Всичко за Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот organzata » 16 авг 2018 10:15

fakhir написа:Този не е ли дечкото, дето и до нужника не ходи без да пита мама? А явно мама пак не е позволила на Марти да се пусне от фустата ѝ и да иде в големия град. :mrgreen:

https://gong.bg/bg-football/a-grupa/multimedia/video/interview/martin-rajnov-mama-kaza-po-dobre-loko-vmesto-cska-373482


То хубаво ще иде в градо,но защо да сменя един посредствен отбор с друг такъв?А и кой би искал да е част от отбор,който другото лято ще открива нови дестинации!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4217
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот LoveAndPeace » 16 авг 2018 11:15

:lol: :lol: Ти какво очакваше , реки от кръв от срязан вени , примесени със сълзи и сополи ? Има си глава на раменете момчето , взел си е решението и толкоз. Национал е , прави 6-8 силни мача в евротурнирите с екипа на Берое и се пласира зад граница..........ако маминка позволи разбира се.
Нито Левски ще се чуди как да се оправи без него , нито с евентуално негово идване ставахме претенденти за шампиони.
Самият интерес на Левски направи така , че по сайтове и тв да се спомене толкова пъти името му , колкото до края на кариерата му няма да му се случи.

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10839
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот ivan56 » 16 авг 2018 11:23

ReaktoR написа:По-добре пръв на село , отколкото последен в града !!!


Чакай бе пич, пари не му давате колкото иска, може да е пейка при вас, не играете в Европа, не сте фаворит за титлата, не продавате зад граница.
За къв чеп да идва при вас и да си разваля рахътлъка :?
п.п Иначе голяма драма настана за един посредствен футболист.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот Warped » 16 авг 2018 11:36

Аз немога да разбера защо си мислите, че Левски много се напъва за тоя футбалер. Още повече- " Отличен трансфер " , " Най - после правилно решение " , " Ще вдигне класата на отбора " не съм чул левскар да казва тия неща. Иначе като даваме пари на Берое все едно субсидираме държават и в частност НЕК. Все пак тоя отбор отмен се храни :lol: :lol: всеки месец
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот Лимонадения Джо » 16 авг 2018 12:23

Прекрасно е, че този трансфер пропадна. Добре е за играча, който ще може да развива таланта си до неподозирани висоти. Чака го дълга и успешна кариера, много победи над отбори от Финландия, Лихтенщайн и т.н. и то не през юли, а през април и май, както винаги са го правилили в Берое. Очаква го трансфер в европейски гранд, където продава играчите си Берое. Очакват го мачове пред многолюдна, екзалтирана публика, с изключение на мачовете с Левски и Цска, заради които местните фенове няма да си мръднат пръста към дистанционното, пък да ходят на стадиона.... Най-добре разбира се е за Левски, спестиха си пари на вятъра. Преди година имаше подобна "драма" с Цветков от Черно море, който за щастие остана да се "развива" при моряците, отказвайки на Левски, за което сме му много благодарни, а той сега е много развит...... играч на Берое.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот bsz1916 » 16 авг 2018 12:33

LoveAndPeace написа::lol: :lol: Ти какво очакваше , реки от кръв от срязан вени , примесени със сълзи и сополи ? Има си глава на раменете момчето , взел си е решението и толкоз. Национал е , прави 6-8 силни мача в евротурнирите с екипа на Берое и се пласира зад граница..........ако маминка позволи разбира се.
Нито Левски ще се чуди как да се оправи без него , нито с евентуално негово идване ставахме претенденти за шампиони.
Самият интерес на Левски направи така , че по сайтове и тв да се спомене толкова пъти името му , колкото до края на кариерата му няма да му се случи.

Ами този въпрос го раздухаха " журналистите " и коментарите във вашия форум . Във форума на Берое до вчера нямаше нито 1 дума по този повод , защото ни беше ясно че това са спекулации и Мартин не е толкова глупав , че да отиде в Левски . Ако реши да напуска Берое , ще отиде в по - голям отбор , който играе редовно и успешно в Европа ( в България такъв за сега е само Лудогорец ) , или в чужбина -- някъде , където си заслужава .

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10839
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот ivan56 » 16 авг 2018 12:40

Warped написа:Аз немога да разбера защо си мислите, че Левски много се напъва за тоя футбалер. Още повече- " Отличен трансфер " , " Най - после правилно решение " , " Ще вдигне класата на отбора " не съм чул левскар да казва тия неща. Иначе като даваме пари на Берое все едно субсидираме държават и в частност НЕК. Все пак тоя отбор отмен се храни :lol: :lol: всеки месец


За всичко си прав, ама само да кажеш, как от теб се "храни" Берое, че ми е доста интересно :?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот Warped » 16 авг 2018 13:07

ivan56 написа:
Warped написа:Аз немога да разбера защо си мислите, че Левски много се напъва за тоя футбалер. Още повече- " Отличен трансфер " , " Най - после правилно решение " , " Ще вдигне класата на отбора " не съм чул левскар да казва тия неща. Иначе като даваме пари на Берое все едно субсидираме държават и в частност НЕК. Все пак тоя отбор отмен се храни :lol: :lol: всеки месец


За всичко си прав, ама само да кажеш, как от теб се "храни" Берое, че ми е доста интересно :?

Е за тва сложих тия усмихнати личица.. преувеличих, ама и не съвсем. Берое ми взима индиректно от сметката за ток некви 10 стотинки може би годишно, но проблема, еч е държавно предприятие, което е на загуба финансира, също назагуба, футболен отбор. И за това отиват милиони годишно
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот Mirosvel » 16 авг 2018 13:19

KellyB написа:
sandi74 написа:С трици дори и маймуни не се ловят вече а със или без Райнов в състава си Левски повече от 3-то място няма да вземе.Тема на друг разговор е че едва ли са много мазохистите които са готови да бъдат бити и унижавани от отбори от Лихтенщайн,Андора,Гибралтар или Сан Марино още през юли месец.


Щото Бироету всяка година остранява отбори като Барса, Милан, ПСЖ.... :) Просто момчето иска спокойно да си кюта в средняшко отборче, докато в Левски трябва винаги да играеш на върха на възможностите си и да се доказваш всеки ден.


Ами и това не е много вярно! Просто Райнов предпочете да остане в Берое и да изиграе още един силен сезон вместо да иде на Герена и да започнат да го псуват на майка след втория грешен пас, а след първия неубедителен мач да го заковат на пейката. Като се има в предвид, че на Левски всеки втори мач им е неубедителен......

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ЗАЩО ИЗВЕДНЪЖ ГРОЗДЕТО СТАНА КИСЕЛО ?

Мнениеот Mirosvel » 16 авг 2018 13:20

Warped написа:Аз немога да разбера защо си мислите, че Левски много се напъва за тоя футбалер. Още повече- " Отличен трансфер " , " Най - после правилно решение " , " Ще вдигне класата на отбора " не съм чул левскар да казва тия неща. Иначе като даваме пари на Берое все едно субсидираме държават и в частност НЕК. Все пак тоя отбор отмен се храни :lol: :lol: всеки месец


А Левски от какво се храни? ....от парите които откраднаха от баща ми и майка ми ....и от баща ти и майка ти!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта