TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
deepblue
Мнения: 555
Регистриран на: 27 сеп 2011 17:44
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот deepblue » 05 яну 2012 12:13

Определено е грубо налагане от страна на булшит... А какъв е смисълът да се опашем с чинии и кабели, като има оптични, подземни и много по-удобни :roll:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44026
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот rhaegar » 05 яну 2012 12:15

Alexx написа:
Добре де нормално е да викаме, защото това е анти на свободния пазар и свободната конкуренция. Това е монопол. Получава се така, че определена компания за тв доставчик изкупва всичко свързано спорта . Аз от доста години съм на определен доставчик на интернет и ТВ и съм много доволен и семейството ми е доволно. Няма сега аз заради едните му мачове да развалям конфорта на семейството ми. Просто аз не харесвам този монопол !


Напротив, не е монопол. Това че никой не може да се мери по финанси с тях, не значи, че монополизират пазара. Те какво са виновни, че другите нямат възможност да ги конкурират. Или шейх Мансур (айде пак :lol: ) трябваше да извади 5м за Агуеро, че да могат СтокС да се пробват и те?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот ZinedineZidane » 05 яну 2012 12:15

Alexx написа:
Без име написа:
rhaegar написа:Все едно да псуваш шейх Мансур че си е купил за 35м Агуеро, а пък Батков и Титаните не можели. Имат пари хората-дават. Абонати се печелят с инвестиции, а не с доживотна хранилка на некадърници (справка БНТ) или с скапана мрежа с още по-скапана поддръжка-както е на 80% от останалите оператори в България.

Точно така. Защо започнахте като ощипани девойки започнахте да викате к*р за т'ва, к*р за онова. Айде стегнете се малко. Който плаща, той поръчва музиката...


Добре де нормално е да викаме, защото това е анти на свободния пазар и свободната конкуренция. Това е монопол. Получава се така, че определена компания за тв доставчик изкупва всичко свързано спорта . Аз от доста години съм на определен доставчик на интернет и ТВ и съм много доволен и семейството ми е доволно. Няма сега аз заради едните му мачове да развалям конфорта на семейството ми. Просто аз не харесвам този монопол !

Монопол ли? Айде стига! Има един куп доставчици и оператори. Ако нямаше други, да, щеше да е монопол. И именно това е свободния пазар - да купува този, който има възможност, a не който има протекции.
А на всичко отгоре, Булсат е на съвсем нормална, да не кажа ниска цена. За 14.80 гледаш Примера, ВЛ, Бундеслигата, сега и Ф1. За още 2 лева - 7 канала на ХД, вкл. и HBO. Вярвам знаеш в Европа колко струва гледането на определени спортни събития.
И какво са виновни Булсат, че този, от който си толкова доволен не ще да дава пари, за да е добре на абонатите му...
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот Без име » 05 яну 2012 12:16

Къде видя монопол? Имат пари купуват първенства/тенис/формула 1. Всички други явно не могат да прежалят пари да откупят спортните предавания и ето, че булсат трупа човек след човек. А след като не искаш да се местиш на оператора си, много ясно, че няма да гледаш формулата. Монопол беше при БНТ и нищо друго. Тук за монопол не можеш да говориш ;) .
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
pirin_blg
Мнения: 93
Регистриран на: 05 май 2009 00:17
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот pirin_blg » 05 яну 2012 12:24

Защо да е монопол? Предполагам, че офертата за закупуването на правата за излъчване са предоставени не само на Булсат, а и на Близу, и на ИТВ и на ефирните телевизии и се организира нещо като търг с наддаване. Съвсем нормално е най-добрата оферта да спечели, а това че тя е Булсат само може да накара мениджърите на другите оператори да се замислят малко. Това са правилата на свободния пазар. Едва ли са подарили излъчването на формулата на Булсат, ако е имало по-добра оферта от тяхната нали?
Аз съм им абонат от почти 2 години. Имам 3 приемника. Няма да казвам колко плащам, всеки им знае цените, само ще кажа, че преди плащах съвсем малко по-ниска такса за отвратителна кабелна телевизия с допотопно качество. А аз държа да различавам картинките в телевизора :mrgreen:
Разбира се всеки има право на избор, аз не правя реклама на оператора, но не трябва да обвиняваме някой, който умее да прави бизнес, само защотото на нас не ни изнася. Защотото в Англия най-големия оператор е Sky, едва ли който не е техен абонат ги псува всеки път закупят нов пакет от продукти и го предоставят на своите клиенти, а си псува собствения :!:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6520
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот Alexx » 05 яну 2012 12:29

Хубаво имат пари ама явно въобще не знаете как се купуват тези ТВ права . Ще дам просто примерче ! Ако ТВ правата на Висшата лига в Англия струват 20 млн. това в България ще са 5 млн примерно, защото България има по-малко население от Англия. Същото е и с Булсат ком. Ако БТВ искат да вземат ТВ правата за Формула 1 ще им излезе доста по-скъпо отколкото на ТВ +, защото БТВ има повече хора които имат възможност да я гледат отколкото ТВ+ .

Пак ще кажа, аз си имам доставчик, от който съм доволен и няма да го сменям заради едните му мачове.Да не говорим, че доставчика ми пусна Ал Джезирите и там си има испанско,италианско и още много спорт. Започнах този спорт не защото не съм доволен защото нямам достъп до формула 1, а защото за мен това което правят Булсат ком е извън правилата на свободния пазар.

Иначе това което съм забелязал от ТВ + , когато съм ги гледал на гости е,че нямат студиа преди мача и анализи на полувремието и след мача.Ето в мненията има критика към и представянето на продукта Формула 1. Явно не искат да представят добре техния продукт, за разлика от Нова Спорт и Диема.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот stoyankd » 05 яну 2012 12:30

Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

Потребителски аватар
BoB0
Мнения: 303
Регистриран на: 10 юли 2009 15:34
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот BoB0 » 05 яну 2012 12:50

stoyankd написа:Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

Най-правилното изказване. Евала. Като може добавиш и тениса от АТП сериите. Както и Мото GP. Което също не е за забравяне. Просто за 17 лева получаваш всичко.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот CTAHKO » 05 яну 2012 12:50

stoyankd написа:Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

Явно не си наясно,че всичко изброено от теб може да се гледа и по други канали освен ТВ + :roll: И какво излиза според твоите приказки,че този който ги гледа другаде освен на Булсат не е никакъв фен :lol: :lol: :lol: ГОУЕМ СМЕХ :lol: :lol: :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
komi
Мнения: 148
Регистриран на: 23 окт 2008 22:04
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот komi » 05 яну 2012 12:51

stoyankd написа:Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

Ами истински фен съм и не съм на Булсат и гледам реал - Барса, ама не с мучащия Боре Касабов или който там им коментира мачовете> И картината им като сте я захвалили все едно е не знам какво.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост