Каква е скоростта в бокса на Формула 1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Каква е скоростта в бокса на Формула 1

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 07 ное 2010 20:24

Ами,явно навсякъде е различно вече...зависи от ширината на питлейна.Защото на отделни писти станаха проблеми - премазани механици,хвърчащи гуми,сблъсъци между състезатели,запалени болиди от проблеми със зареждащите системи...Преди години беше ясно - навсякъде 100 км/ч,после намалиха на 80,имаше и сурови наказания за превишена скорост точно след линията на питлейна,даже,както Пешо каза,въведоха бутон в болидите за автоматично нагласяне на скороста.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Trip
Мнения: 85
Регистриран на: 22 апр 2009 10:06
Контакти:

Re: Каква е скоростта в бокса на Формула 1

Мнениеот Trip » 07 ное 2010 22:28

Повреме на свободните тренировки навсякаде лимита е 60км/ч. За квалификациите и състазението обикновено лимита се вдига от 80 до 100км/ч, но всички зависи от решение на контролните органи- може да постановят примерно лимита да остане на 60 за цялото мероприятие.
Но като цяло над 100км/ч никъде не дава ;)

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Каква е скоростта в бокса на Формула 1

Мнениеот haha » 08 ное 2010 11:16

Искам,в последния старт Фетел да води,Уебър да е втори,а Алонсо трети.И в последната обиколко Фетел да пусне съотборника си пред него и така австралиеца да вземе титлата.Да я отмъкне под носа на Алонсо по неговия начин ;)
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Каква е скоростта в бокса на Формула 1

Мнениеот megan fox » 08 ное 2010 12:08

haha написа:Искам,в последния старт Фетел да води,Уебър да е втори,а Алонсо трети.И в последната обиколко Фетел да пусне съотборника си пред него и така австралиеца да вземе титлата.Да я отмъкне под носа на Алонсо по неговия начин ;)


To това май много хора го искат..., ама аз искам Уебър да си спечели титлата честно, без заповеди от бокса, за да покаже на ферари как се прави!

Иначе най-желаният сценарий за мен е Фетел да блъсне Алонсо и испанеца да отпадне, за немеца ми е все тая...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Каква е скоростта в бокса на Формула 1

Мнениеот haha » 08 ное 2010 12:17

megan fox написа:Иначе най-желаният сценарий за мен е Фетел да блъсне Алонсо и испанеца да отпадне, за немеца ми е все тая...

Ама Алонсо да е първи,а Фетел втори и немецът да го блъсне в последната обиколка :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Каква е скоростта в бокса на Формула 1

Мнениеот megan fox » 08 ное 2010 12:31

haha написа:
megan fox написа:Иначе най-желаният сценарий за мен е Фетел да блъсне Алонсо и испанеца да отпадне, за немеца ми е все тая...

Ама Алонсо да е първи,а Фетел втори и немецът да го блъсне в последната обиколка :lol:


Мда, става! :twisted: :twisted: :twisted:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост