Славия-Берое-1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот Shadow_570 » 04 авг 2016 21:49

bm16 написа:Аз пък мисля че форумът ще е скучен без тези малоумни " АНАЛИЗИ " . Нека си пише , но и да си пие лекарствата , че и без това не се разбира какво иска да каже .



Имам поглед върху играта на берое отмачовете схемата на игра тактическата построика . Пиша някой верни неща ама понеже вие сте м*******и и не можете да разберете какво искам да кажа !! к**томотодуци така че тегли една и бягай щото като ви гледам ще откривам ловния сезон със вас . Нахакани п*****и сте вие тука всичките знаете ли ? а? хапчетата си ги пия не ми действат обаче слабички са ми не се обиждайте като ви кажа какви сте л*****и !! Нучете се да четете и всичките тука сте комплексари и си мислите че разбирате най-мног овие от футбол идете вие на мястото на сашо димитров да видим ще можете ли и 3 играчи дадоведете а? н*******и а? :twisted: :twisted: м****а ви да **а м****а ш****а ф****а в а*****е г*****и п******и А ? :twisted: :twisted: . Хабни сте сичките !!

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот Shadow_570 » 04 авг 2016 21:52

bm16 написа:Аз пък мисля че форумът ще е скучен без тези малоумни " АНАЛИЗИ " . Нека си пише , но и да си пие лекарствата , че и без това не се разбира какво иска да каже .



Искаш ли главата ти да стане голямаи 1месец да се чудиш това твоята глава ли е?а и да си чешеш носа и да се питаш това твоя нос ли е? 2 удара и може си КАПУТ !! берое този сезон ще е в3-ката след лудогорец ще е 2-ри или 3-ти берое зависи цецка как ще играят със съдиите левски не ги слаагм слаби ми се виждат постен отбор са !! цска не направиха селекция играчите на литекс са това и това е литекс не цска всъщност !!

vinal58
Мнения: 43
Регистриран на: 13 юни 2016 13:43

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот vinal58 » 05 авг 2016 07:23

Щом лекарствата ти са слаби и не ти действат , трябва да се сменят . По - напред във форума някой те съветваше да отидеш на лекар - послушай го , наистина имаш нужда . Явно има нещо сбъркано в мислите и анализите ти , но само лекар може да установи дали си прекалено глупав или имаш нужда от специализирано лечение .

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот bsz1916 » 05 авг 2016 11:05

" АНАЛИЗАТОРЪТ " е крайно време да намали изявите си във форума , защото той се чете из цялата страна . Глупостите които публикува създават много погрешна и негативна представа за интелектуалното равнище и психическото здраве на привържениците на Берое и за старозагорци като цяло .

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот Вал » 05 авг 2016 14:36

Shadow_570 написа:
luxorus написа:
kiki59 написа:Хора които не могат да съставят едно смислено изречение и да напишат поне една дума без правописни грешки по-добре да не пишат във форума , защото го дискредитират . Форумът на Берое не е място , където неграмотници и малоумници да се учат да четат и пишат .

Абсолютно.На път съм да се откажа да пиша в подфорума,то се вижда че пишат само двама,единия едно и също ФАКТически,словоред познат с всичко на всичко 20 думи в речника,на другият пък трябва да му четеш по 50 пъти поста,за да разбереш какво иска да ти каже.Трагедия.




Тоя с фактическите и фактите и той не знае какво иска и какво приказва . Но като цяло ти не пишеш хубави коментари нещо злобарско пишеш и това е !! Така че изчезвай. Аз казвам истината за берое и моито не е коментар ами анализ преди мач след мач и като цяло играта на берое !! Така че не можеш да ме подразниш никак освен може да ти чешеш 1 месец носа и да се питаш това твоя нос ли е !! хахаахах :) :) :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:


И аз мисля, че Славия няма да са фактор в първенството и не ги ли бием сега пропадаме надолу. Този мач трябва да го вземем. Славия не е ХИК.

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот Shadow_570 » 05 авг 2016 19:21

шш ей зад сграта праскат един идете го сменете малко ахехеахех смяях смяяях :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :) :) :) .Анализите м иса мног оверни и точни но вие сте бавноразвиващи и не разбирате. Не си мълча от такива п**** като вас не ме е страх х** ми не се плаши от р***** п**** като вас !! разбирате ли а? глупостите ми се чете из целия форум и свят ахха смешник смешник смешен ахахах смяях :) :) :mrgreen: браво обичам чувството ти за хумор !! берое ще победи славия,вереянафтата локо го тото пд ботев и черно море те не са по добри и силни от хяк хелзинки вие кви сте не виждате ли как играхме акто гости и домакини срещу хяк значи тия тря хич да не ни затруднят за нас мерилото беше хяк и лудогорец е мерилото за берое н*******ииии ей :@ :@

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот sandi74 » 06 авг 2016 22:58

Дербито на дънните риби-последния Славия е домакин на предпосления Берое.ФАКТ :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот Bojko Berojko » 07 авг 2016 08:28

sandi74 написа:Дербито на дънните риби-последния Славия е домакин на предпосления Берое.ФАКТ :mrgreen: :lol:

Чакай бе бушон, Берое не е изиграл все още НИТО ЕДИН мач , ти кладиране гледаш!!!
Иначе 0:2 и Венци търбуха се самоизпразва!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот August Burns Red » 07 авг 2016 17:43

Bojko Berojko написа:
sandi74 написа:Дербито на дънните риби-последния Славия е домакин на предпосления Берое.ФАКТ :mrgreen: :lol:

Чакай бе бушон, Берое не е изиграл все още НИТО ЕДИН мач , ти кладиране гледаш!!!
Иначе 0:2 и Венци търбуха се самоизпразва!!!




ШШШ ей Шестаци славбия-пирин,нафтата,тото го тото пд уефски чорбата не са по добри от хяк хелзинки и гьотеборг така че . Сещу хяк тука им скрихме топката 1-2-ро полуреме тия смятайте че тря без проблем и откат победи аааа

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Славия-Берое-7 август от 21:15 часа

Мнениеот sandi74 » 07 авг 2016 21:18

Ударно начало за нашите некадърници,още във 2-рата минута ни вкараха-1:0 за Славия :mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта