Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот sandi74 » 30 юни 2018 10:42

Айде не остана,малко повече от 20 дена до първото мачле :idea: Мачът е троен отвсякъде и е само за любители,ценители,маняци,корифеи,стратези,футболни естети и тънки познавачи на това толкова странно,клето и извратено добиче и хайванче наречено български футбол.Майтапа на страна но нека бъде зрелище.Нека бъде шоу.Нека.Ще.Нека стане мач и по-добрият победи :!: :idea:Казах.Хау.

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот XXXX18 » 02 юли 2018 09:44

sandi74 написа:Айде не остана,малко повече от 20 дена до първото мачле :idea: Мачът е троен отвсякъде и е само за любители,ценители,маняци,корифеи,стратези,футболни естети и тънки познавачи на това толкова странно,клето и извратено добиче и хайванче наречено български футбол.Майтапа на страна но нека бъде зрелище.Нека бъде шоу.Нека.Ще.Нека стане мач и по-добрият победи :!: :idea:Казах.Хау.



В Чирпан има доста е шекер махала санди74 ти си от тях със сини венци. Берое направи най - силната селекция от всички отбори това лято. Харесва ми за момента, взехме крила, халфове и защитници само Ерол Алкан ще остане което е добре и Георги Ангелов той ще е и защитник и халф. Цветков силно игра хареса ми, Меска е доста качествено попълнение бърз е и този Алфредо ще го видим. Очаквам Победа над Славия и Победа над ЛУДОГОРЕЦ, и 2та отбора ще мисля за ЛЕ И ШЛ! ПОСЛЕ Верея и Ботев Пд. Искам ударно начало на сезона 12-15 точки след 1вите 4-5 мача .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот sandi74 » 02 юли 2018 13:40

XXXX18 написа:
sandi74 написа:Айде не остана,малко повече от 20 дена до първото мачле :idea: Мачът е троен отвсякъде и е само за любители,ценители,маняци,корифеи,стратези,футболни естети и тънки познавачи на това толкова странно,клето и извратено добиче и хайванче наречено български футбол.Майтапа на страна но нека бъде зрелище.Нека бъде шоу.Нека.Ще.Нека стане мач и по-добрият победи :!: :idea:Казах.Хау.



В Чирпан има доста е шекер махала санди74 ти си от тях със сини венци. Берое направи най - силната селекция от всички отбори това лято. Харесва ми за момента, взехме крила, халфове и защитници само Ерол Алкан ще остане което е добре и Георги Ангелов той ще е и защитник и халф. Цветков силно игра хареса ми, Меска е доста качествено попълнение бърз е и този Алфредо ще го видим. Очаквам Победа над Славия и Победа над ЛУДОГОРЕЦ, и 2та отбора ще мисля за ЛЕ И ШЛ! ПОСЛЕ Верея и Ботев Пд. Искам ударно начало на сезона 12-15 точки след 1вите 4-5 мача .

Че за къде да мислят ако не за ЛЕ и ШЛ,нормално е при положение че на този етап това са им важните мачове.Незнам колко точки ще имаме след 5-ия кръг ама дано не сме валат :mrgreen: :lol: 8-)

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот greeny » 03 юли 2018 10:59

XXXX18 написа:
Берое направи най - силната селекция от всички отбори това лято. Харесва ми за момента, взехме крила, халфове и защитници само Ерол Алкан ще остане което е добре и Георги Ангелов той ще е и защитник и халф. Цветков силно игра хареса ми, Меска е доста качествено попълнение бърз е и този Алфредо ще го видим.


Хайде да не слагаме тигана и по-малко с подобни изхвърляния. Няма как да сме направили най-силната селекция с нашите финанси, още повече че на Лудогорец единия им трансфер само е колкото целия ни годишен бюджет.
Все пак наистина си личи че по селекцията ни е мислено и с малко късмет новите футболисти бързо могат да блеснат. До тук на мен най-много ми харесва Иван Минчев, заради дрибъла и плътния му удар. От другите сякаш имат потенциал, но не съм ги гледал толкова много преди това.
Другото положително е, че Бригидо все повече пасва на отбора и искрено се надявам тази година да е един от силните ни козове. Фиртулеску има много тренировки докато си върне нивото от миналата година, но си личи че има желание.
I am the Lizard King, I can do anything!

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот XXXX18 » 06 юли 2018 09:11

Този новия Вандерсон, Алфредо, Меска, Ерол Алкан ще остане, а Иван Минчев ми харесва също.! За мен топ попълнение и с много потенциал е Меска! Вандерсон също мисля че ще е доста добър!! Но този път не като миналото лято август месец да взимаме нападател.! Този път с ултра добър тайминг направихме селекцията. Ще играят всички в последните 2 контроли и ще ги видим. Този сезон дай боже хубави неща само купа 2-3 в класирането. За мен селекцията е добра и след 1-2 месеца ще стане ясно каква сме я свършили. До мача с Левски на 1 септември! След мача с Левски до мача с Цска сме с най лесната програма!!

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 08 юли 2018 09:29

XXXX18 написа:Този новия Вандерсон, Алфредо, Меска, Ерол Алкан ще остане, а Иван Минчев ми харесва също.! За мен топ попълнение и с много потенциал е Меска! Вандерсон също мисля че ще е доста добър!! Но този път не като миналото лято август месец да взимаме нападател.! Този път с ултра добър тайминг направихме селекцията. Ще играят всички в последните 2 контроли и ще ги видим. Този сезон дай боже хубави неща само купа 2-3 в класирането. За мен селекцията е добра и след 1-2 месеца ще стане ясно каква сме я свършили. До мача с Левски на 1 септември! След мача с Левски до мача с Цска сме с най лесната програма!!

Какъв мач с ЦСКА ? Такъв отбор в така наречената ППЛ няма . Може би имаш в предвид ЦСКА - София ( София ) известен още като Микре Юнайтед .

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот XXXX18 » 13 юли 2018 09:48

bsz1916 написа:
XXXX18 написа:Този новия Вандерсон, Алфредо, Меска, Ерол Алкан ще остане, а Иван Минчев ми харесва също.! За мен топ попълнение и с много потенциал е Меска! Вандерсон също мисля че ще е доста добър!! Но този път не като миналото лято август месец да взимаме нападател.! Този път с ултра добър тайминг направихме селекцията. Ще играят всички в последните 2 контроли и ще ги видим. Този сезон дай боже хубави неща само купа 2-3 в класирането. За мен селекцията е добра и след 1-2 месеца ще стане ясно каква сме я свършили. До мача с Левски на 1 септември! След мача с Левски до мача с Цска сме с най лесната програма!!

Какъв мач с ЦСКА ? Такъв отбор в така наречената ППЛ няма . Може би имаш в предвид ЦСКА - София ( София ) известен още като Микре Юнайтед .


Берое се надявам добре да тръгне срещу Славия с Лудогорец ще видим! Дано го даде Лудогорец мача ще мислят за Европа. Европа им е приоритет! После Верея, Ботев Пд, Черно Море, Ботев Вр, и до тогава тря имаме поне 12 точки и Славия 15 точки и Лудогорец 1 точка и 16 точки да речем оптималното ще е това!

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот XXXX18 » 17 юли 2018 08:39

Мача е 22.07 в неделя в 18:30 часа !!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот G_I_G » 18 юли 2018 18:27

По принцип сме първите мачове много мудни и тежки, може и равен да е.
Да се надяваме да не е някакво скучно и тъпо 0:0.
Това няма да е добре ,ако завърши така.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Берое-23 юли от 20:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 19 юли 2018 11:32

През последните години Славия е най - лекия ни съперник . Бихме ги в София и със САШКО ЕТАПА и със САШКО ПЪТЯ . Очаквам сега да постигнем лесна победа , защото освен че ги напуснаха важни играчи , ще бъдат изморени от мача с Тампере , а вероятно ще трябва да мислят и за мача с Хайдук следващата седмица , ако се класират за 2 - рия кръг , което е доста вероятно .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта