Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот chelseabg » 10 авг 2009 22:42

Славия ги надигра,трябваше повече да ги натиснат и да им вкарат втори гол.
Повече от 6то място едва ли щя успеят 6-8..

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот slavia_forever » 10 авг 2009 22:46

Наистина - надиграхме ги, не успяхме да вкараме още голове, това е най-лошото. Честита точка на Спортист!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот birabecks » 10 авг 2009 23:00

slavia_forever написа:
birabecks написа:
marmi52 написа:Жалко за Вили Вуцов ! На човека му се плачеше след мача ...
Какво да направи Вуцов като тези куци коне, които са насъбрали в "Славия" даже нямат желание да играят ?! ...
Пък знае ли човек ... :lol: Нещо Венци Стефанов много театрално се ядосваше пред камерите на Канал 3 след мача ;)
Знае ли човек какво печели хитреца, когато губи ;) ...

Не бе,майна.Просто Вили Разузнавача не ги е разузнал достатъчно добре.Макар, че твърдеше точно обратното. ;) Стават грешки.

[offtopic]Това беше към мен... :?[/offtopic]

:lol: Стига бе,майна.След вчерашния мач не мога да се заяждам с никой.Обаче Овчата глава много приказва,прекалява.Ако го слушаш,ще си кажеш "Тоя е бахти треньора!".Дефакто е въздух под налягане.
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
_7:1_
Мнения: 10
Регистриран на: 10 авг 2009 20:38
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот _7:1_ » 10 авг 2009 23:02

Славия, както изглежда последната дузина години ...добрата стара Славия... дашна. С Вуцан за треньор толкова :!: А публиката на Славия, ами какво да кажем за нея-50 човека с/у останалите 1200 от Своге и то в София-жалко, много жалко... :roll: Успех на момчетата от Своге :!:
"На този стадион /Кочината/ единствено могат да се заснемат филми от рода на ДЖУРАСИК ПАРК!!!"-коментар на шведската представителка на УЕФА пред българските медии...

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот slavia_forever » 11 авг 2009 00:03

_7:1_ написа:Славия, както изглежда последната дузина години ...добрата стара Славия... дашна. С Вуцан за треньор толкова :!: А публиката на Славия, ами какво да кажем за нея-50 човека с/у останалите 1200 от Своге и то в София-жалко, много жалко... :roll: Успех на момчетата от Своге :!:

Ако искаш да кажеш нещо смислено го направи ако нямаш факти. Не говори неистини и прочети правилата!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
The_Scientist
Мнения: 187
Регистриран на: 10 авг 2009 19:53

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот The_Scientist » 11 авг 2009 00:12

Фактите са факти,феновете на Спортист баха три пъти повече от тези на Славия.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот slavia_forever » 11 авг 2009 00:25

The_Scientist написа:Фактите са факти,феновете на Спортист баха три пъти повече от тези на Славия.

Това ли са фактите и откъде имаш тази информация? Потребителското ти име предполага да си учен човек и затова искам и ЧАКАМ, да докажеш твърдението си с цифри! За да не изтълкувам мнението ти за провокация.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
The_Scientist
Мнения: 187
Регистриран на: 10 авг 2009 19:53

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот The_Scientist » 11 авг 2009 00:44

slavia_forever написа:
The_Scientist написа:Фактите са факти,феновете на Спортист баха три пъти повече от тези на Славия.

Това ли са фактите и откъде имаш тази информация? Потребителското ти име предполага да си учен човек и затова искам и ЧАКАМ, да докажеш твърдението си с цифри! За да не изтълкувам мнението ти за провокация.





Да,благодаря,че казваш добри думи,ако позволиш да говоря на "ти".Ще задам само един въпрос,беше ли на мача?Ако да,вероятно знаеш колко хора е имало от Спортист и колко от твоят отбор-феновете на Славия бяха настанени в едно секторче и бяха много малко.По мое лично мнение,и толкова фенове са им много,защото те само ги разочароват с играта си,плюс това треньорът е едно голямо недоразумение,което само може да разруши един отбор с традиции и най-вече история.Относно цифри,щом настояваш,ще намеря.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот slavia_forever » 11 авг 2009 00:53

The_Scientist написа:
slavia_forever написа:
The_Scientist написа:Фактите са факти,феновете на Спортист баха три пъти повече от тези на Славия.

Това ли са фактите и откъде имаш тази информация? Потребителското ти име предполага да си учен човек и затова искам и ЧАКАМ, да докажеш твърдението си с цифри! За да не изтълкувам мнението ти за провокация.





Да,благодаря,че казваш добри думи,ако позволиш да говоря на "ти".Ще задам само един въпрос,беше ли на мача?Ако да,вероятно знаеш колко хора е имало от Спортист и колко от твоят отбор-феновете на Славия бяха настанени в едно секторче и бяха много малко.По мое лично мнение,и толкова фенове са им много,защото те само ги разочароват с играта си,плюс това треньорът е едно голямо недоразумение,което само може да разруши един отбор с традиции и най-вече история.Относно цифри,щом настояваш,ще намеря.

Бях на мача. Чакам цифрите. Ще съм благодарен и ако спазваш пунктуацията издържано, както се полага на един учен като теб.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

_7:2_
Мнения: 2
Регистриран на: 11 авг 2009 01:03
Контакти:

Re: Спортист Своге изпусна да бие претендент за евротурнирите

Мнениеот _7:2_ » 11 авг 2009 01:22

Имам проблеми с браузъра и затова влизам с различни никове... Та по темата форевър аз съм _7:1_, а преди малко направи доста селска проява, като ми прати някакво предупреждение и заплаха за бан, че това, което съм написал малко по-горе е провокация и обида... Както може да се види не обиждам никой, а самата истина е, че фенове на Славия бяха на стадион Локомотив доста малко, а тези от Своге почти всички присъстващи на трибуната зад играчите, а по ТВ казаха около 1500 зрители, т.е да ги кажем 300 фена на Славия и 1200 на Спортист и това, ако не е жалко в София отбора новак да има повече фенове от софийския отбор... За другото, че Славия е дашна е ясно, най-пресния пример е от миналата година в мача със Спартак ВН и цирковете, не знам как може да го отречеш това, което е видно дори за малките деца.
За какво може да ме баннеш, като си изказвам мнението, което явно на теб не ти харесва... Ами да, така е много лесно да си модератор от 3-4 дни и като не ти харесва дадено мнение да пратиш предупреждение на потребителя или да го баннеш. Чудно ми е дали така се държиш с всички нови потребители, дали им пращаш още от първия ден предупреждения, ако е така, в което съм почти сигурен значи форума на Гонг продължава да потъва. Тази случка ще ме накара да огранича посещенията си във форум, където има модераторски произвол. И последно аз не съм нов потребител, пиша в този форум откакто и ти-от миналата година... ама обстоятелствата, че в момента не съм с моя компютър (този е бъгав) ме накараха да пиша с друг ник... Истинския ми е sedem_!_dva, а и те мислех за по-широкоскроен човек, който може да са владее, но има една поговорка за властта... както и да е. :roll:


Върни се в “Спортист”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост