Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 03 дек 2014 13:00

-1914- написа:
scarface написа:Показателно за не 100%, а 1000% продължаване на "Левски" е, че мачът не е наличен в нито една букмейкърска къща освен родния "Еврофутбол".
Точен резултат 3-0 или евентуално 4-1 за по-голяма интрига.


Не знам ти къде имаш сметки, но мача го има абсолютно навсякъде :roll:

Човекът може да залага в Китай или Сингапур и за това да не знае. 8-)

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот sslevski » 03 дек 2014 13:02

Не знам какво да кажа.Според мен след като на футболистите не са давани заплати от 3 месеца и Херо каза,че няма да идва в Левски,значи всичко е "наред".Този клуб с тези темпове на развитие му давам макс 2 години.Мислех,че Лупи е единственият тъпир в България,но се оказа,че има и по-голям.Още един път жалко за отбора.
За мен този мач е загубен много преди да е почнал,а и в крайна сметка и да ги отстраним не виждам как може да се спечели купата с тези футболисти и този треньор.

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот -1914- » 03 дек 2014 13:04

sslevski написа:Не знам какво да кажа.Според мен след като на футболистите не са давани заплати от 3 месеца и Херо каза,че няма да идва в Левски,значи всичко е "наред".Този клуб с тези темпове на развитие му давам макс 2 години.Мислех,че Лупи е единственият тъпир в България,но се оказа,че има и по-голям.Още един път жалко за отбора.
За мен този мач е загубен много преди да е почнал,а и в крайна сметка и да ги отстраним не виждам как може да се спечели купата с тези футболисти и този треньор.


Не е жалко, пич. Това което се случва е много полезен урок.
Най-добре да почнем от В-Група, без Батковци, без 50 човека на хранилката.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот Sole » 03 дек 2014 13:14

Левски София без съдийска помощ не могат да отстранят Монтана. За това и уплашеното държавно отборче от София извика на помощ приятел - левскарчето Ники Йорданов.За да няма някой "странични" изненади цялата съдийска четворка също е от София,което си е прецедент за световния футбол. НО това е порочна обичайна практика прилагана редовно в България в помощ на софийските отборчета от корумпираното софийско БФС!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот boabbb » 03 дек 2014 13:19

favaca8888 написа:Сигурна победа за Пфк Левски....

....с 3-1 8-)


С гол в 90-тата минута за Монтана 8-) :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот terata » 03 дек 2014 13:24

Sole написа:Левски София без съдийска помощ не могат да отстранят Монтана. За това и уплашеното държавно отборче от София извика на помощ приятел - левскарчето Ники Йорданов.За да няма някой "странични" изненади цялата съдийска четворка също е от София,което си е прецедент за световния футбол. НО това е порочна обичайна практика прилагана редовно в България в помощ на софийските отборчета от корумпираното софийско БФС!


Ахахаха, не е истина кви олигофрени се подвизават тук. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот terata » 03 дек 2014 13:25

-1914- написа:
sslevski написа:Не знам какво да кажа.Според мен след като на футболистите не са давани заплати от 3 месеца и Херо каза,че няма да идва в Левски,значи всичко е "наред".Този клуб с тези темпове на развитие му давам макс 2 години.Мислех,че Лупи е единственият тъпир в България,но се оказа,че има и по-голям.Още един път жалко за отбора.
За мен този мач е загубен много преди да е почнал,а и в крайна сметка и да ги отстраним не виждам как може да се спечели купата с тези футболисти и този треньор.


Не е жалко, пич. Това което се случва е много полезен урок.
Най-добре да почнем от В-Група, без Батковци, без 50 човека на хранилката.


Добре е да мислите малко преди да пишете, още повече за неща, които не разбирате!

Потребителски аватар
scarface
Мнения: 65
Регистриран на: 24 окт 2009 14:34
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот scarface » 03 дек 2014 13:49

terata написа:
scarface написа:Показателно за не 100%, а 1000% продължаване на "Левски" е, че мачът не е наличен в нито една букмейкърска къща освен родния "Еврофутбол".
Точен резултат 3-0 или евентуално 4-1 за по-голяма интрига.


Я па ти, не думай. :mrgreen: Опитай пак, да кажем в Sportingbet, Efbet, .... тия достатъчни ли са ти "умник"? Навсякъде го има мача, недей да лъжеш и да се правиш на интересен, че не ти се отдава нещо!


Не че да се заяждам, но Efbet и . са "Еврофутбол" в online вариант. Преди да пишеш нещо го проверявай. Не съм преглеждал в Sportingbet, може и да го има наистина, за което си взимам думите назад, че в нито сайт един освен "Еврофутбол" го има.

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
-1914- написа:
scarface написа:Показателно за не 100%, а 1000% продължаване на "Левски" е, че мачът не е наличен в нито една букмейкърска къща освен родния "Еврофутбол".
Точен резултат 3-0 или евентуално 4-1 за по-голяма интрига.


Не знам ти къде имаш сметки, но мача го има абсолютно навсякъде :roll:

Човекът може да залага в Китай или Сингапур и за това да не знае. 8-)


Залагам си от край време в bet365. За съжаление нямам сметки в Сингапур... :)
Ако нямаш врагове, нямаш характер...

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот terata » 03 дек 2014 13:51

scarface написа:Не че да се заяждам, но Efbet и . са "Еврофутбол" в online вариант. Преди да пишеш нещо го проверявай. Не съм преглеждал в Sportingbet, може и да го има наистина, за което си взимам думите назад, че в нито сайт един освен "Еврофутбол" го има.


Ахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Спри се момче, спри да се излагаш. :)

scarface написа:Преди да пишеш нещо го проверявай.


scarface написа:Не съм преглеждал в Sportingbet.


Другия път преди да раздаваш наляво и надясно "компетентните" си мнения първо направи това, което сам препоръчваш на другите.

Потребителски аватар
scarface
Мнения: 65
Регистриран на: 24 окт 2009 14:34
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот scarface » 03 дек 2014 14:09

terata написа:
scarface написа:Не че да се заяждам, но Efbet и . са "Еврофутбол" в online вариант. Преди да пишеш нещо го проверявай. Не съм преглеждал в Sportingbet, може и да го има наистина, за което си взимам думите назад, че в нито сайт един освен "Еврофутбол" го има.


Ахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Спри се момче, спри да се излагаш. :)

scarface написа:Преди да пишеш нещо го проверявай.


scarface написа:Не съм преглеждал в Sportingbet.


Другия път преди да раздаваш наляво и надясно "компетентните" си мнения първо направи това, което сам препоръчваш на другите.


Офтопик:
Би ли ми отговорил честно без да се обиждаш защо си така озлобен и си като "кон с капаци" - виждаш само това, което ти е угодно? Толкова ли те тормозят психически и/или физически?
Ако нямаш врагове, нямаш характер...


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта