Монтана-Левски, 9 май

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 май 2010 16:20

valio_av написа:ЛеWCки да се молят да паднат ,че после в Европа резила ще е голям.Пак ще се върнат с пълна кошничка.Дето излагат себе си ,че и цяла България!


Нещо не сещам, кой български отбор беше на 48-мо място при 48 отбора в групите на ЛЕ миналата година?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот Tommi » 07 май 2010 16:25

Captain Stottlemeyer написа:
valio_av написа:ЛеWCки да се молят да паднат ,че после в Европа резила ще е голям.Пак ще се върнат с пълна кошничка.Дето излагат себе си ,че и цяла България!


Нещо не сещам, кой български отбор беше на 48-мо място при 48 отбора в групите на ЛЕ миналата година?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Този, който нямаше победа в групите на ЛЕ :)
А Левски трябва да вземе мача в Монтана
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот viroglav » 07 май 2010 16:52

Ако мача се играе и има феърплей , то ПФК Левски няма никакъв шанс да вземе нещо ... Поглеждайки в предишните изяви на подуенци обаче , си мисля че това няма да стане и ПФК Левски ще победи в някакъв долнопробен цирк. Ако от Монтана не се навият да им легнат , може за пореден път да влязат в роля и съдиите с няколка "обратни тъча". Локомотив Сф незнайно защо се отказа в полза на ДС агентите да се бори за ЕКТ , затова и ще изгубят и малкото фенове , които им повярваха и се върнаха на стадиона ... Ако и от Монтана искат да ги сполети орисията на железничарите нека подарят мача , проблема си е изцяло техен. Никой отбор обаче няма да се юрне през лятото да купува футболисти , участвали в уговорени мачове , защото същата участ може да ги сполети и тях... Прогнозата ми е - наведен Монтана и лесна победа за ПФК Левски - 2. Честито на печелившите ... :lol:

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот Sole » 07 май 2010 19:31

То Левски имат ли този сезон поне една победа без чужда помощ /или съдията или противника полягва/ 8-)


LSFCLSFC
Мнения: 32
Регистриран на: 03 апр 2010 20:31
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот LSFCLSFC » 07 май 2010 23:31

valio_av написа:ЛеWCки да се молят да паднат ,че после в Европа резила ще е голям.Пак ще се върнат с пълна кошничка.Дето излагат себе си ,че и цяла България!

Леле колко си жалък.... кой завърши последен в Лига Европа? Кога за последно играхте Евро мач пролета? или ще тръгнеш да ми обясняваш за 1/2 преди 40-50 години?

LSFCLSFC
Мнения: 32
Регистриран на: 03 апр 2010 20:31
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот LSFCLSFC » 07 май 2010 23:35

viroglav написа:Ако мача се играе и има феърплей , то ПФК Левски няма никакъв шанс да вземе нещо ... Поглеждайки в предишните изяви на подуенци обаче , си мисля че това няма да стане и ПФК Левски ще победи в някакъв долнопробен цирк. Ако от Монтана не се навият да им легнат , може за пореден път да влязат в роля и съдиите с няколка "обратни тъча". Локомотив Сф незнайно защо се отказа в полза на ДС агентите да се бори за ЕКТ , затова и ще изгубят и малкото фенове , които им повярваха и се върнаха на стадиона ... Ако и от Монтана искат да ги сполети орисията на железничарите нека подарят мача , проблема си е изцяло техен. Никой отбор обаче няма да се юрне през лятото да купува футболисти , участвали в уговорени мачове , защото същата участ може да ги сполети и тях... Прогнозата ми е - наведен Монтана и лесна победа за ПФК Левски - 2. Честито на печелившите ... :lol:

И всичко това защото червенушките не успяха да ги бият? Аз ако ти кажа , че Сливен ви легнаха как ще ме обориш?Само глупости пишете ей... този лягал , онзи ставал... защото на чорбата всеки им скача... и понеже Левски ги бутат с дузпи , то за това в България най - известните дузпи са "Велизарките" и "нагъзи се Гъргорова"

Потребителски аватар
Аспарух
Мнения: 96
Регистриран на: 29 апр 2010 01:00
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот Аспарух » 08 май 2010 13:53

Отбора който игра с отпадналите в ЛЕ, и който имаше най-малко вкарани голове, най-малко публика, време е и сега да падне от Монтана.
В краен случай равен ще е успех за жълто-синъо-червените :)
В България един стадион е кръстен на агент комунист, и този стадион се намира в с.Подуене.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот защо » 08 май 2010 19:47

Бе тъп мач ще е - Монтана вече не искат, Левски не могат... :geek:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
FK_Montana
Мнения: 325
Регистриран на: 25 авг 2009 13:57
Контакти:

Re: Монтана-Левски, 9 май

Мнениеот FK_Montana » 08 май 2010 22:57

някой ходил ли е днес до стадиона и взел ли си е билет за мача, че бях зает прец целия ден
ЦСКА Шампион


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост