ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот bsz1916 » 20 яну 2022 01:59

Хубчев от вчера се завърна официално . Най - после и една добра новина за Берое . ДОБРЕ ДОШЪЛ !

Mutant51
Мнения: 99
Регистриран на: 18 юли 2021 12:54
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот Mutant51 » 20 яну 2022 08:46

Дано ни предстоят само хубави моменти. Добре дошъл Фюрер!!!!

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот beroe1986 » 20 яну 2022 20:57

Хубси се завръща, но футбалерите се разбягаха....
Учредили са СНЦ .....9 души. УС-3 души. Миневски, Т.Минчев и Чахова.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот bsz1916 » 20 яну 2022 21:22

beroe1986 написа:Хубси се завръща, но футбалерите се разбягаха....
Учредили са СНЦ .....9 души. УС-3 души. Миневски, Т.Минчев и Чахова.

Мен съставът на това сдружение малко ме притеснява , защото не виждам в него хора с възможности да издържат отбора . Дано това е някакво временно решение . Защото ако се мисли че едни ще притежават акциите и ще управляват , а други ще дават парите , това няма как да стане . Виждане какво става в Левски със " собственици " Наско Раев и Ревлюто Тити които не спират да просят хора които не са собственици да дават парите , а тия които имат да вземат да се откажат от дължимото им .

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот beroe1986 » 21 яну 2022 06:14

bsz1916 написа:
beroe1986 написа:Хубси се завръща, но футбалерите се разбягаха....
Учредили са СНЦ .....9 души. УС-3 души. Миневски, Т.Минчев и Чахова.

Мен съставът на това сдружение малко ме притеснява , защото не виждам в него хора с възможности да издържат отбора . Дано това е някакво временно решение . Защото ако се мисли че едни ще притежават акциите и ще управляват , а други ще дават парите , това няма как да стане . Виждане какво става в Левски със " собственици " Наско Раев и Ревлюто Тити които не спират да просят хора които не са собственици да дават парите , а тия които имат да вземат да се откажат от дължимото им .

...................
Предстои да научим подробности.
Съгласен за написаното по-горе за участващите в СНЦ и тези "които може би" ще финансират отбора.
Дано докато дойде времето за стартиране на пролетния дял на първенството да не се окаже, че в отбора са останали само местните футболисти....Динков, Мечев, М.Енчев и по-младите ни надежди. Ал.Цветков се маха, което не очаквах. Камбуров ?

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот bsz1916 » 21 яну 2022 06:51

beroe1986 написа:
bsz1916 написа:
beroe1986 написа:Хубси се завръща, но футбалерите се разбягаха....
Учредили са СНЦ .....9 души. УС-3 души. Миневски, Т.Минчев и Чахова.

Мен съставът на това сдружение малко ме притеснява , защото не виждам в него хора с възможности да издържат отбора . Дано това е някакво временно решение . Защото ако се мисли че едни ще притежават акциите и ще управляват , а други ще дават парите , това няма как да стане . Виждане какво става в Левски със " собственици " Наско Раев и Ревлюто Тити които не спират да просят хора които не са собственици да дават парите , а тия които имат да вземат да се откажат от дължимото им .

...................
Предстои да научим подробности.
Съгласен за написаното по-горе за участващите в СНЦ и тези "които може би" ще финансират отбора.
Дано докато дойде времето за стартиране на пролетния дял на първенството да не се окаже, че в отбора са останали само местните футболисти....Динков, Мечев, М.Енчев и по-младите ни надежди. Ал.Цветков се маха, което не очаквах. Камбуров ?

Доколкото разбрах и Камен Хаджиев напуска . Май остават само футболисти които никой не ги иска и вратарят Генади Ганев ( ако остане ) , който според мен е качествен футболист . На Камбуров договорът изтече и от края на миналата година вече не е наш футболист . Щом не започна подготовка е ясно че вече няма да играе - не можем да му се сърдим . Очевидно ще бъде много трудно . Но при всички тия проблеми има и една много добра новина - завръщането на Хубчев - нещо за което до преди няколко дни дори не сме си мечтали .

velev
Мнения: 35
Регистриран на: 18 май 2015 08:03
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот velev » 21 яну 2022 17:19

Хубчев ще работи в „Берое„ на граждански договор. Без хонорар. Левси плаща заплата на Хубчев...Голям ташак...за Насьо Обицата, който го изпъди.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12250
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот TristaNNN » 22 яну 2022 20:55

bsz1916 написа:Хубчев от вчера се завърна официално . Най - после и една добра новина за Берое . ДОБРЕ ДОШЪЛ !

Kъде четете тази информация официално? Сега прегледах клубния ви сайт и там не пише нищо за Хубчев. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот beroe1986 » 23 яну 2022 19:15

TristaNNN написа:
bsz1916 написа:Хубчев от вчера се завърна официално . Най - после и една добра новина за Берое . ДОБРЕ ДОШЪЛ !

Kъде четете тази информация официално? Сега прегледах клубния ви сайт и там не пише нищо за Хубчев. :roll:

......................................
Да, наистина няма официална информация, вероятно преговорите с Хубчев са водени от СНЦ, което беше регистрирано. Петър Колев е освободен и това е факт.

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: ЗАВРЪЩА ЛИ СЕ ХУБЧЕВ В БЕРОЕ ?

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 26 яну 2022 19:28

He cъм особено щастлив.
Но му пожелавам успех и ще му дам време!
Дано се откаже от тъпия си стил на игра!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта