Берое и феър плея ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hrisi2503
Мнения: 8
Регистриран на: 25 сеп 2014 17:13
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот hrisi2503 » 01 мар 2016 16:38

Напълно си прав ! Берое има най-скучната игра.Играят най-вече в защита и въобще не ги харесвам.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот ЕМИЛ » 01 мар 2016 17:21

Тръпна в очакване на компетентния коментар на Сандо по темата .

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот PFC Litex » 01 мар 2016 17:43

Живко6461 написа:
PFC Litex написа:
Живко6461 написа:4. Илия Миланов е професионален футболист. Както такъв, както и всеки друг работник и служител, има право да потърси по-добро (по негово мнение) работно място, съгласно действащите нормативни разпоредби. Защо "Литекс" не го мотивираха да остане?

При спортистите нещата са доста по-различни от други професии, така че това, което си написал е доста грешно.
Това е поредния догледан и малоумен закон прилаган в спорта.

Струва ми се, че не си разбрал написаното от мен. Знам, че правилата, по които се сключват и прекратяват трудовите договори с професионалните футболисти не са идентични с тези, отнасящи се до другите професии. Но и тези правила са подчинени на нормативни рапоредби. Малоумни или не те са действащи. На които явно т.нар. футболни ръководители не обръщат внимание докато не се окажат потърпевши.

Какво могат да направят футболните ръководители, когато законът позволява всеки играч да напусне, когато той реши?
Изображение

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот Вал » 01 мар 2016 17:44

Огризка, огризка......

Берое играе много по-мек футбол в сравнение с Черно Море, Монтана, Славия, Пирин, Лудогорец, Левски.... Авторът явно пропуска този дребен факт. Платенте коментатори не споменават, че едното нарушение на Иво Иванов срещу Славия не е било за картон, нито че жълтия картон на Елиаш е бил измислен. Но после вкупом искат червен картон за Елиаш.

Нека авторът да каже кой според него е отборът - символ на фер плея в групата?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот bilyaletdinov » 01 мар 2016 18:07

Вал написа:Огризка, огризка......

Берое играе много по-мек футбол в сравнение с Черно Море, Монтана, Славия, Пирин, Лудогорец, Левски.... Авторът явно пропуска този дребен факт. Платенте коментатори не споменават, че едното нарушение на Иво Иванов срещу Славия не е било за картон, нито че жълтия картон на Елиаш е бил измислен. Но после вкупом искат червен картон за Елиаш.

Нека авторът да каже кой според него е отборът - символ на фер плея в групата?


Че тоя бастун Елиаш беше за директен червен картон бре...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот slash1912 » 01 мар 2016 18:43

Всички отбори в А група са символ на феърплея,вие се хванахте за Берое :lol: Всичко е според правилниците на БФС,след като са спазени не виждам къде е проблема.Съвсем друг въпрос е,дали те не са малоумни.
Що се отнася до "красивата" игра-нека всеки си погледне своя отбор какво играе ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

petttto
Мнения: 85
Регистриран на: 13 май 2015 19:23
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот petttto » 01 мар 2016 18:56

slash1912 написа:Всички отбори в А група са символ на феърплея,вие се хванахте за Берое :lol: Всичко е според правилниците на БФС,след като са спазени не виждам къде е проблема.Съвсем друг въпрос е,дали те не са малоумни.
Що се отнася до "красивата" игра-нека всеки си погледне своя отбор какво играе ;)

:) Напълно вярно








Изображение Изображение

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот Mecho-Cuh » 01 мар 2016 19:17

Яката тема :lol: . Ще я следя с интерес!

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот rebel » 01 мар 2016 19:41

petttto написа:
slash1912 написа:Всички отбори в А група са символ на феърплея,вие се хванахте за Берое :lol: Всичко е според правилниците на БФС,след като са спазени не виждам къде е проблема.Съвсем друг въпрос е,дали те не са малоумни.
Що се отнася до "красивата" игра-нека всеки си погледне своя отбор какво играе ;)

:) Напълно вярно








Изображение Изображение

Подкрепям мнението на колегата.

yangplamen
Мнения: 77
Регистриран на: 15 юни 2015 12:54
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот yangplamen » 01 мар 2016 19:44

ogrizko написа:...след номерата на Левски и изваждането заради сините съдии на Литекс от А група ...в очите ми Берое се превръща в следващия най-антипатичен отбор в България. И ми е чудно дали това е само може виждане или и вие мислите така?! Най-вече имам предвид огромната липса на феър плей у колегите в зелено ...има правило да се започва с титуляр под 21 години ...само дето от Берое го извадиха в 20 мин. последния мач :lol: второ - Иво Иванов, за да избегне наказание от 2 мача за натрупани 9 жълти картона, си изкара по най-бързия начин още един жълт картон и съответно червен да може да пропусне само 1 мач вместо 2 :shock: трето - явно нещо са подкукуросали Илия Миланов и тая простотия с 3 върнати заплати след като я направи момчето ..с кого подписва - Берое :roll: Скучния анти футбол, който Хубчев практикува изобщо няма да го коментирам, въпреки че и той ме дразни ...ама щом като печелят добре! Само дето това с липсата на всякакъв феър плей много ме дразни лично мен! И не пускам темата да се заяждам преди мача с нас или нещо от сорта ...ама според мен мръсните номера не трябва да се премълчават, барем някой в Стара загора вземе малко да се засрами ...щото формално правилата са спазени, ама морално ...но комент! :oops: :oops
:


Правилно си си избрал името. Ти наистина си една огризка и нищо повече. Даже не трябва да си губя времето да обяснявам колко е тъпо правилото за играч под 21г. който трябвало да започва титуляр и т.н. и т.н. А да обвиняваш пък Берое за липса на феърплей, ей това наистина трябва да си адски тъп и злобен за да го направиш! Нищо лично, но просто не си в час момче!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта