Анализ на играчите на Монтана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот baltimore » 08 авг 2015 09:51

Как е възможно убиец да играе в А група?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот КироВарна » 08 авг 2015 09:53

parazit написа:
КироВарна написа:Бих искал само да направя едно уточнение!АТАНАС ИЛИЕВ,централния нападател на Монтана,не е юноша на Добруджа,а на ЧЕРНО МОРЕ !!!Има два гола в А група,защото от юношеските формации,премина в мъжкия отбор на МОРЕТО !!!Беше освободен и отиде да се обиграва в Добруджа,където се наложи,стана голмайстор и заслужено премина отново в тим от А група!!!Има невероятен нюх към гола!!!Аз лично съжалявам,че не е при нас!!!


Атанас Петров Илиев (роден на 9 октомври 1994 г. в Добрич) е български футболист, нападател, който играе за Монтана.

Кариера
Първите му стъпки във футбола са в отбора на Добруджа (Добрич). На 15 години преминава в юношеската школа на Черно море (Варна). На 14 май 2012 г. прави дебют за мъжкия отбор на Черно море в мач срещу Видима и бележи за 2:1, носейки победа на отбора си. Същата година подписва професионален договор с "моряците".[1]. В следващия сезон излиза на терена в още няколко мача.

На 30 юли 2014 г. преминава в ПФК Добруджа, където играе в Б професионална футболна група[2]. Още в първия мач за новия си отбор отбелязва 2 гола срещу Ботев (Враца) само за 10 минути игра, а след петия кръг за сезона става едноличен голмайстор на групата с 6 гола и е включен в идеалния отбор[3]. Завършва сезона със 17 попадения в 28 срещи.

Съгласен съм,аз допуснах неточност,за което се извинявам!!!Просто си го имаме за наше момче и забравих в първия момент,че е роден в Добрич!

Потребителски аватар
parazit
Мнения: 1085
Регистриран на: 10 сеп 2014 12:36

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот parazit » 08 авг 2015 09:56

КироВарна написа:Съгласен съм,аз допуснах неточност,за което се извинявам!!!Просто си го имаме за наше момче и забравих в първия момент,че е роден в Добрич!



Много ми хареса и продължава така ще стане апетитна хапка и за чуждестранни отбори.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот КироВарна » 08 авг 2015 10:06

parazit написа:
КироВарна написа:Съгласен съм,аз допуснах неточност,за което се извинявам!!!Просто си го имаме за наше момче и забравих в първия момент,че е роден в Добрич!



Много ми хареса и продължава така ще стане апетитна хапка и за чуждестранни отбори.

Роден голмайстор е!Докато беше при нас,още беше момченце!В Добрич е налял маса и вече е доста по стабилен!Феро ще го ошлайфа още повече....и аз мисля,че го чака добро бъдеще!!!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот trokadero_ » 08 авг 2015 10:08

Момчетата показват дух и хъс за игра. Евала

dimov
Мнения: 86
Регистриран на: 08 ное 2010 17:14
Контакти:

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот dimov » 08 авг 2015 11:01

Браво за анализа.Браво и на Монтана.Голямо впечатление ми прави това момче Иван Минчев,наистина добър футболист.И друго нещо прави впечатление и с български футболисти можело.Без да се заяждам с Левски търсят играчи под дърво и камък,а в Монтана почти цял отбор юноши на сините.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот stefani » 08 авг 2015 11:14

Трима идват в Левски до края на месеца :lol: :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот Bartolomej » 08 авг 2015 11:44

За Иван Минчев мога да кажа , че се справя добре на ПРЪВ поглед , но .. дотук
Играта му в дефанзивен план е под секва , комбинативност неефикасна , а найзле е физически ..цели 90 минути няма как да изкара , а е само на 24 .г
Балджийски и той ще си остане вечната надежда , с няколко изригвания по време на мач , но е прекалено мързелив , не се бори до последно и лесно се отказва , общо взето лигаве .
Тези , които наистина се отличават са Пашов и Атанас Илиев . Не са от футболистите с вроден талант , но си личи ,че се борят и трудят , което компенсира таланта
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот Achtung_Juden » 08 авг 2015 12:52

Балджийски не се бил борил :lol: :lol: Той не, че се бори, а направо изорава терена.
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Анализ на играчите на Монтана

Мнениеот drvasko98 » 08 авг 2015 13:02

Поне в тези два мача, които гледах е най-борещия се от всички в Монтана. Бартоломей вероятно има спомени от Бургас, там не знам как е бил. Иначе най-много наистина ми допада Пашов


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта