Румен Панайотов подаде оставка

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Румен Панайотов подаде оставка

Мнениеот защо » 27 апр 2010 21:35

Изпълнителният директор на ФК Монтана Румен Панайотов подаде оставка след мача на отбора с Локо Мездра в понеделник.

-Не бива да се спекулира с името на Монтана, с това, че отборът може да полегне или да даде какъвто и да е мач. Обиден съм от отношението на част от медиите и част от хората, които през тези шест години, откакто съм в клуба, непрекъснато искат от мен да се доказвам. Това не е моят отбор, моят отбор трябваше да играе единствено и само за победа, да защити авторитета, честта и достойнството на клуба - заяви днес на пресконференция Панайотов.

Очаква се утре кметът Златко Живков и президентът на клуба Замфир Замфиров да излязат с официално решение относно подадената оставка.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Румен Панайотов подаде оставка

Мнениеот niki87 » 28 апр 2010 10:41

Дано кмета не я приеме.Панайотов работи добре с отбора,а евентуално напускане не би се отразило добре на отбора.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Румен Панайотов подаде оставка

Мнениеот защо » 06 май 2010 18:07

Понеже днеска един познат ме попита - оставката не беше приета, ако още някой не го знае.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта