Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот bm16 » 01 окт 2016 11:04

bobo_13 написа:Като изключим, че Сашко е набеден специлаист и голя тото маниак, който се отърваот скандала с юношите, то проблема ви е старите играчи, които явно се вижда, че бойкотират. Играч като Иво Иванов не може да си изпроси червен картон за 2 минути и то като домакин и то когато отбора ти губи. Аз ако съм ръководител го глобявам с всичките му заплати до края на договора му и го освобождавам......Според мен Сашко иска подмладяване и за това ранботи, а старите като Иво Иванов и Василев и т.н. нойкотират

Ами след като и феновете искаме отбора да губи за да се махнат най-после некадърника Сашко и продажното ръководство да се махнат , може и на някои от футболистите да им минава такава мисъл . Сашко нищо не подмладява , напротив - изгони и не разчита на младите ни надежди и докара някакви ментета които нито са млади нито стават за отбор като Берое .

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот pomiqr272 » 01 окт 2016 11:05

bobo_13 написа:Като изключим, че Сашко е набеден специлаист и голя тото маниак, който се отърваот скандала с юношите, то проблема ви е старите играчи, които явно се вижда, че бойкотират. Играч като Иво Иванов не може да си изпроси червен картон за 2 минути и то като домакин и то когато отбора ти губи. Аз ако съм ръководител го глобявам с всичките му заплати до края на договора му и го освобождавам......Според мен Сашко иска подмладяване и за това ранботи, а старите като Иво Иванов и Василев и т.н. нойкотират


Едни така уволняваха футболисти и накрая ги зачеркнаха от историята на 09.09.2016.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот pomiqr272 » 01 окт 2016 11:15

kiril.a.d написа:Не ви е проблема Сашо, а самото ръководство на Берое!!!
От две години ви казвам, че това ръководство е абсолютна подлога на БФС и се съгласява с Берое да се правят какви ли не тото-мачове, врътки и игрички в полза на други отбори! А иначе, още Петьо Хубчев можеше да направи Берое шампион!!!
И ви го казвам от две години, защото наблюдавам тези игри от 4 години!
Е, накрая ви допуснат до 4-то място, защото Берое е от силните отбори (по български ;)) като за ЕКТ...
Разберете, че у нас, треньорите са обикновени служители, дори без право на глас по отношение на селекцията!!! - така "Левски" от години са смешен отбор, заради селекцията си от Гонзо, а сега, дори ЦСКА стана на Литекс, заради селекцията диктувана от други, а не от Ицко Янев! - и накрая се оправдаха с Ицко или пък на него му писна да го правят на...маймуна!
Та, сменете си ръководството, с такова, което ще държи на Берое и няма да бъде послушна боксова круша за БФС!!! - не че БФС не може пак да вземе мерки в мачове на Берое...знаем си ги съдиите им ;)


Допуснали ги до 4-то място :-D "Берое даже и втори завърши". "Берое" никога не са имали отбор за шампионска титла. С Иво Иванов и Спас Делев шампиони щели да стават :-D

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот bobo_13 » 01 окт 2016 11:21

pomiqr272 написа:
bobo_13 написа:Като изключим, че Сашко е набеден специлаист и голя тото маниак, който се отърваот скандала с юношите, то проблема ви е старите играчи, които явно се вижда, че бойкотират. Играч като Иво Иванов не може да си изпроси червен картон за 2 минути и то като домакин и то когато отбора ти губи. Аз ако съм ръководител го глобявам с всичките му заплати до края на договора му и го освобождавам......Според мен Сашко иска подмладяване и за това ранботи, а старите като Иво Иванов и Василев и т.н. нойкотират


Едни така уволняваха футболисти и накрая ги зачеркнаха от историята на 09.09.2016.


Е според тебе най-опитният ти футболист и сигурно най-високо платения да направи такава глупост, капитан на отбора - нормално ли е? От всякъде вони на нарочно, умишлено действие, което е против клуба. Съответно нито един нормален мениджър/управител на фирм или екип няма да държи тайъв служител на работа.
Последна промяна от bobo_13 на 01 окт 2016 11:24, променено общо 1 път.
Интериорни врати - Врати хармоника

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот kiril.a.d » 01 окт 2016 11:22

pomiqr272 написа:
kiril.a.d написа:Не ви е проблема Сашо, а самото ръководство на Берое!!!
От две години ви казвам, че това ръководство е абсолютна подлога на БФС и се съгласява с Берое да се правят какви ли не тото-мачове, врътки и игрички в полза на други отбори! А иначе, още Петьо Хубчев можеше да направи Берое шампион!!!
И ви го казвам от две години, защото наблюдавам тези игри от 4 години!
Е, накрая ви допуснат до 4-то място, защото Берое е от силните отбори (по български ;)) като за ЕКТ...
Разберете, че у нас, треньорите са обикновени служители, дори без право на глас по отношение на селекцията!!! - така "Левски" от години са смешен отбор, заради селекцията си от Гонзо, а сега, дори ЦСКА стана на Литекс, заради селекцията диктувана от други, а не от Ицко Янев! - и накрая се оправдаха с Ицко или пък на него му писна да го правят на...маймуна!
Та, сменете си ръководството, с такова, което ще държи на Берое и няма да бъде послушна боксова круша за БФС!!! - не че БФС не може пак да вземе мерки в мачове на Берое...знаем си ги съдиите им ;)


Допуснали ги до 4-то място :-D "Берое даже и втори завърши". "Берое" никога не са имали отбор за шампионска титла. С Иво Иванов и Спас Делев шампиони щели да стават :-D

"Забележката" ти е безсмислена! - като казвам "допускат ги до 4-то място" имам предвид, допускат ги до ЕКТ, защото няма кой друг да иде там!!! То...и едни други ходят там, ама само да евроидиотстват ;) :lol:
Втори завършиха, ама по едни други ..."сАображения" ;)...
И точно имаха отбор, а не сбирток от индивидуалисти, които не стават за ОТБОР! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот pomiqr272 » 01 окт 2016 11:24

bobo_13 написа:
pomiqr272 написа:
bobo_13 написа:Като изключим, че Сашко е набеден специлаист и голя тото маниак, който се отърваот скандала с юношите, то проблема ви е старите играчи, които явно се вижда, че бойкотират. Играч като Иво Иванов не може да си изпроси червен картон за 2 минути и то като домакин и то когато отбора ти губи. Аз ако съм ръководител го глобявам с всичките му заплати до края на договора му и го освобождавам......Според мен Сашко иска подмладяване и за това ранботи, а старите като Иво Иванов и Василев и т.н. нойкотират


Едни така уволняваха футболисти и накрая ги зачеркнаха от историята на 09.09.2016.


Е според тебе най-опитният ти футболист да направи такава глупост, капитан на отбора - нормално ли е? От всякъде вони на нарочно, умишлено действие, което е против клуба. Съответно нито един нормален мениджър/управител на фирм или екип няма да държи тайъв служител на работа.


Дело в УЕФА, изплащане на всички заплати останали докрая на договора му. Спрени права за картотеки... Българска му работа.

pirgos
Мнения: 68
Регистриран на: 20 апр 2016 16:53
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот pirgos » 01 окт 2016 11:24

Берое си носят последствията за едни продадени мачове за купата срещу един бивш футболен отбор.Отделно се навеждат на всеки по нареждане от горе-за един да отложат мач,за друг да легнат по герберстка линия на отбор от града на гербаджийско светило кмет :idea:
Нали помните Берое-ЦСКА 0-2 ЦСКА-Берое 1-0 и Нефтохимик-Берое 1-0,аре сега падайте в канала

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот bobo_13 » 01 окт 2016 11:32

pomiqr272 написа:[offtopic]
bobo_13 написа:
pomiqr272 написа:
bobo_13 написа:Като изключим, че Сашко е набеден специлаист и голя тото маниак, който се отърваот скандала с юношите, то проблема ви е старите играчи, които явно се вижда, че бойкотират. Играч като Иво Иванов не може да си изпроси червен картон за 2 минути и то като домакин и то когато отбора ти губи. Аз ако съм ръководител го глобявам с всичките му заплати до края на договора му и го освобождавам......Според мен Сашко иска подмладяване и за това ранботи, а старите като Иво Иванов и Василев и т.н. нойкотират


Едни така уволняваха футболисти и накрая ги зачеркнаха от историята на 09.09.2016.


Е според тебе най-опитният ти футболист да направи такава глупост, капитан на отбора - нормално ли е? От всякъде вони на нарочно, умишлено действие, което е против клуба. Съответно нито един нормален мениджър/управител на фирм или екип няма да държи тайъв служител на работа.
[/offtopic]

Дело в УЕФА, изплащане на всички заплати останали докрая на договора му. Спрени права за картотеки... Българска му работа.


Няма за какво да има дело в УЕФА, по вътрешен правилник, а и според БЪЛГАРСКОТО трудово законодателство(според което му е сключен договора) всеки служител подлежи на санкции за недобросъвестно изпълнение на задълженията си.
Ако ти не си харесваш шефа, какво правиш? Започваш да саботираш раб. процес ли? И кой ще изхвърчи? ти или шефа ти?

Отделно футболистите трябва да се научеат, че са в един отбор и получават заплата, за да играят винаги на върха на възможностите си и да си носят отговорността. Не може винаги и все тренера да ев иновен. Тренера не играе на терена, тренера подрежда отбора и им прави рабор на противника, на терена играят фитболистите.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот ehh » 01 окт 2016 11:59

Защо пък Етапа? Откъде идва това?
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Уволнете Сашо етапа(Бойковото протеже)

Мнениеот vladomin_ » 01 окт 2016 11:59

kiril.a.d написа:Не ви е проблема Сашо, а самото ръководство на Берое!!!
От две години ви казвам, че това ръководство е абсолютна подлога на БФС и се съгласява с Берое да се правят какви ли не тото-мачове, врътки и игрички в полза на други отбори! А иначе, още Петьо Хубчев можеше да направи Берое шампион!!!
И ви го казвам от две години, защото наблюдавам тези игри от 4 години!
Е, накрая ви допуснат до 4-то място, защото Берое е от силните отбори (по български ;)) като за ЕКТ...
Разберете, че у нас, треньорите са обикновени служители, дори без право на глас по отношение на селекцията!!! - така "Левски" от години са смешен отбор, заради селекцията си от Гонзо, а сега, дори ЦСКА стана на Литекс, заради селекцията диктувана от други, а не от Ицко Янев! - и накрая се оправдаха с Ицко или пък на него му писна да го правят на...маймуна!
Та, сменете си ръководството, с такова, което ще държи на Берое и няма да бъде послушна боксова круша за БФС!!! - не че БФС не може пак да вземе мерки в мачове на Берое...знаем си ги съдиите им ;)

Според слуховете ТЕЦ-2 ще ни държи до края на тази календарна година. След това ни поема ГРАДУС (пилетата). И естествено, че ще се смени ръководството. Но да видим, дали ще стане. На този етап са слухове. Аз работя в ТЕЦ-2 и там това се носи, но......
ВДинев


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта