Ботев-Монтана /Официална тема/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

krix
Мнения: 335
Регистриран на: 15 май 2009 15:12
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот krix » 10 авг 2009 15:58

doctora_1912 написа:
krix написа:[offtopic]към doctora_1912 - на мача със Сливен, треньора им през 2-3 мин вика към някакъв играч с прозвището Доктора[/offtopic]



ЩОМ СЕЛЯНДУРИ ОТ МОНТАНА ПОЧНАХА ДА СЕ ГАВРЯТ С НАС


Монтана не е село, а ако е село то и Пловдив е такова, ако беше софиянец нямаше да се учудя, но да ми говориш за Пловдив дето са 9та дупка на кавала във футбола...тая година силните отбори ще бият като тъпани и локото и ботев

krix
Мнения: 335
Регистриран на: 15 май 2009 15:12
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот krix » 10 авг 2009 16:02

to6kata1912 написа:Ядосан е от ситуацията в клуба. Едва ли някой нормален фен би се ядосал на такова отборче като вашето

не би се ядосал, защото не сме като вас - на нас кмета ни е собственик, а не някакъв тиквундер/христолов/, пълниме стадиона по 5000 човека на макс, взехме добър треньор и юноши от левски и ЦСКА, играч на Славия, централен нападател от Бразилия и т.н. Просто не виждам как може да стигнем до вашето положение

mfca
Мнения: 441
Регистриран на: 11 апр 2009 00:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот mfca » 10 авг 2009 16:13

doctora_1912 написа:
krix написа:[offtopic]към doctora_1912 - на мача със Сливен, треньора им през 2-3 мин вика към някакъв играч с прозвището Доктора[/offtopic]



Krix, и на теб ли искаш ?? :lol: :lol: :lol: А относно мача ми е през..да не казвам... ХРИСТОЛОВ УМРИ МРЪСНО КУЧЕ...ЩОМ СЕЛЯНДУРИ ОТ МОНТАНА ПОЧНАХА ДА СЕ ГАВРЯТ С НАС ЗНАЧИ СИТУАЦИЯТА Е ТРАГИЧНА>>>ЕГА НЕ ДОЧАКАШ МАЧА С МОНТАНА СЕЛСКА МЪРШО !! P.S сори за простотиите ама съм адски бесен .... :evil: :evil: не можах да се сдържа ....


Че не ви е лесно да гледате отбора си в това състояние - така е, но от където и да погледнем тия обиди нямат нищо общо с Ботев и вашите терзания? Какво е виновен човека, че и новака може би ще ви тресне насред Пловдив? Псувай, гражданино, псувай!
“Прост народ - слаба държава”

Потребителски аватар
doctora_1912
Мнения: 138
Регистриран на: 08 юни 2009 13:01
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот doctora_1912 » 10 авг 2009 16:15

krix написа:
to6kata1912 написа:Ядосан е от ситуацията в клуба. Едва ли някой нормален фен би се ядосал на такова отборче като вашето

не би се ядосал, защото не сме като вас - на нас кмета ни е собственик, а не някакъв тиквундер/христолов/, пълниме стадиона по 5000 човека на макс, взехме добър треньор и юноши от левски и ЦСКА, играч на Славия, централен нападател от Бразилия и т.н. Просто не виждам как може да стигнем до вашето положение



Бреее вие сте станали футболно страшилище бе!!!! :lol: :lol: :lol: Да се пазят Левски и ЦСКА ;) Монтана се задава :o Момче слез на земята ;)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
doctora_1912
Мнения: 138
Регистриран на: 08 юни 2009 13:01
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот doctora_1912 » 10 авг 2009 16:17

mfca написа:
doctora_1912 написа:
krix написа:[offtopic]към doctora_1912 - на мача със Сливен, треньора им през 2-3 мин вика към някакъв играч с прозвището Доктора[/offtopic]



Krix, и на теб ли искаш ?? :lol: :lol: :lol: А относно мача ми е през..да не казвам... ХРИСТОЛОВ УМРИ МРЪСНО КУЧЕ...ЩОМ СЕЛЯНДУРИ ОТ МОНТАНА ПОЧНАХА ДА СЕ ГАВРЯТ С НАС ЗНАЧИ СИТУАЦИЯТА Е ТРАГИЧНА>>>ЕГА НЕ ДОЧАКАШ МАЧА С МОНТАНА СЕЛСКА МЪРШО !! P.S сори за простотиите ама съм адски бесен .... :evil: :evil: не можах да се сдържа ....


Че не ви е лесно да гледате отбора си в това състояние - така е, но от където и да погледнем тия обиди нямат нищо общо с Ботев и вашите терзания? Какво е виновен човека, че и новака може би ще ви тресне насред Пловдив? Псувай, гражданино, псувай!


Ако не ми се правеше на интересен онзи господинчо нямаше да се намеся...че ще ни бият едва ли ще е изненада за някой...дразня се , че почна адската гавра с нашия отбор...
ИзображениеИзображение


hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот hetfield » 10 авг 2009 16:25

krix написа:
to6kata1912 написа:Ядосан е от ситуацията в клуба. Едва ли някой нормален фен би се ядосал на такова отборче като вашето

не би се ядосал, защото не сме като вас - на нас кмета ни е собственик, а не някакъв тиквундер/христолов/, пълниме стадиона по 5000 човека на макс, взехме добър треньор и юноши от левски и ЦСКА, играч на Славия, централен нападател от Бразилия и т.н. Просто не виждам как може да стигнем до вашето положение

Извинявай,че ще поспоря обаче знаеш ли на колко такива отборчета като Монтана се нагледах.Видима ли не беше,Галата ли не беше,Мездра издишат лека полека....Така,че вярвай до някоя годинка ще се върнете от където дойдохте

Потребителски аватар
moonlight
Мнения: 711
Регистриран на: 14 авг 2008 22:44
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот moonlight » 10 авг 2009 16:36

Mомчета , моето мнение е че, ако този мач се доиграе :lol: Монтана няма как да го спечели . От трите новака в А група , без да ми се обиждате, ама сякаш Монтана е с най- малки възможности . Доказателство Спортист- Монтана 2:0 това лято . Не се заяждам ,просто така ми изглежда . Може и да греша . Пожелавам ви успех в А група , а на Ботев успех в битката с Христолов .

Потребителски аватар
sigi
Мнения: 55
Регистриран на: 01 авг 2009 09:37
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот sigi » 10 авг 2009 16:41

кой изпада и кой не ще се види края на сезона.Сега е безмислено само да си пишем глупостите

Потребителски аватар
Yobs1912
Мнения: 569
Регистриран на: 10 апр 2009 15:09
Местоположение: Stand East
Контакти:

Re: Ботев-Монтана /Официална тема/

Мнениеот Yobs1912 » 10 авг 2009 16:49

шш алоо селяни кога се появихте вие на футболната карта бе,анонимници ? Кои сте вие монтана ? Кви успехи имате ? Вие сте просто един от многото мижави отборчета в България такива от рода на Вихрен,Бела,Литекс,Своге,Мездра,Черноморец/сегашния/...Вие сте никои..Дори БПФК в момента да не е за А група по футболни качества,сме 100х по-голям отбор от тия дето горе изброих,айде в дивия


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост