BAT UGOR » 06 окт 2016 20:15

Изпратено на: 02 Юни 2016, 18:53
от Sorrow_13
Виж сега в гонг ме банаха по потребителко име защото са тъпи сайта е политическ изависим и спазва няква правила и не може какво да е да се говори. Докато тук сайта е на берое и е независим от политически интересни няма цскари и говеда. докато в гонг са само такива !!
Написъл сам някой много верни неща казвам си мнението без да ме е страх. Промяна имаме нужда сега не ми се говори кво тря се промени най-малкото мисленето и стила на игра !! от там трябва да се почне и след 1-2 г да има и чужденци класни добри !! зНаеш в гонг как се пиша August burns red


Изпратено на: 02 Юни 2016, 22:13
От: Sorrow_13
До: Bat Ugor

Bat Ugor написа:
Хайде прочети това :
http://beroeforum.com/viewtopic.php?f=2&t=3

При следващо нарушение на правилата повече няма да пишеш тук.




аз кое съм нарушил??? Нещо безмислено съм нарушил !!. Това което се пише тука в сайта го има и из нета то от нета идва тука в форума !! така че ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ МЕ ПЛАШИТЕ а? КАКВО СИ МИСЛИТЕ ВИЕ а? ЗАПЛАХИ ТОВА ТУКА ДА НЕ ТИ Е УЛИЦАТА МЕ ЗАПЛАШВАШ ТАМ КЮТЕК И БЕЗ ПРИКАЗКИ ТОВА Е . ТАМ ЗАПЛАХИТЕ НА ВЪЖАТ !! ЕЗИКА НА УЛИЦАТА Е НА ВСЯКЪДЕ !! ПИСАНЕТО С ГЛАВНИ БУКВКИ Е ЗА ХОРА ТЪПИ И ПРОСТИ КОИТО НЕ ВИЖДАТ,НЕМОГАТ ДА ПРОЧЕТАТ КАКВО ИМ СЕ ПИШЕ !! ТОВА Е !! ИЗКАЗВАМ СИ МНЕНИЕТО СВОБОДНО КАКТО ТРЯБВА ДА Е . НЯМА НАПАТКИ КЪМ НОКОЙ ВЪВ ФОРУМА ОТ МОЯ СТРАНА ИЛИ КЪМ НЯКОЙ ДРУГ КЛУБ !! ДЕМОКРАТИЧНА СТРАНА ЖИВЕЕМ. ВЯРНО ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е КАТО ГОНГ ТАМ ПРОВОКАЦИИ ВСИЧКО ВЪЖИ, ТАМ ГИ ПЛЮЯ ЯКО0 ХИЧ НЕ МИ ДРЕМЕ А, ТУКА КАЗВАМ НЯКОЙ НЕЩА ИСТИНИ ЗА БЕРОЕ, И ЗА ТОВА КОЕТО МИСЛЯ . НЕ СЪМ ОБИДИЛ НИКОЙ ПОТРЕБИЛ ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ КЛУБ !! АЗ НЕ ЗНАМ ЗА КАКВО БЯХ НАКАЗАН?! АКО МОЖЕ ДА МИ БЪДЕ КАЗАНО!!! ЗАЩОТО ВСИЧКО ТУКА Е АНОНИМНО, И ТОВА Е ДОСТА ТЪПО И КИФЛАДЖИИСК0 ОТ ВАША СТРАНА !! НАКАЗВАТЕ ПО ПРИЯТЕЛИ,НЕ ПРИЯТЕЛИ,ПОЗНАТИ НЕ ПОЗНАТИ,ЗА ЕДНИ МОЖЕ ЗА ДРУГИ НЕ МОЖЕ, И ТАКА КАКТО Е НАВСЯКЪДЕ В БЪЛГАРИЯ И НЕ САМО В БЪЛГАРИЯ.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 1875г. Стара Загора има 4 419 дома с 25 550 жители и е най-големият град на територията на днешна България ,до 21 юли 1877г. когато Сюлейман паша (Соломон Леви Явиш ) изкла и изгори над 14 000 българи и унищожава Стара Загора.

michok
Мнения: 116
Регистриран на: 06 юни 2016 23:47
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот michok » 06 окт 2016 20:57

slavista1974 написа:Приятел, и чичо Митко би ти завидял за тоя словоред.Вие в Стара Загора не ходите ли на училище?


Поздравление за сравнението! :) :)

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 07 окт 2016 09:15

Ботев с малка буква.Достойно за марула.Джуджета мегаломани,вие титла ли искате.Една купа взехте преди години и си ударихте дирниците в тавана.Дребни марули стига сте се надскачали.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот КироВарна » 07 окт 2016 09:50

bm16 написа:
КироВарна написа:
greenlandia написа:
ReaktoR написа:Супер... оправи ми иначе гадната сутрин. Благодаря ти . Живи и здрави. Пиша ти 3 по граматика .... та да минеш.


Той 2 не заслужава,ти 3 му даваш!

Ако може да си напише името,поне до половината.....и аз му пиша З!!!Съвременните изисквания са доста занижени и на никого не му пука за това!!!Трябва да приемем нивото на момчето,защото не е изолиран случай!!!За жалост,това е ежедневие!!!Относно темата,аз не мисля,че смяната на треньора е работа на феновете!!!Всеки отбор си има кухня и ръководство,което е наясно с манджите,готвени там!!!Може кумът да е необходимото зло,за да продължи държавната издръжка!!!Ние можем само да гадаем!!!В сравнение с Илиан Илиев и Петър Хубчев,настоящият треньор е много назад с материала!!!Но при първите двама,също имаше доста недоволство от феновете!!!Затова трябва да внимаваме,какво си пожелаваме!!!Желая успех на Берое,един много симпатичен отбор!!!

Абсурдно е да се сравнява този некадърник с Илиян Илиев и Петър Хубчев , защото това е обидно за такива специалисти . Ако във футбола сме я докарали до там , че издръжката на един отбор зависи от това дали треньорът е кумец на някой високопоставен държавник , то по - добре този спорт да се закрие . А изглежда тези политически назначения са практика и за някои национални гарнитури . Материалът " Боримиров със скандални изказвания за футбола и България U 17 " Който всеки от вас може да намери в GOOGLE и да прочете , хвърля известна светлина и за начина по който същия този некадърник Александър Димитров е наложен и за наставник на юношеския национален отбор до 17 год. и причината за провала на този отбор на европейското първенство за юноши , проведено в България .

Не съм си и помислял да сравнявам това протеже с доказани треньори,като Илиев и Хубчев!!!Изтъкнах само,че и те не бяха оставени да работят спокойно....въпреки,че при тях отборът вървеше добре!!!Това е така не само в Стара Загора,а навсякъде в БЪЛГАРИЯ!!!Некадърниците ги плюем,защото са некадърници,а успелите ги плюем,защото са успели!!!Не мисля,че издръжката на на един отбор зависи от това,кой на кого е кумец,но все пак даващия парите,може да отправя предложения......на които никой не може да откаже!!!Всички ние обаче знаем прекрасно,че живеем в Абсурдистан и не виждам защо се учудваме!!!Ситуацията в родния футбол е такава,каквато е и в реалния живот!!!

vinal58
Мнения: 43
Регистриран на: 13 юни 2016 13:43

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот vinal58 » 07 окт 2016 10:29

КироВарна написа:
bm16 написа:
КироВарна написа:
greenlandia написа:
ReaktoR написа:Супер... оправи ми иначе гадната сутрин. Благодаря ти . Живи и здрави. Пиша ти 3 по граматика .... та да минеш.


Той 2 не заслужава,ти 3 му даваш!

Ако може да си напише името,поне до половината.....и аз му пиша З!!!Съвременните изисквания са доста занижени и на никого не му пука за това!!!Трябва да приемем нивото на момчето,защото не е изолиран случай!!!За жалост,това е ежедневие!!!Относно темата,аз не мисля,че смяната на треньора е работа на феновете!!!Всеки отбор си има кухня и ръководство,което е наясно с манджите,готвени там!!!Може кумът да е необходимото зло,за да продължи държавната издръжка!!!Ние можем само да гадаем!!!В сравнение с Илиан Илиев и Петър Хубчев,настоящият треньор е много назад с материала!!!Но при първите двама,също имаше доста недоволство от феновете!!!Затова трябва да внимаваме,какво си пожелаваме!!!Желая успех на Берое,един много симпатичен отбор!!!

Абсурдно е да се сравнява този некадърник с Илиян Илиев и Петър Хубчев , защото това е обидно за такива специалисти . Ако във футбола сме я докарали до там , че издръжката на един отбор зависи от това дали треньорът е кумец на някой високопоставен държавник , то по - добре този спорт да се закрие . А изглежда тези политически назначения са практика и за някои национални гарнитури . Материалът " Боримиров със скандални изказвания за футбола и България U 17 " Който всеки от вас може да намери в GOOGLE и да прочете , хвърля известна светлина и за начина по който същия този некадърник Александър Димитров е наложен и за наставник на юношеския национален отбор до 17 год. и причината за провала на този отбор на европейското първенство за юноши , проведено в България .

Не съм си и помислял да сравнявам това протеже с доказани треньори,като Илиев и Хубчев!!!Изтъкнах само,че и те не бяха оставени да работят спокойно....въпреки,че при тях отборът вървеше добре!!!Това е така не само в Стара Загора,а навсякъде в БЪЛГАРИЯ!!!Некадърниците ги плюем,защото са некадърници,а успелите ги плюем,защото са успели!!!Не мисля,че издръжката на на един отбор зависи от това,кой на кого е кумец,но все пак даващия парите,може да отправя предложения......на които никой не може да откаже!!!Всички ние обаче знаем прекрасно,че живеем в Абсурдистан и не виждам защо се учудваме!!!Ситуацията в родния футбол е такава,каквато е и в реалния живот!!!

Няма как да не се съглася с написаното от Вас , но само донякъде . Защото едно е когато " даващия парите " е реален собственик и харчи собствените си пари , друго когато му е наредено да дава пари , а срещу това получава такива чрез държавни и обществени поръчки , а съвсем друго когато ръководителят на държавата се има за неин соБственник и като такъв се разпорежда навсякъде в това число и във футбола , което е в разрез с правилниците на УЕФА и ФИФА . А за това че живеем в Абсурдистан , вероятно и сами сме си виновни .

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот Shadow_570 » 07 окт 2016 18:08

Балкански Орел написа:Много даскали на свободна практика имало тука.Жалко, че такива таланти не са в някое квартално даскало, ама дават акъли през интернет.



ХАХЕХ мм да виждам даскали на свободна практика много !! Иначе какво съм писал грамотно неграмотно чете се, а този които кaзва че е неграмотно не може да чете ,и колкото повече глупости правиш пишеш се набиваш на око и ставаш известен и почват да те говорят пишат и т.н . Иначе даскали много тука но за без пари бачкат ахахах СМЕШНИЦИ !! :mrgreen: :mrgreen: даскали хейтъри хаха . Актуален е въпрос с бойкота за избороените горе мачове но, няма толкова много време кои да го търпи ботев пд и левски 2 загуби или хиксове вънка. Даже и да са 2 победи с по 1-0 пак вънка !! Емил гъргоров щял да идва пенсионери. Подмладяване с ?28,30,31,32,35 г играчи така ли? Б****К НЕЩАСТЕн накадърен полудявам ей !! ще превъртя. над 60 % в стз не го искат този сашко етапния парашутист пуууу . Ще почна някой ден да го кълна този ей !! :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот Shadow_570 » 07 окт 2016 18:32

kiki59 написа:Прочетох посочения по горе материал " Боримиров със скандални изказвания за футбола и България U 17 " и съм потресен от нахалството и дебелоочието на Сашко Етапа , Тъпото , Парашутиста и т.н. да не изреждам всичките му псевдоними . Този некадъвник трябва незабавно да се маха не само от Берое , но и от българския футбол . По темата : Прекалено много се коментира правописа на автора . По-важното е че проблемът поставен от него е актуален и решаването му не търпи отлагане . Единствено не ми харесва прекалено големия брой мачове посочени в заглавието - Това означава да търпим " треньора " и сегашното ръководство чак до края на полусезона на първия етап от първенството .



Актуален ней ми на 10000 % и не знам ако го набият треньора най-добре и точно феновете ще решават кои ще идва и кои не ОТБОРА Е НА ФЕНОВЕТЕ НЕ НА САШКО ИЛИ НА ИЛКО РУСЕВ. Илко русев е 1 некадърник които през седмицата е 1 път в берое, през другото време е в тец 2 !!. Илко е в берое заради теца !! той е на заплата и в теца ив берое така че вънка. !!
Подигравате се и се базикате с стила ми на писане ли. Ръчичките ви и устичките ви дано се изкривият и на врата ви отзад се качат и да не можете да говорите. Ръчичка да подавате за милост,просия,хляб и вода нищо да не можете да кажете щом много визнаят големите мръсни л*****и усти. А В берое промени на мига просто не се издържа . Хубчев и той ли стига писна ми с неговия стила 6-4-1 страх страх ритни топковци вкараме в 10 мин гол 1-0 и в 90 стане 1-1 цял мач отзад с 7-8 човека и това какво е А? :twisted: :twisted: умряла работа. докато елио мартинс,каядо,лоузейро,ливраменто,еуженио,ждери ситое,андонов,в христов, и други още тогава бяхме силни затова спечелихме 2 купи. След акто тези си тръгнаха ерата хубси от 2014 лятото започна леко да променя лицето си илято 2015нещата станаха други, горе изброените БЯХА ИЗГОНЕНИ ИЗГОНЕНИ !! ИЛИ ТРЪГАЛИ ДОБРОВОЛНО !! и зима 2015, зима 2016 нещата стаха грозна работа !!. не искам да се връщам назад. Илиян илиев какво направи силна игра слаба защита ч*******и голове левашки голове. Както е сега в локо пд !! силна халфова линия и нападание в защита страх детска работа левашка. :twisted: Това е !! хубчев опраи защитата след илиян илиев. Имахме защита китайска стена а сега отбора е разграден селски западнал ц******и двор. !! :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот Shadow_570 » 09 окт 2016 19:39

от 2017 Градус взема БЕРОЕ. Тец 2 се маха от БЕРОЕ така се чува ще видим. Бисер олива се говореше че ще купят БЕРОЕ !

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 09 окт 2016 20:50

Берое е фактор във българският футбол и му пожелавам стабилен спонсор.Но марулите са комплексари и се имат за нещо повече,от което заслужават.Зеленчукопроизводители,никой не ви взема насериозно.И си ги мерете с други нискоразрядни отбори с публики които израстват и скоро ще ви задминат.

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот Shadow_570 » 09 окт 2016 21:19

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Берое е фактор във българският футбол и му пожелавам стабилен спонсор.Но марулите са комплексари и се имат за нещо повече,от което заслужават.Зеленчукопроизводители,никой не ви взема насериозно.И си ги мерете с други нискоразрядни отбори с публики които израстват и скоро ще ви задминат.



АХХА СМЕШНИК СМЕШНИК !! искаш ли да станеш швестар ?А Х** а? ти на кои отбор си фен копнже ли ? хаха гости сме били под аязмото ахахахха гости сте в коматево вие селянчета !! комплксарите са от боттев,локото,цска и левски !! б****и


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта