TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот megan fox » 06 яну 2012 13:28

THE G.A.M.E написа:Та в смисъл ...
Аз лично не разбирам, защо се псуват БСК, а не операторите, към които очевидно все още не-малък брой хора са прикрепени ...
А и в настоящите времена, почти всеки има повече от един телевизор в дома си ... И за мен е непонятно, как някои предпочитат да кълнат, вместо да си вземат една чиния за 8 лв. и да се наслаждават на великолепни спортни събития.
Аз предполагам какъв рев ще настъпи лятото, когато дойде време за Уимбълдън, след това за мачовете на българските отбори в евротурнирите ...
А най-лесното решение, просто да се стане абонат на БСК.
Аз лично незнам, някой от конкурентите им да предлага по-добри канали и условия ...


Значи аз БСК има къде да гледам и в офиса ни, и при майка ми има БСК, но причината да не се сложа в нас са две и съм ги казвал много пъти: Имам малко повече от година, докато ми изтече преподписаният договор с кабелната и БСК (както и всеки друг доставчик на цифрова телевизия) не поддържат услугата картина в картината! За кво съм си купил голям телевизор с няколко ТВ тунера, ако не заради това? Аз си гледам нещо си, аверката ми гледа нещо си и сме заедно в една стая и си лафим през това време. Или пък следя по 2 мача от ШЛ едновременно... изобщо PIP опцията има безкрайни приложения и не виждам защо да се лишавам от нея! И в такъв момент няма как да не се ядосам на тия задници от БСК. Ок, решили са да изкупят най-интересните спортни предавания... ама поне да си продават правата за излъчване на каналите си (ТВ+ и Филм+) на кабелните оператори, че да мога през кабелната да си гледам техните канали. Така БСК пак ще си получават кинти за каналите, но няма да е задължително да ги наема тях самите!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот enguerino » 06 яну 2012 19:23

Имам я така че ще се гледа, пък кои ще са коментаторите не ми пука
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот ehh » 07 яну 2012 14:32

Вече изтече официално съобщение и по големите вестници. Мисля, че всяка една кабеларка предлага RTL, такава че и това е вариант. Между другото, в официалното съобщение, се говори за интерес на ТВ+ и към Шампионската лига. Само в България все още не е уточнено, кой ще дава този турнир.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта