Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот Madridist » 14 ное 2010 16:52

[center]Изображение[/center]
Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1 след безапелационна победа в Гран при на Абу Даби, 19-ти последен кръг от първенството. Пилотът на Ред Бул води колоната без грешка от старта до финала, а основният фаворит и съперник на германеца Фернандо Алонсо с Ферари се провали в пустинята и финишира едва седми! В първата половина на състезанието Алонсо влзезе по-рано в бокса и тази тактика на Ферари се оказа мега погрешна. След първата обиколка Алонсо бе 4-ти и това място му бе достатъчно за трофея. В средата на дистанцията обаче, Алонсо се озова блокиран на 11 позиция зад Виталий Петров с Рено и повече от 30 обиколки не успя да го изпревари. Това коства ценно време на пилота на Ферари.
Втори днес под прожекторите на изкуствено осветление, на супер модерната писта "Яс Марина" остана другият претендент за короната Люис Хамилтън с Макларън, който притискаше мощно Фетел в началот, но така и не успя да влезе в пряк двубой с младия пилот на Ред Бул. Трети се класира Дженсън Бътън с Макларън, а четвърти остана Нико Розберг.
Така Ред Бул спечели всичко този сезон, след като миналата седмица в Бразилия, австрийците взеха и трофея при конструкторите.


Честита титла, в най-важното състезание показа максимална концентрация и класа и заслужено триумфира. :)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот Frankie Lampard » 14 ное 2010 16:53

Честита титла ! Тоя Галфонсо е мега идиот,къв е той,че ще държи сметка на Петров,че не го е пуснал :evil:

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Фетел е новият световен шампион във Ф1

Мнениеот megan fox » 14 ное 2010 16:53

Аз казах ли ви, че онова котешко лайно Алонсо, че няма да стане шампион?!

Да му е честита световната титла на Фетел! Според мен той не я заслужава и шампион трябваше да бъде Уебър, но няма значение какво е моето мнение, а кой колко точки има в краят на шампионата!

За огромно мое удоволствие титлата на Фетел бе спечелена с ФЕЪРПЛЕЙ И БЕЗ ОТБОРНИ ЗАПОВЕДИ, за разлика от титлите на едно смешно жабарско отборченце, което сега е супер нещастно!!!

Дано Ферари най-после се научат да играят честно!!! Ето, че и с честна надпревара може да се печелят титли!

П.П. Този среден пръст дето го показа Алонсо на Витали Петров... само показа какъв е характера на всички мишоци във Ферари! Едни злобни хорица, които не могат да печелят ПО ЧЕСТЕН НАЧИН, за капак и не могат да приемат загубите и са супер смешни!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот UltraBlue » 14 ное 2010 16:54

Най- много заслужаваше тази титла и заслужено я спечели! За мен, това е новият Шуми :!: Супер радостен съм заради тази титла 8-)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот haha » 14 ное 2010 16:54

Честито на Фетел,напълно заслужена титла!Дубъл за Ред Бу. :)
Галфонсо ли е Мангалонсо ли е не знам,ама нека си беснее,колкото си иска,въпреки машинациите на Куците кончета титлата не отиде при него :)
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
Leooo
Мнения: 846
Регистриран на: 10 авг 2010 18:20
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот Leooo » 14 ное 2010 16:56

ХАХАХА БРАВО НА ФЕТЕЛ И НА "ХИТРИЯ" АЛФОНСО КОЙТО ВЛЕЗНА В БОКСА ПО РАНО ЗА ДА ПРЕЦАКА УЕБЪР :Д
[center]Изображение[/center]
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот Frankie Lampard » 14 ное 2010 16:56

haha написа:Честито на Фетел,напълно заслужена титла!Дубъл за Ред Бу. :)
Галфонсо ли е Мангалонсо ли е не знам,ама нека си беснее,колкото си иска,въпреки машинациите на Куците кончета титлата не отиде при него :)


Toва ме уби.. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот megan fox » 14 ное 2010 16:58

Frankie Lampard написа:
haha написа:Честито на Фетел,напълно заслужена титла!Дубъл за Ред Бу. :)
Галфонсо ли е Мангалонсо ли е не знам,ама нека си беснее,колкото си иска,въпреки машинациите на Куците кончета титлата не отиде при него :)


Toва ме уби.. :lol: :lol: :lol:


И е напълно вярно!!! Нека сега Алонсо да си навре победата от Германия в задника! Това ще му е утехата на тоя умрелоч!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

GoingDown
Мнения: 236
Регистриран на: 13 ное 2008 15:23
Контакти:

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот GoingDown » 14 ное 2010 16:59

Фен съм на Хамилтън и Макларън, и ми е много ама много кеф че квадратната глава се прецака по най-тъпия начин :twisted:

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Себастиян Фетел е новият световен шампион във Формула 1

Мнениеот Frankie Lampard » 14 ное 2010 17:00

megan fox написа:
Frankie Lampard написа:
haha написа:Честито на Фетел,напълно заслужена титла!Дубъл за Ред Бу. :)
Галфонсо ли е Мангалонсо ли е не знам,ама нека си беснее,колкото си иска,въпреки машинациите на Куците кончета титлата не отиде при него :)


Toва ме уби.. :lol: :lol: :lol:


И е напълно вярно!!! Нека сега Алонсо да си навре победата от Германия в задника! Това ще му е утехата на тоя умрелоч!!!


Напълно съгласен,досега го мислех за *****,но съм грешал той е много повече.Дано реве в някой ъгъл и да умре от злоба :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта