Всичко за Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот rere » 15 юни 2015 12:54

ЕМИЛ написа:Левски шампион .Лудогорец втори .Берое трети и всички сме доволни .Има ли сделка ? :)

Я насочи и купата на някъде ,че icko65 ей сега ще припадне.

kapacitet
Мнения: 218
Регистриран на: 04 юни 2015 13:27

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот kapacitet » 15 юни 2015 12:57

rere написа:
ЕМИЛ написа:Левски шампион .Лудогорец втори .Берое трети и всички сме доволни .Има ли сделка ? :)

Я насочи и купата на някъде ,че icko65 ей сега ще припадне.

Не знам за купата и титлата, ама калъфите са вече резервирани
Последна промяна от kapacitet на 15 юни 2015 13:05, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот rere » 15 юни 2015 12:59

August Burns Red написа:Хмм предвид факта ,че ЦСКА Левски са много зле Лудогорец,Литекс и до някъде Ботев Пловдив са ни конкуреция мисля че Ако Жуан Фелипе и Стивън Сънди доят берое може и шампион да стане Но и да не доидат отнвоо може да сме 2-ри или поне да се опитаме да сме 1-ви но ,домуза И БФС са в разград и Малко Трудно ще Стане. Дано дубъл или требъл за вековният Юбилей 6 май 2016 !! ЗАСЛУЖАВАМЕ ГО БЕРОЙЦИИ !!

Останаха ви девет конкурента , ако всичко върви добре скоро ще сте само вие и Лудите в борбата за титлата, а и в А група като цяло . Само изчакайте още 1-2 години и готово :)

Потребителски аватар
bufy
Мнения: 113
Регистриран на: 27 сеп 2014 10:18

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот bufy » 15 юни 2015 13:00

ЕМИЛ написа:
icko65 написа:
ЕМИЛ написа:Левски шампион .Лудогорец втори .Берое трети и всички сме доволни .Има ли сделка ? :)

Има!Кога ще черпиш? :mrgreen:

Минута след като Гаджев вдигне трофея .



Гаджев? :?
Изображение

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот rere » 15 юни 2015 13:01

kapacitet написа:
rere написа:
ЕМИЛ написа:Левски шампион .Лудогорец втори .Берое трети и всички сме доволни .Има ли сделка ? :)

Я насочи и купата на някъде ,че icko65 ей сега ще припадне.

Не знам за купата и титлата, ама калъфите им са вече резервирани

Калъфи ,некалъфи ама с 80 милиона дълг са в А група. А ние от Б окръжна ... сигурно и калъфки не раздават :)

yangplamen
Мнения: 77
Регистриран на: 15 юни 2015 12:54
Контакти:

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот yangplamen » 15 юни 2015 13:09

kapacitet написа:До кога държавата ще спонсорира Берое. До кога ще си плащам осигуровките и данъците, за да правят футбол в Стара загора с моите пари питам аз. Каква конкуренция, до кога ченгеджийство от тия долни гербери. Каква работа има ТЕЦ Марица Изток като спонсор на Берое питам аз, конкуренция щели да имат, ще има да от кого, от другото държавно отборче на ченгетата сигурно, аман от тая ченгеджийница!

Хайде веднъж завинаги да отговорим на подобни "капацитети", които се упражняват да плюят върху Берое! Какви пари даваш ти бе, въобще наясно ли си как става финансирането на Берое?! Аман от разбирачи и всякаква плюеща пасмина, която дори не може да мисли, ама иначе дава "компетентно мнение"! Ако искаш да знаеш първо, бюджета на Берое е един от най-малките в А група и второ, по-добре държавата да спонсорира футболните отбори, отколкото знайни и незнайни мафиоти, перящи пари, а когато им скимне могат да си фалират отбора и толкова!!! Защото спортът, и в частност футбола, изпълнява различни функции, ама затова въобще не си струва да говоря с подобни хейтъри и въобще хора на твоето ниво! Харесва ли ти това, което става с ЦСКА например, дето правиха грандиозни трансфери и плащаха космически за нашата държава заплати?! Явно не може да преглътнете, че един отбор, като Берое, със скромни финансови възможности постига толкова много!!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 юни 2015 13:30

yangplamen написа:...Хайде веднъж завинаги да отговорим на подобни "капацитети", които се упражняват да плюят върху Берое! Какви пари даваш ти бе, въобще наясно ли си как става финансирането на Берое?! Аман от разбирачи и всякаква плюеща пасмина, която дори не може да мисли, ама иначе дава "компетентно мнение"! Ако искаш да знаеш първо, бюджета на Берое е един от най-малките в А група и второ, по-добре държавата да спонсорира футболните отбори, отколкото знайни и незнайни мафиоти, перящи пари, а когато им скимне могат да си фалират отбора и толкова!!! Защото спортът, и в частност футбола, изпълнява различни функции, ама затова въобще не си струва да говоря с подобни хейтъри и въобще хора на твоето ниво! Харесва ли ти това, което става с ЦСКА например, дето правиха грандиозни трансфери и плащаха космически за нашата държава заплати?! Явно не може да преглътнете, че един отбор, като Берое, със скромни финансови възможности постига толкова много!!!

1. Значи пак опираме до това, че държавата финансира "Берое". :lol: Аз пък си мисля, че държавните пари биха били много по-полезни в сферата на здравеопазването и образованието, чиито функции са малко по-важни от тези на футбола. ;)
2. По-добре е парите на мафиотите да отидат за развитието на футбола, отколкото за престъпни цели.
3. В България не могат да се перат пари чрез футбол по класически начин (иначе казано, без шашми). Това може да стане само в печеливш бизнес.
4. В Германия футболните клубове се финансират сами. Те са акционерни дружества, в които самият клуб по закон притежава минимум 51 % от акциите и не разчитат на държавата, на руските мафиоти, или на някой чичко-паричко облечен в чаршаф. 8-) Лично за мен това е идеалният пример за развитие на футбола у нас, но (уви) ние сме твърде назад във всяко отношение... :(
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 15 юни 2015 13:33, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Alexandrov93
Мнения: 359
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот Alexandrov93 » 15 юни 2015 13:32

yangplamen написа:
kapacitet написа:До кога държавата ще спонсорира Берое. До кога ще си плащам осигуровките и данъците, за да правят футбол в Стара загора с моите пари питам аз. Каква конкуренция, до кога ченгеджийство от тия долни гербери. Каква работа има ТЕЦ Марица Изток като спонсор на Берое питам аз, конкуренция щели да имат, ще има да от кого, от другото държавно отборче на ченгетата сигурно, аман от тая ченгеджийница!

Хайде веднъж завинаги да отговорим на подобни "капацитети", които се упражняват да плюят върху Берое! Какви пари даваш ти бе, въобще наясно ли си как става финансирането на Берое?! Аман от разбирачи и всякаква плюеща пасмина, която дори не може да мисли, ама иначе дава "компетентно мнение"! Ако искаш да знаеш първо, бюджета на Берое е един от най-малките в А група и второ, по-добре държавата да спонсорира футболните отбори, отколкото знайни и незнайни мафиоти, перящи пари, а когато им скимне могат да си фалират отбора и толкова!!! Защото спортът, и в частност футбола, изпълнява различни функции, ама затова въобще не си струва да говоря с подобни хейтъри и въобще хора на твоето ниво! Харесва ли ти това, което става с ЦСКА например, дето правиха грандиозни трансфери и плащаха космически за нашата държава заплати?! Явно не може да преглътнете, че един отбор, като Берое, със скромни финансови възможности постига толкова много!!!


Ясни са ми такива като тебе. А тези пари, които получавате, от кой джоб идват? ОТ ДЖОБА НА ХОРАТА. Може да се направи евала на моя отбор - Черно море. Че със свободни агенти и ниски заплати (5000 е тавана), печелим злато, въпреки че сме може би единствения отбор, който не получаваШЕ нищо от държавата. Те се добраха до второто място с късмет, след като дори не беше сигурно участието им в първата шестица и сега се взеха за голямата работа. Ей, алооо, с държавни пари и аванти всеки може. НЯМА ТВОЕ, НЯМА МОЕ, НЯМА И БЕРОЕ.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот rebel » 15 юни 2015 13:35

kapacitet написа:До кога държавата ще спонсорира Берое. До кога ще си плащам осигуровките и данъците, за да правят футбол в Стара загора с моите пари питам аз. Каква конкуренция, до кога ченгеджийство от тия долни гербери. Каква работа има ТЕЦ Марица Изток като спонсор на Берое питам аз, конкуренция щели да имат, ще има да от кого, от другото държавно отборче на ченгетата сигурно, аман от тая ченгеджийница!

ТЕЦ 2 внася данъци в държавата, не е бюджетно предприятие, ама ти от къде да знаеш, пиши си. :lol:

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Реална Конкуренция на Берое Този Сезон 2015/2016

Мнениеот vladomin_ » 15 юни 2015 13:39

kapacitet написа:До кога държавата ще спонсорира Берое. До кога ще си плащам осигуровките и данъците, за да правят футбол в Стара загора с моите пари питам аз. Каква конкуренция, до кога ченгеджийство от тия долни гербери. Каква работа има ТЕЦ Марица Изток като спонсор на Берое питам аз, конкуренция щели да имат, ще има да от кого, от другото държавно отборче на ченгетата сигурно, аман от тая ченгеджийница!

Вместо част от печалбата на ТЕЦ Марица-Изток 2 около 10% да отива в някоя машина за лайна в София 3 500 000лв отиват в Берое. И то най вече в подобряване и изграждане на базата. 500 000 са от бюджета на общината и останалото от тв права(те са за заплати). Заплата над 7000лв на футболист нямаме и то си ги получава на фиш със всички видове данъци и осигуровки. За миналата година печалбата на ТЕЦ-2 е около 40 000 000лв, приход към бюджета.
ВДинев


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта