Всичко за Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот Mirosvel » 16 авг 2018 13:24

ReaktoR написа:По-добре пръв на село , отколкото последен в града !!!


Бих казал по добре пръв сред говедарите, отколкото последен сред говедата! :mrgreen:

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот vratar4eto » 16 авг 2018 13:41

Моят коментар, още първия ден, беше, че това си е жива партенка за увеличаване цената на споменатия футболист. Не се прави за първи път, няма и да е за последен. Никъде не съм чул позиция на "Левски" по случая. Просто двама "отлично информирани журналисти" и един отбор, който иска да вдигне цената на един от малкото си конвертируеми футболисти.
Дадох същия пример под статията - Яблонски го "продадоха" Стефан и Вальо около 5 пъти през зимата. Ама явно не вдигнаха достатъчно мизата

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 авг 2018 14:21

bsz1916 написа:Когато преди няколко години Левски пожела звездата на Черно море Матиас Курьор , той отговори : " Тук спечелих 2 купи - защо да отивам в отбор , който не печели нищо ? " ....

...И затова отиде в "Локомотив" (ГО)... 8-)
П.П. А сега печели отличие след отличие в Казахстан с "Кайсар". Колкото до момъка от "Берое", той очевидно изживява сега звездните си мигове, защото едва ли друг път ще се вдига толкова шум около неговата особа... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот bsz1916 » 16 авг 2018 14:42

Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:Когато преди няколко години Левски пожела звездата на Черно море Матиас Курьор , той отговори : " Тук спечелих 2 купи - защо да отивам в отбор , който не печели нищо ? " ....

...И затова отиде в "Локомотив" (ГО)... 8-)
П.П. А сега печели отличие след отличие в Казахстан с "Кайсар". Колкото до момъка от "Берое", той очевидно изживява сега звездните си мигове, защото едва ли друг път ще се вдига толкова шум около неговата особа... 8-)

Не отиде в Локомотив ГО , а в Динамо - Тбилиси . В Горна Оряховица беше съвсем за кратко , преди да си уреди нещата за Казахтан . Едва ли е за оплакване , щом в Казахтан отидоха Мъри , Стойчо Младенов , Херо , Дерменджиев . Шумът около Райнов го вдигнаха " журналистите " и феновете на Левски в техния подфорум . В подфорума на Берое до днес нямаше и 1 ред по тази тема , тъй като никой от нас не вярваше на поредната спекулация и журналистическа партенка . Ако Райнов наистина реши да смени отбора , той ще се цели доста по - високо от там , където го пращаха " журналистите " от спортните сайтове . Случаят е идентичен с този с Педро Еуженио от преди няколко месеца .

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот honda » 16 авг 2018 15:36

bsz1916 написа:Когато преди няколко години Левски пожела звездата на Черно море Матиас Курьор , той отговори : " Тук спечелих 2 купи - защо да отивам в отбор , който не печели нищо ? " . Райнов не е по - глупав от Курьор - от 2010 година насам Берое има спечелени 3 трофея , а Левски нито 1 . Беше ясно че това са журналистически спекулации , но въпросът е друг -- защо имаше такова вдъхновение когато се пишеше че трансфера е сигурен , а когато стана ясно че в това няма нищо вярно , коментарите и публикациите се обърнаха на 180 градуса - дали Мартин Райнов стана по - слаб футболист след като стана ясен отговора му по офертата на Левски ?


От доста време съм в този форум и съм доказал,че не говоря глупости. От това ,което знам за случая , всички замесени страни в случая няма от какво да се гордеят. Между другото според мен в не много далечно бъдеще ще псувате и Райнов ,и агента му. Добре е да провериш какъв е отговора на Райнов(агента му) на офертата на Левски- не съм сигурен,че ще ти хареса, апропо добре е да провериш, кой е влезнал в контакт- Левски с Райнов или Райнов(агента му) с Левски? Би ли обяснил по какъв начин договора на Райнов с Берое се е оказал в адвоката на Левски?
Никой не оспорва качествата на момчето. От доста време съм близко до футбола , мога да посоча доста случаи на действия и на футболисти и агенти,подобни на тези на Райнов и агента му. Повярвай ми след подобни изпълнения на никой от тях кариерата му не се развие по желания от футболиста начин. Но всеки има право сам да избира пътя си.

yankoe
Мнения: 1
Регистриран на: 28 апр 2015 22:05
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот yankoe » 16 авг 2018 15:45

Другари от Подуене...Гроздето е кисело, нали??? Научили сте се когото и когато поискате да ви се дава на тепсия , нали??? И ТО БЕЗ ПАРИ, НАЛИ??? Хайде да видим колко футболисти от Берое сте взели ей така...все подмолно...все за без пари...и КОЙ от тях е прокопсал при вас? Ама нали знаете, че съдбата си знае работата и ви го връща тъпкано! Примери ли? Иво "главата" - ЕВРОАВТОГОЛ! Везалов - СВЕТОВЕН АВТОГОЛ ! Нещо трофеи...купи...??? Тц... Сааамо когато се научите да бъдете коректни и да работите по правилата!

Потребителски аватар
ReaktoR
Мнения: 32
Регистриран на: 20 апр 2010 09:30
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот ReaktoR » 16 авг 2018 16:33

ivan56 написа:
ReaktoR написа:По-добре пръв на село , отколкото последен в града !!!


Чакай бе пич, пари не му давате колкото иска, може да е пейка при вас, не играете в Европа, не сте фаворит за титлата, не продавате зад граница.
За къв чеп да идва при вас и да си разваля рахътлъка :?
п.п Иначе голяма драма настана за един посредствен футболист.



Не , че имам нещо против Райнов с исказването преди това не ме разбирай грешно. Така е , ние не сме фаворит за титлата , не игрем в Европа , за продаване зад граница е слабо положението , но от друга страна е по-малко вероятно да стане шампион с Берое , да влезне в групите на Шампионската лига и да го продадат на Реал Мадрид .
Уважавам това , че иска да остане верен на отбора си . Малцина го правят в наши дни !! :lol:

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот nyketo » 16 авг 2018 18:22

ReaktoR написа:
ivan56 написа:
ReaktoR написа:По-добре пръв на село , отколкото последен в града !!!


Чакай бе пич, пари не му давате колкото иска, може да е пейка при вас, не играете в Европа, не сте фаворит за титлата, не продавате зад граница.
За къв чеп да идва при вас и да си разваля рахътлъка :?
п.п Иначе голяма драма настана за един посредствен футболист.



Не , че имам нещо против Райнов с исказването преди това не ме разбирай грешно. Така е , ние не сме фаворит за титлата , не игрем в Европа , за продаване зад граница е слабо положението , но от друга страна е по-малко вероятно да стане шампион с Берое , да влезне в групите на Шампионската лига и да го продадат на Реал Мадрид .
Уважавам това , че иска да остане верен на отбора си . Малцина го правят в наши дни !! :lol:

към днешно време,вероятностите при вас и при нас са едни и същи..

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот КАН » 16 авг 2018 20:05

Кой е тоя , че нещо не се сещам , някаква пишман звезда набедена от диемаджийски коментатори . Бил вкарал един красив гол , стой си при заралии и усъвършенства мятането.

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот КАН » 16 авг 2018 20:07

Мякането .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта