Има ли беройци във форума?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
beroikata
Мнения: 40
Регистриран на: 24 мар 2008 20:02
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот beroikata » 08 фев 2009 21:51

acmilan написа:
SHYNE написа:абе миланисто :D дай да махнем тоя загубен форум на Беласица и вашия да е на негово място .... и без тва не съм виждал и пукнат фен на ония селски тим ...

Комитите са голяма работа :mrgreen: Наистина няма по-селски отбор от този в историята :!: :lol:

така е не е лесно да си подлога и да успяваш да се нагаждаш на който е нужно. И за това се иска майсторство само дето горките и за актьори дори не стават така очевадно ги правят нещата...
Рано или късно коце-маца, андреев, перуци, брадатия мелез и всички които ни правиха мръсно ще си го получат въпрос на време :evil:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот acmilan » 08 фев 2009 21:51

SHYNE написа:ааааа sedem_!_dva аз твърдо си защитавам Плевенчанките и Заралииките ;) и в Пловдив не е зле ама там е рай :lol: :lol: :lol: :lol:

Абе за плевенчанките не знам,не съм ходил там,а и не познавам такива,но за нашенските... :D
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот acmilan » 08 фев 2009 21:53

beroikata написа:
acmilan написа:
SHYNE написа:абе миланисто :D дай да махнем тоя загубен форум на Беласица и вашия да е на негово място .... и без тва не съм виждал и пукнат фен на ония селски тим ...

Комитите са голяма работа :mrgreen: Наистина няма по-селски отбор от този в историята :!: :lol:

така е не е лесно да си подлога и да успяваш да се нагаждаш на който е нужно. И за това се иска майсторство само дето горките и за актьори дори не стават така очевадно ги правят нещата...
Рано или късно коце-маца, андреев, перуци, брадатия мелез и всички които ни правиха мръсно ще си го получат въпрос на време :evil:

Така е колежке,прецакаха ни жестоко,но ние сме като феникса,възкръсваме от пепелта!А Беласица рано или късно ще си отиде на подобаващото място в селските групи :twisted: :twisted: :twisted:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот SHYNE » 08 фев 2009 21:55

споко бе . догодина пак ще се върнете там кадето ви е мястото . и дано ние останем в групата че патуванията в зарата са едни от най-яките турове . миналата година ква веселба беше в зарата :lol: жалко че ни бихте де .... :lol:
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

niki_96
Мнения: 109
Регистриран на: 17 яну 2009 19:39
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот niki_96 » 08 фев 2009 21:57

Много фенове и симпатичен отбор
Пожелавам на БЕРОЕ да се завърнат и то задълго

orlando
Мнения: 516
Регистриран на: 25 юни 2008 12:39
Местоположение: По света и у ВАРНА
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот orlando » 08 фев 2009 21:57

Аз предпо4итам Берое да е в А група от колкото Беласица защото те незаслужават.Останаха с далавера.Пък и колкото по малко отбори близки до Софииските останат в А група толкова по трудно ще има е да пе4елят прослолутите купи в първенството :lol: И то яе е по равностоино.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот acmilan » 08 фев 2009 21:59

SHYNE написа:споко бе . догодина пак ще се върнете там кадето ви е мястото . и дано ние останем в групата че патуванията в зарата са едни от най-яките турове . миналата година ква веселба беше в зарата :lol: жалко че ни бихте де .... :lol:

Абе вие от време на време правите по някоя простотийка,ама карай :evil: :D Иначе си падате редовно в Зарата :mrgreen: Е и ние в Пловдив де :cry: Дано останете и вие,и Локото,че много се напълни със селски отбори А група,не може нашият и вашите отбори да не са там,а Вихрен и Локо Мездра примерно да са :twisted:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот SHYNE » 08 фев 2009 22:04

еми а дано , въпреки че аз не вярвам да се спасим от изпадане .. по важното е при нас да се освободим от селското а хубавото ще дойде :lol:
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот acmilan » 08 фев 2009 22:09

SHYNE написа:еми а дано , въпреки че аз не вярвам да се спасим от изпадане .. по важното е при нас да се освободим от селското а хубавото ще дойде :lol:

Ами ще вадите ли отбора,нали имахте такава идея :roll:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот SHYNE » 08 фев 2009 22:11

а не знам , аз съм против , понеже едва ли това е начина .Пък и няма гаранция че с тази крайна мярка ще се освободим от селското ....
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта