Гран При на Абу Даби

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот Жоржиньо » 14 ное 2010 16:33

alexveselinov написа:дано накажат Кубица ....иначе няма шанс

И да го накажат,Алонсо трябва да мине през Петров и Розберг ...

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот UltraBlue » 14 ное 2010 16:42

Новият Шуми с 1-ва титла :!: Супер доволен съм от тоя сезон...
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот Жоржиньо » 14 ное 2010 16:44

UltraBlue написа:Новият Шуми с 1-ва титла :!: Супер доволен съм от тоя сезон...

Да да новия шуми,ама друг път ...пълен смешник е тая мишка :evil: :evil:

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот UltraBlue » 14 ное 2010 16:47

Жоржиньо написа:
UltraBlue написа:Новият Шуми с 1-ва титла :!: Супер доволен съм от тоя сезон...

Да да новия шуми,ама друг път ...пълен смешник е тая мишка :evil: :evil:

Според мен е доста талантлив и тепърва ще го показва... този сезон направи доста глупости, които можеха да му костват тази титла, но смятам че той най много я заслужава :geek:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот acmilan » 14 ное 2010 16:49

Честито на Фетел и най-вече на Дитрих Матешиц.Съдбата обича смелите и честните.Остави двамата си пилоти да се борят мъжки докрай,не нареди на Фетел да пусне Уебър предното състезание и сега бейби Шуми стана шампион.Ето така се прави!Ако го беше пуснал,сега Фернандо щеше да е шампион.Силно се надявам един ден Фетел да дойде във Ферари,защото няма нищо по-готино във Формула 1 от това да чуеш последователно немския и италианския химн на почетната стълбица,сещате се какво имам предвид :) 8-)
Последна промяна от acmilan на 14 ное 2010 16:49, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот UltraBlue » 14 ное 2010 16:52

acmilan написа:Честито на Фетел и най-вече на Дитрих Матешиц.Съдбата обича смелите и честните.Остави двамата си пилоти да се борят мъжки докрай,не нареди на Фетел да пусне Уебър предното състезание и сега бейби Шуми стана шампион.Ето така се прави!Ако го беше пуснал,сега Фернандо щеше да е шампион.Силно се надявам един ден Фетел да дойде във Ферари,защото няма нищо по-готино във Формула 1 от това да чуеш последователно немския и италианския химн на почетната стълбица,сещате се какво имам предвид :) 8-)

+1 няма какво да се добави към този коментар!!!
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19120
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот TodorT » 14 ное 2010 20:35

Жалко, че моят фаворит (Алонсо) не можа да спечели титлата.... но... може би съдбата си връща :) Поздравлиния за феновете на Фетел! Заслужен триум за Ред Бул и в двете дисциплини тази година... Наистина бяха най-добрите, както при конструкторите, така и при пилотите! :) Още веднъж честито и наздраве! :) ;)

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот megan fox » 14 ное 2010 22:18

acmilan написа:защото няма нищо по-готино във Формула 1 от това да чуеш последователно немския и италианския химн на почетната стълбица


Че кое му готиното на това?! Или ти харесва да повръщаш?! Тази комбинация е ужасна...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19120
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Гран При на Абу Даби

Мнениеот TodorT » 14 ное 2010 22:55

megan fox написа:
acmilan написа:защото няма нищо по-готино във Формула 1 от това да чуеш последователно немския и италианския химн на почетната стълбица


Че кое му готиното на това?! Или ти харесва да повръщаш?! Тази комбинация е ужасна...

ЗА какво се заяждаш сега :roll: Ми него го нефи ... и мен също... РАзбрахме, че мразиш Ферари и Алонсо, разбрахме, че искаш Алансо да катастрофира... Е айде спри се малко де ... Бъди малко по-сдържан и недей си избива комплексите във форума :twisted:


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта