Монтана вече е в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот защо » 27 апр 2015 21:27

bobo_13 написа:ЧЕСТИТО!

Терена оправихте ли го, че като си спомня мачовете за купата с/у ЦСКА и Левски изглеждаше много зле. Жалко, че и догодина влизащите от Б група отбори са обречени на изпадане(освен ако някой отбор не фалира в А група). Освен ако не съберат 3-4 млн. бюджет. Освен Общината друг помага ли на футбола в града?

Теренът няма оправяне. Просто почвата е глинеста, като го валират, допърнително се набива и при по-сериозен дъжд става езеро. Иначе го поддържат, сменяха тревата няколко пъти последните години, сега направиха и нова система за поливане, правят хората каквото могат, ама трудно се поддържа такова нещо. А общината може да направи много, ако знае как, примерно ремонтът на стадиона беше с европейски пари, по някаква програма за развитие на трансграничните региони, проектът го усвоявахме заедно с Пирот. Помагат и местни фирми, колкото могат. Ама ще е трудно.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот защо » 27 апр 2015 21:34

loko1 написа:Честито! Осветлението колко пари излезе и тествано ли е вече?

Не знам само осветлението колко е, целият ремонт беше около милион. Осветлението го довършваха и подсилваха до скоро, зимата с едно дарение от Трейс трябваше да стане готово, ама не съм го виждал още в действие. Аз съм малко икономически емигрант, не от страната, ама от града, ходя си когато мога, обаче новините ми са повече секънд хенд и със закъснение. :(
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот защо » 27 апр 2015 21:36

И благодаря за поздравленията, местните като не влизат във форума, ще ги приема аз, макар и отдалече!
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 28 апр 2015 09:18

Честито на монтанци.Честито на Северозападна България.Региона има нужда от ,,професионален футбол''.Феро,честито,Човек.Заради теб,отбора ти ще бъде добре посрещнат в битките.Никога няма да забравя края на мача във Велико Търново.

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот ticha i vladislav » 28 апр 2015 09:58

Честито А група!Хубаво е да има отбори от Северна България,но малко сте далече от Варна.Не може град като Бургас да няма представител в А група,дано догодина да ви последват.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот radoslav_rashkov » 28 апр 2015 11:06

Честито влизане в А група на Монтана! С изявите си тази година за първенство и купа подсказват, че могат да бъдат костелив орех в А група. Успех!
Изображение

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот dunavfc » 28 апр 2015 22:27

Ако можеше Локо ГО и Пирин Блг да влязат заедно за сметка на Монтана щеше да е идеално, но....
Успех на Монтана, но техните мачове са мачове без тръпка, страст и емоции, най-важното за футбола.

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 235
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот jungle » 15 юли 2015 22:23

dunavfc написа:Ако можеше Локо ГО и Пирин Блг да влязат заедно за сметка на Монтана щеше да е идеално, но....
Успех на Монтана, но техните мачове са мачове без тръпка, страст и емоции, най-важното за футбола.


Локо ГО като ги тресе една страст....
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот dunavfc » 16 юли 2015 01:00

Сравнявайки ги с Монтана е все едно да сравнявам Ботев ПД и Ботев Ихтиман. За купата срещу нас дойдоха 200 човека и направиха много хубава атмосфера. Имам силни съмнения, че същото могат да го направят и Монтана. Даже не си спомням някога да съм виждал агитка на Монтана, когато гостуват.

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Монтана вече е в А група

Мнениеот 1913 » 16 юли 2015 12:43

dunavfc написа:Сравнявайки ги с Монтана е все едно да сравнявам Ботев ПД и Ботев Ихтиман. За купата срещу нас дойдоха 200 човека и направиха много хубава атмосфера. Имам силни съмнения, че същото могат да го направят и Монтана. Даже не си спомням някога да съм виждал агитка на Монтана, когато гостуват.


През 2010 имаха малка агитка на гостуването в София срещу нас. Беше весело, бяха някакви зевзеци, радвахме им се и няколко пъти скандирахме заедно някаква глупост :lol: жалко, че са се отказали и не са идвали повече.


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта